איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
חקלאי-פרדס חנה-מנשה
אגודה: הפועל המעפיל
כתובת: -
חקלאי-פרדס חנה-מנשה
סגל הקבוצה
שם השחקן גיל גובה עמדה
אור שמילוביץ 14 - קבלנית
אלה רז 15 - קבלנית
אליאן גורביץ' 14 - חוסמת אמצע
הדר חכם 14 - חוסמת אמצע
הילה אשטמקר 16 - קבלנית
הילה פנחס 16 - קבלנית
כרמל שוסטר 14 - קבלנית
ליאם אסרף 15 - קבלנית
ליאן עוקשי 15 - חוסמת אמצע
ליעד בס 15 - קבלנית
מאיה מנג'ם 15 - חוסמת אמצע
מאיה פיטוסי 14 - מצליבה
מיה בן זאב 15 - קבלנית
מיתר דהן 16 - קבלנית
נועה חבר 15 - קבלנית
נועה קסוס 14 - חוסמת אמצע
ניקול ריטברג 15 - חוסמת אמצע
עדי נויפלד 15 - קבלנית
ענבר רוזנקר 17 - קבלנית
צליל דהן 15 - קבלנית
רוני פינטו 15 - חוסמת אמצע
שירן גיאת 14 - מגישה
שני באומל 16 - קבלנית
תמר פז 14 - מצליבה
לוח משחקים
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
20/03/2021
יום ש', 12:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 5
מכבי מתנ"ס קרית ים חקלאי-פרדס חנה-מנשה אולם בית ספר אלון 2-0
20/03/2021
יום ש', 13:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 5
חקלאי-פרדס חנה-מנשה מכבי חיפה אולם בית ספר אלון 0-2
09/04/2021
יום ו', 11:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל חקלאי-פרדס חנה-מנשה אולם הגורן 0-2
09/04/2021
יום ו', 12:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
חקלאי-פרדס חנה-מנשה הפועל עמק חפר אולם הגורן 2-1
23/04/2021
יום ו', 13:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 2
חקלאי-פרדס חנה-מנשה הפועל עמק המעיינות בי"ס חקלאי פרדס חנה 0-2
23/04/2021
יום ו', 15:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 2
מ.ה.דלית אל כרמל חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס חקלאי פרדס חנה 2-0
30/04/2021
יום ו', 13:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 11
מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה חקלאי-פרדס חנה-מנשה בית ספר אורט בנימינה 2-0
30/04/2021
יום ו', 14:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 11
חקלאי-פרדס חנה-מנשה מכבי חדרה בית ספר אורט בנימינה 2-0
28/05/2021
יום ו', 13:00
ליגת נערות צפון ב' - השלמה
מחזור 2
חקלאי-פרדס חנה-מנשה מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה בי"ס חקלאי פרדס חנה 1-2
28/05/2021
יום ו', 15:30
ליגת נערות צפון ב' - השלמה
מחזור 2
מ.ה.דלית אל כרמל חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס חקלאי פרדס חנה 2-0
12/06/2021
יום ש', 11:00
ליגת נערות צפון ב' - השלמה
מחזור 4
מכבי חיפה חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס דינור נווה שאנן 2-1
12/06/2021
יום ש', 12:15
ליגת נערות צפון ב' - השלמה
מחזור 4
חקלאי-פרדס חנה-מנשה מכבי מתנ"ס קרית ים בי"ס דינור נווה שאנן 0-2
בעלי תפקידים
מנהל קבוצה: תומר לוינסון
מדריך: רוני וסר