איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > עשתה את העבודה - נבחרת הנשים מסיימת עם נצחון על לוקסמבורג

עשתה את העבודה - נבחרת הנשים מסיימת עם נצחון על לוקסמבורג

נבחרת הנשים מסיימת את טורניר הסילבר לייג במקום השלישי עם נצחון על לוקסמבורג, פולינה מליק שחתמה בליגה האיטלקית השנייה הובילה את הנבחרת בנקודות, נבחרת הנשים מודל 2021 מורכבת משחקניות צעירות שטורניר זה מספק עבורן נסיון בינלאומי חשוב לעתיד.

תאריך: 06/06/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ישראל לוקסמבורג 0:3 ( 23:25- 25 :16- 13:25)
במשחקה האחרון של נבחרת הנשים במסגרת טורניר הסילבר ליג 2021 התמודדה נבחרת הנשים הערב במריבור סלובניה מול נבחרתה של לוקסמבורג. לאחר משחק צמוד מול הלוקסמבורגיות בשבוע שעבר קיוו בנבחרת כי היכולת המעודדת במשחקים השבוע יכריעו את המשחק לטובתה באופן קל יותר ואכן הבנות בכחול לבן והמאמן גל גלילי לא אכזבו
פתיחת משחק מהוססת מצד שתי הקבוצות מובילות אותן לאמצע המערכה כאשר הן צמודות יחסית. כניסתה של גל לנדר למכת הפתיחה מאפשרת לנבחרת לברוח ל 20-15 אך הלוקסמבורגיות יודעות לצמצם. הנחתה נהדרת של פולינה מליק
"מלכת השערים" במחנה הישראלי סוגרת את המערכה הראשונה לטובת ישראל 25-23.



יאל בנימין קפטנית הנבחרת באקשן ( CEV)


במערכה השנייה מצליחה ישראל לבסס יתרון עם תחילתה ואף להגדילו עם התקדמות המערכה. אורן אבוטבול בהופעת בכורה בטורניר מחליפה את פולינה מליק ותורמת את שלה. ישראל לוקחת בביטחון את המערכה השנייה עם 25-16.
המערכה השלישית התנהלה בשליטה ישראלית למרות יתרון 5-2 של לוקסמבורג בפתיחתה. גם המחליפות הספיקו להיכנס ולייצר נקודות. 25-13 לישראל וניצחון 3-0 חלק.
הנבחרת מסיימת במקום השלישי את הטורניר עם שני ניצחונות וארבעה הפסדים ומספקת את הציפיות לצוות המקצועי, יש לציין שנבחרת זו מורכבת משחקניות צעירות בתחילתן דרכן הבינלאומית ואין ספק שבטווח הארוך נבחרת זו תמשיך להתקדם ולהתפתח בתקווה להגשים את המטרות המקצועיות שיעמדו לפניה.
 מאמן הנבחרת גל גלילי מסכם  "הנבחרת סיימה חודש של 12 משחקים בינלאומיים בשני טורנירים שונים. בסה"כ התנסות טובה מאוד לשחקניות ובעתיד נרצה לראות גם תוצאות טובות יותר. בסופשבוע האחרון היה שיפור ביכולת אבל עדיין יש הרבה עבודה לעשות. ניקח בארץ כמה ימים של חופש ונחזור לתקופה של אימוני קיץ שחשובים מאוד להמשך ההתקדמות של השחקניות הצעירות"
פולינה מליק הובילה שוב את הנבחרת עם 19 נקודות ב 46% הצלחה. יאל בנימין וטלי הקס תרמו 13 ו 10 בהתאמה. קט זילברמן הובילה את הקבלה הישראלית עם 61% קבלה חיובית.
תודה רבה לרוברט פרלוב על העברת הנתונים לאורך כל טורניר הנשים


תגובות