מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קורס שופטים יוצא לדרך ההרשמה פתוחה למעוניינים
קורס שופטים יוצא לדרך ההרשמה פתוחה למעוניינים
שגיא שפרן ( מנהל ליגה וגביע)
שגיא שפרן ( מנהל ליגה וגביע)
פורסם חוזר מספר 1 לקראת עונת המשחקים 2021/22 שתיפתח לאחר החגים בחודש אוקטובר, ניתן לצפות בחוזר באתר האיגוד
דביר זיוון (אגף כדורעף חופים)
דביר זיוון (אגף כדורעף חופים)
כדורעף חופים- ההרשמה לטורניר הבא בראשון לציון ואליפות ישראל באשדוד פתוחה באתר האיגוד
כדורעף חופים- ההרשמה לטורניר הבא בראשון לציון ואליפות ישראל באשדוד
פתוחה באתר האיגוד
יניב נוימן ( מנכ"ל האיגוד)
יניב נוימן ( מנכ"ל האיגוד)
פורסמה תכנית המשחקים לשנת הלימודים תשנ"ב בליגת העל בתי ספר לתלמידים ולתלמידות, לוח משחקים מופיע באתר התאחדות בתי הספר
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
שידורים ישירים מטוקיו בערוץ הספורט: 29.7- חמישי- 13:30 יפן- ברזיל ארה"ב- טורקיה 30.7- שישי-9 בבקר. כדורעף חופים 31.7- מוצ"ש רפובליקה דומינקנית- קניה ארה"ב- רוסיה 1.8- ראשון 11 שידור כדורעף חופים
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
כנס המאמנים הראשון יצא לדרך היום (חמישי) בהשתתפות כ -120 מאמנות ומאמנים. היום הראשון לכנס החל עם דברי פתיחה של יו"ר האיגוד אשר קסו ולאחריו עלה זוהר בר נצר המנהל המקצועי באיגוד שיזם את הכנס, בהמשך עלו לבמת הנואמים המאמן המנטלי דן ולנסי ולאחריו מאמן הכדורסל גיא גודס. מנכ"ל האיגוד יניב ניומן הציג את האתר והאפלקציה החדשים,אורי חבר רכז התשתיות סיים את הערב עם הצגת חוברת אימון לשחקנים צעירים
כנס המאמנים הראשון יצא לדרך היום (חמישי) בהשתתפות כ -120 מאמנות ומאמנים. היום הראשון לכנס החל עם דברי פתיחה של יו"ר האיגוד אשר קסו ולאחריו עלה זוהר בר נצר המנהל המקצועי באיגוד שיזם את הכנס, בהמשך עלו לבמת הנואמים המאמן המנטלי דן ולנסי ולאחריו מאמן הכדורסל גיא גודס. מנכ"ל האיגוד יניב ניומן הציג את האתר והאפלקציה החדשים,אורי חבר רכז התשתיות סיים את הערב עם הצגת חוברת אימון לשחקנים צעירים
זוהר בר נצר - מנהל מקצועי
זוהר בר נצר - מנהל מקצועי
כנס מאמנים ראשון מסוגו יוצא ביום חמישי לדרך. מברך את כל המאמני הכדורעף בארץ. יחד נחזק את מעמד המאמן, ונקדם את הכדורעף הישראלי למצויינות והישגים!
אורי חבר ( אגף תשתיות)
אורי חבר ( אגף תשתיות)
קיץ עמוס בוינגייט. נבחרות ישראל הצעירות ממלאות בימים אלה את המכון באימונים אינטנסיביים במטרה לקדם ולשפר. מוזמנים לבקר. בשבוע הבא תצא נבחרת הנוער בנים עם המאמנים יניב בר נצר וסמעאן סמעאן לטורניר הזמנה בהונגריה
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מזל טוב, איגוד הכדורעף משיק השבוע אפליקציה ואתר חדש, בין החידושים- הודעות פוש, צ'ט כתבים, עיצוב חדש, חנות אונליין ועוד
בוני מנור - רכזת אתנה
בוני מנור - רכזת אתנה
פרויקט שגרירי איגוד הכדורעף - השחקניות יעל בנימין ומורן צור בפעילות הכוללת הרצאות ואימוני חשיפה לענף ומשתפות את הדור הצעיר במסלול חיים ספורטיבי
פרויקט שגרירי איגוד הכדורעף - השחקניות יעל בנימין ומורן צור בפעילות הכוללת הרצאות ואימוני חשיפה לענף ומשתפות את הדור הצעיר במסלול חיים ספורטיבי

הפועל עירוני קרית אתא   הפועל עירוני קרית אתא

סגל הקבוצה

סאן אנטה
בן 15
#1
סאן אנטה
קבלן
רועי הולצמן
בן 20  |  1.76
#3
רועי הולצמן
מגיש
רון אלקיים
בן 18
#4
רון אלקיים
קבלן
ארטיום רידלין
בן 20
#5
ארטיום רידלין
מגיש
אפק יעקובי
בן 19
#6
אפק יעקובי
קבלן
ניב ענתבי
בן 18
#7
ניב ענתבי
קבלן
אור אלקריף
בן 16
#8
אור אלקריף
קבלן
אשרף אבו רוקון
בן 20  |  1.95
#9
אשרף אבו רוקון
קבלן
ירין זכרייב
בן 15
#10
ירין זכרייב
קבלן
ארד צפריר
בן 17
#11
ארד צפריר
קבלן
תום בנגוייב
בן 20  |  1.90
#12
תום בנגוייב
קבלן
אורי גבריאל
בן 17
#14
אורי גבריאל
ליברו
אלכסנדר שלפק
בן 18
#15
אלכסנדר שלפק
קבלן
עילאי ברבי
בן 17
#16
עילאי ברבי
קבלן
מאור (מיכאל) מגר
בן 20
#17
מאור (מיכאל) מגר
-
שחר יקואל
בן 19
#20
שחר יקואל
קבלן

צוות מקצועי

בני גבעתי
מאמן
גיא הולצמן
איש צוות

פרטי אולם

אולם רוגוזין חטיבה ב
דרך רבין 14/6, קרית אתא
אולם רוגוזין חטיבה ב

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
02/11/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 1
הפועל עירוני קרית אתא הפועל המעפיל / מעין אולם רוגוזין חטיבה ב 3-0
08/11/2019
יום שישי, 14:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב הפועל עירוני קרית אתא מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
16/11/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 3
הפועל עירוני קרית אתא מ.ס. עיילבון אולם רוגוזין חטיבה ב 3-0
27/11/2019
יום רביעי, 19:45
ליגת על נוער בנים
מחזור 4
מכבי תל-אביב הפועל עירוני קרית אתא אולם היובל ת-א 3-1
07/12/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 5
הפועל עירוני קרית אתא הפועל כפר סבא אולם רוגוזין חטיבה ב 3-1
11/12/2019
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 6
הפועל המעפיל מבואות הפועל עירוני קרית אתא הבנים עין שמר 0-3
18/12/2019
יום רביעי, 19:15
ליגת על נוער בנים
מחזור 7
הפועל עירוני קרית אתא מכבי מוסינזון הוד השרון אולם רוגוזין חטיבה ב 3-0
01/01/2020
יום רביעי, 17:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 8
הפועל מטה אשר עכו הפועל עירוני קרית אתא אולם ספורט עברון 0-3
18/01/2020
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 9
הפועל עירוני קרית אתא מכבי תל מונד אולם רוגוזין חטיבה ב 0-3
22/01/2020
יום רביעי, 17:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 10
הפועל המעפיל / מעין הפועל עירוני קרית אתא קיבוץ עין החורש 0-3
01/02/2020
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 11
הפועל עירוני קרית אתא מ.ס. רמת אביב אולם רוגוזין חטיבה ב 1-3
05/02/2020
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 12
מ.ס. עיילבון הפועל עירוני קרית אתא אולם פיס עיילבון 3-2
15/02/2020
יום שבת, 19:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 13
הפועל עירוני קרית אתא מכבי תל-אביב אולם רוגוזין חטיבה ב 3-0
19/02/2020
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 14
הפועל כפר סבא הפועל עירוני קרית אתא אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
21/02/2020
יום שישי, 13:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 15
הפועל עירוני קרית אתא הפועל המעפיל מבואות אולם רוגוזין חטיבה ב 3-0
04/03/2020
יום רביעי, 17:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 16
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל עירוני קרית אתא תיכון מוסינזון הוד השרון 0-3
21/03/2020
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
הפועל עירוני קרית אתא הפועל מטה אשר עכו אולם רוגוזין חטיבה ב אזור משחק
25/03/2020
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 18
מכבי תל מונד הפועל עירוני קרית אתא בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק