לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/02/2024
יום שבת, 17:30
ליגת על נשים
מחזור 17
מכבי בנות נצרת ק.ק. תל אביב אולם סדס קתולי יווני נצרת 3-0
25/02/2024
יום ראשון, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 17
הפועל כפר סבא הפועל SVA רחובות אולם בר-לב כפר סבא שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 20:00
ליגת על נשים
מחזור 15
מכבי חדרה מכבי XT חיפה בי"ס מופת חופים חדרה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 18:30
ליגת על גברים
מחזור 17
הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר מכבי יעדים תל-אביב קיבוץ עין החורש אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 18:30
ליגת על נשים
מחזור 18
מ.כ. מכבי רעננה הפועל כפר סבא אולם פעמונים רעננה אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 17
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. עיילבון תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת על גברים
מחזור 17
הפועל עירוני קרית אתא הפועל SVA רחובות אולם גן הרצל ק.אתא שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 17
מכבי אשדוד הפועל "גליל" מטה אשר עכו היכל הספורט מקיף ז' אשדוד שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/02/2024
יום שישי, 12:45
ליגת על נשים
מחזור 17
מכבי Geoplast תל אביב מ.ס. עיילבון אולם מידטאון - תל אביב 3-0
23/02/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 17
הפועל עירוני קרית אתא מכבי XT חיפה אולם גן הרצל ק.אתא 3-1
23/02/2024
יום שישי, 14:00
ליגת על נשים
מחזור 17
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי אשדוד תיכון מוסינזון הוד השרון 3-0
24/02/2024
יום שבת, 17:30
ליגת על נשים
מחזור 17
מכבי בנות נצרת ק.ק. תל אביב אולם סדס קתולי יווני נצרת 3-0
25/02/2024
יום ראשון, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 17
הפועל כפר סבא הפועל SVA רחובות אולם בר-לב כפר סבא שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 20:00
ליגת על נשים
מחזור 15
מכבי חדרה מכבי XT חיפה בי"ס מופת חופים חדרה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 18:30
ליגת על גברים
מחזור 17
הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר מכבי יעדים תל-אביב קיבוץ עין החורש אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 18:30
ליגת על נשים
מחזור 18
מ.כ. מכבי רעננה הפועל כפר סבא אולם פעמונים רעננה אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 17
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. עיילבון תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת על גברים
מחזור 17
הפועל עירוני קרית אתא הפועל SVA רחובות אולם גן הרצל ק.אתא שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 17
מכבי אשדוד הפועל "גליל" מטה אשר עכו היכל הספורט מקיף ז' אשדוד שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת על נשים
מחזור 18
מכבי חדרה ק.ק. תל אביב בי"ס מופת חופים חדרה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:15
ליגת על נשים
מחזור 18
הפועל SVA רחובות הפועל עירוני קרית אתא אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:30
ליגת על נשים
מחזור 18
מכבי XT חיפה מכבי מוסינזון הוד השרון היכל הספורט רוממה חיפה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ליגת על גברים
מחזור 18
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר היכל הספורט נעמן אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 18
מ.ס. עיילבון מכבי בנות נצרת אולם פיס עיילבון אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 18
מכבי אשדוד מכבי Geoplast תל אביב היכל הספורט מקיף ז' אשדוד שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:00
ליגת על גברים
מחזור 18
הפועל SVA רחובות הפועל יואב כפר-סבא אולם בגין רחובות אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:30
ליגת על גברים
מחזור 18
מכבי יעדים תל-אביב הפועל עירוני קרית אתא אולם מידטאון - תל אביב אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:30
ליגת על גברים
מחזור 18
מ.ס. עיילבון מכבי אשדוד אולם פיס עיילבון אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 19
מכבי XT חיפה מכבי אשדוד היכל הספורט רוממה חיפה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 19
הפועל כפר סבא ק.ק. תל אביב אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 19
מכבי חדרה מ.ס. עיילבון היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת על נשים
מחזור 19
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל SVA רחובות תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת על נשים
מחזור 19
הפועל עירוני קרית אתא מ.כ. מכבי רעננה אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 12:45
ליגת על נשים
מחזור 20
מכבי Geoplast תל אביב מכבי חדרה אולם מידטאון - תל אביב אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:15
ליגת על נשים
מחזור 20
הפועל SVA רחובות מכבי XT חיפה אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 20
מ.כ. מכבי רעננה מכבי מוסינזון הוד השרון אולם פעמונים רעננה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:45
ליגת על נשים
מחזור 20
ק.ק. תל אביב הפועל עירוני קרית אתא מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 20
מכבי אשדוד מכבי בנות נצרת היכל הספורט מקיף ז' אשדוד אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:30
ליגת על נשים
מחזור 20
מ.ס. עיילבון הפועל כפר סבא אולם פיס עיילבון אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/02/2024
יום שבת, 19:00
לאומית נשים צפון
מחזור 10
הפועל עמק הירדן נבחרת האקדמיה בית החינוך דגניה א' אזור משחק
24/02/2024
יום שבת, 20:15
לאומית נשים צפון
מחזור 10
מכבי חיפה כרמל הפועל דרום השרון גנ"צ אולם בי"ס הפתוח - חיפה 3-0
26/02/2024
יום שני, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 17
ק.ק. תל-אביב 1 אליצור נתן אשקלון מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 12
הפועל עמק יזרעאל נבחרת האקדמיה אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 12
מכבי AOV אשדוד הפועל ירושלים 1 אולם קיבוץ חצור אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 20:00
לאומית נשים דרום
מחזור 12
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל אבירי בת ים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
28/02/2024
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים דרום
מחזור 12
מ.כ. נס ציונה אסא בן גוריון בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 12
מכבי ג'לג`וליה בני הרצליה אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 12
הפועל עמק המעיינות הפועל המעפיל בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 12
אסא בן גוריון מכבי ברדלס אולם איירטון באר שבע אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 12
הפועל ש. הנגב א.ס.ספיר אליצור נתן אשקלון אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
29/02/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 12
עירוני מודיעין מ.ס. רמת אביב 2 אולם ספורט היכל המגינים מודיעין אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 12
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי חיפה נו"ש אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 12
הפועל "גלילי" כפר סבא אליצור מייסדים כרמיאל מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 12
מכבי חיפה כרמל אליצור כפר סבא אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 12
הפועל אריות ירושלים הפועל SVA רחובות אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 12
הפועל ירושלים ק.ק. תל-אביב 1 מתנ"ס בקעה ירושלים אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 12
עירוני גבעתיים מכבי "יוסי רון" הוד השרון בי"ס קלעי גבעתיים אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 11
הפועל "גלילי" כפר סבא בני הרצליה אולם בי"ס סמדר הרצליה אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 10
מכבי ברדלס הפועל ירושלים חטיבת זאב הרצליה אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 13
מכבי ברדלס הפועל ש. הנגב א.ס.ספיר חטיבת זאב הרצליה 0-3
05/03/2024
יום שלישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 13
הפועל עמק יזרעאל הפועל עמק המעיינות אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 13
מכבי לביאות אסא בן גוריון חטיבת זאב הרצליה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:30
לאומית נשים צפון
מחזור 11
נבחרת האקדמיה הפועל כפר סבא אולם השגי וינגייט אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים צפון
מחזור 11
מכבי חדרה הפועל דרום השרון גנ"צ בי"ס מופת חופים חדרה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים דרום
מחזור 13
הפועל אבירי בת ים אליצור נתן אשקלון אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 13
מ.ס.רמת אביב מכבי AOV אשדוד מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 20:00
לאומית גברים צפון
מחזור 13
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי ג'לג`וליה בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 13
בני הרצליה מכבי חיפה כרמל אולם בי"ס סמדר הרצליה אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 13
אליצור נתן אשקלון מ.ס. רמת אביב 2 אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 13
אליצור כפר סבא הפועל המעפיל מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 13
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל "גלילי" כפר סבא אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 13
מכבי חיפה נו"ש נבחרת האקדמיה אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 13
מכבי "יוסי רון" הוד השרון אסא בן גוריון אולם בי"ס ממלכתי הוד השרון אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 13
ק.ק. תל-אביב 1 עירוני גבעתיים מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 13
הפועל SVA רחובות הפועל ירושלים אולם בגין רחובות אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 9
הפועל אריות ירושלים מכבי ברדלס אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 13
הפועל אריות ירושלים עירוני מודיעין אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 13
הפועל ירושלים 1 א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מתנ"ס בקעה ירושלים 0-3
09/03/2024
יום שבת, 19:00
לאומית נשים צפון
מחזור 11
הפועל עמק הירדן מכבי חיפה כרמל בית החינוך דגניה א' אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 21:00
לאומית נשים צפון
מחזור 11
אליצור כוכב יאיר מכבי תל מונד בי"ס נוף צורים אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 15
מכבי ברדלס אליצור נתן אשקלון חטיבת זאב הרצליה אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/02/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 10
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי בנות נצרת 2 בי"ס פסגות כרמיאל 0-3
24/02/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 10
הפועל משגב 2 הפועל בנות מג'ד אל כרום אולם ספורט משגב 1-3
24/02/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 10
מ.כ. נתניה הפועל כפר סבא 2 אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
24/02/2024
יום שבת, 18:30
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 10
מכבי חיפה מכבי חיפה נו"ש אולם אוניברסיטת חיפה 3-0
24/02/2024
יום שבת, 18:30
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 10
מכבי חיפה כרמל 1 הפועל עמק יזרעאל אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה 3-0
24/02/2024
יום שבת, 18:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 10
הפועל ג'לג'וליה אליצור כוכב יאיר ב' אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
24/02/2024
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 10
מכבי בנות עוספיא 05 מ.ה. דלית אל כרמל אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא 2-3
24/02/2024
יום שבת, 19:30
ארצית נשים צפון א'
מחזור 10
הפועל עמק המעיינות תהיי העתיד כפר כנא בי"ס המשותף שדה אליהו 3-1
24/02/2024
יום שבת, 20:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 10
הפועל משגב 1 מכבי בנות נצרת 1 אולם ספורט משגב 2-3
24/02/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 10
מכבי חיפה הפועל מטה אשר עכו אולם אוניברסיטת חיפה 3-2
24/02/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון א'
מחזור 11
מ.ה. בית ג'אן הפועל עמק יזרעאל צעירים אולם בית ג'אן 3-0
24/02/2024
יום שבת, 20:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 10
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי מוסינזון 2 הוד השרון אולם בי"ס עמי אסף - חדש 3-0
24/02/2024
יום שבת, 20:30
ארצית נשים דרום
מחזור 10
מ. ס. עירוני מודיעין הפועל ירושלים 2 אולם תיכון יחד מודיעין 0-3
24/02/2024
יום שבת, 21:00
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 10
מ.ס. רמת אביב - יפו מכבי תל אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-2
24/02/2024
יום שבת, 21:00
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 10
מ.ס. רמת אביב מכבי פנתרות מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
24/02/2024
יום שבת, 21:00
ארצית נשים דרום
מחזור 10
עירוני מתנ"ס קרית גת הפועל אולפנת עפרה אולם דוד אלעזר קרית גת 3-0
25/02/2024
יום ראשון, 18:30
ארצית נשים צפון א'
מחזור 4
הפועל משגב 2 תהיי העתיד כפר כנא אולם ספורט משגב אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 11
הפועל עראבה הפועל סכנין בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 11
הפועל עמק הירדן מכבי בני נצרת בית החינוך דגניה א' אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מכבי טיגריס מ.ס. רמת אביב 1 אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 10
מכבי עוספיא 05 הפועל עירוני אעבלין אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 10
אליצור מייסדים כרמיאל מ.ה. דלית אל כרמל בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 20:45
ארצית גברים דרום
מחזור 10
מכבי ראשון לציון אסא בן גוריון בי"ס יגאל אלון ראשל"צ אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
ק. ק. תל אביב ותיקים ק.ק. אפקה מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מכבי Volleyballers בית הלוחם תל אביב אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מ.ס. רמת אביב מכבי תל אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מ.ס. רמת אביב 3 מכבי כפיר מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי ראש העין אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
מכבי מוסינזון 2 הוד השרון מ.כ. נתניה בית הספר הירוק הוד השרון אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 10
עירוני מודיעין הפועל עומר אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 10
מועדון כדורעף מכבי שוהם הפועל מצטייני ירושלים בית ספר רבין אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 18:30
ארצית נשים צפון א'
מחזור 5
תהיי העתיד כפר כנא אליצור מייסדים כרמיאל פיס כפר כנא אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 19:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
מועדון כדורעף פתח תקווה הפועל טירה חט"ב בן גוריון פתח תקווה אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 10
אס"א ירושלים הפועל קרית יובל ירושלים מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 4
מכבי "עורבים" מעלה אדומים הפועל מצטייני ירושלים אולם דקל וילנאי - מעלה אדומים אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 11
הפועל כפר סבא 1 הפועל ג'לג'וליה אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 20:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
הפועל כפר סבא מכבי מוסינזון 1 הוד השרון אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 20:30
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 11
הפועל עמק יזרעאל מכבי בנות עוספיא 05 אולם ספורט יפעת אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 21:00
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 11
מכבי פנתרות מ.ס. רמת אביב - יפו אולם בית ספר ברנדיס הרצליה אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 21:00
ארצית נשים דרום
מחזור 9
הפועל אולפנת עפרה מ. ס. עירוני מודיעין אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 10
מכבי בני נצרת הפועל עראבה פיס אבן עאמר נצרת אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 20:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 11
אליצור כוכב יאיר ב' הפועל דרום השרון גנ"צ בי"ס נוף צורים 0-3
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 11
מכבי AOV אשדוד מכבי ראשון לציון אולם קיבוץ חצור אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 5
הפועל קרית יובל ירושלים אס"א ירושלים בית לזרוס ירושלים אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 11
מכבי בנות נצרת 2 מכבי בנות נצרת 1 אולם סדס קתולי יווני נצרת אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 11
הפועל בנות מג'ד אל כרום אליצור מייסדים כרמיאל מרכז פיס מג'דל אל כרום אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 11
תהיי העתיד כפר כנא הפועל משגב 2 פיס כפר כנא אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 11
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל מטה אשר עכו בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 11
מכבי חיפה נו"ש מכבי חיפה כרמל 1 אולם בי"ס הפתוח - חיפה 0-3
02/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 11
מכבי מוסינזון 2 הוד השרון מכבי מוסינזון 1 הוד השרון תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 18:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 11
בנות מכבי ג'לג'וליה הפועל כפר סבא 2 אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:30
ארצית נשים צפון א'
מחזור 11
הפועל עמק המעיינות הפועל משגב 1 בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:45
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 11
מכבי תל אביב בנות הרצליה יהודה מכבי תל אביב אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:15
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 11
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל עירוני אעבלין בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
הפועל טירה מכבי ראש העין תיכון למדעים עמל טירה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 11
מכבי חיפה אליצור מייסדים כרמיאל אולם אוניברסיטת חיפה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 21:00
ארצית נשים דרום
מחזור 11
עירוני מתנ"ס קרית גת הפועל ירושלים 2 אולם דוד אלעזר קרית גת אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 21:00
ארצית נשים דרום
מחזור 11
אס"א ירושלים הפועל אולפנת עפרה מרכז קוסל האוניברסיטה ירושלים אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 12
הפועל סכנין הפועל עמק הירדן פיס קהילתי סכנין אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
מכבי כפיר ק. ק. תל אביב ותיקים אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 11
מכבי עוספיא 05 הפועל מטה אשר עכו אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון א'
מחזור 12
הפועל עמק יזרעאל צעירים כדורעף שיבאת נצרת אולם ספורט שריד אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 11
אסא בן גוריון הפועל עומר אולם איירטון באר שבע אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
ק.ק. אפקה בית הלוחם תל אביב מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב 3 מכבי טיגריס מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב 1 מכבי תל אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
מכבי Volleyballers מ.ס. רמת אביב אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
מ.כ. מכבי רעננה מכבי נמרים אולם פעמונים רעננה אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
הפועל דרום השרון גנ"צ אליצור יובל כוכב יאיר אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
מכבי מוסינזון 2 הוד השרון מועדון כדורעף פתח תקווה בית הספר הירוק הוד השרון אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 11
עירוני מודיעין מכבי אשדוד אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 9
אס"א ירושלים הפועל רחביה מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 11
מועדון כדורעף מכבי שוהם מכבי "עורבים" מעלה אדומים בית ספר רבין אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 12
מכבי בני נצרת מ.ה. בית ג'אן פיס אבן עאמר נצרת אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 20:00
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל מכבי חיפה אולם ספורט יפעת אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 19:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 11
אס"א ירושלים הפועל מצטייני ירושלים מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 11
הפועל רחביה הפועל קרית יובל ירושלים בי"ס עופרים הר חומה ירושלים אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 20:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
הפועל כפר סבא מ.כ. נתניה אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 13
אליצור יובל כוכב יאיר הפועל טירה בי"ס נוף צורים אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 21:00
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 12
מכבי נמרות מ.ס. רמת אביב אולם בית ספר ברנדיס הרצליה אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 12
מכבי AOV אשדוד עירוני מודיעין אולם קיבוץ חצור אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
ארצית נשים דרום
מחזור 12
הפועל ירושלים 2 אס"א ירושלים אולם בויאר ירושלים אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 12
אליצור מייסדים כרמיאל תהיי העתיד כפר כנא בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 12
מכבי בנות נצרת 1 הפועל בנות מג'ד אל כרום אולם סדס קתולי יווני נצרת אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 12
הפועל משגב 2 הפועל עמק המעיינות אולם ספורט משגב אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 12
הפועל מטה אשר עכו הפועל עמק יזרעאל אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 12
מכבי מוסינזון 1 הוד השרון אליצור כוכב יאיר ב' תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:30
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 12
מכבי חיפה כרמל 1 מכבי חיפה אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה 3-0
09/03/2024
יום שבת, 18:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 12
בנות מכבי ג'לג'וליה מ.כ. נתניה אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 12
הפועל מטה אשר עכו מ.ה. דלית אל כרמל היכל הספורט נעמן אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון ב'
מחזור 12
מכבי בנות עוספיא 05 מכבי חיפה נו"ש אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
ארצית נשים דרום
מחזור 12
מ. ס. עירוני מודיעין עירוני מתנ"ס קרית גת אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:00
ארצית נשים צפון א'
מחזור 12
הפועל משגב 1 מכבי בנות נצרת 2 אולם ספורט משגב אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 13
מ.כ. נתניה מכבי מוסינזון 1 הוד השרון אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 13
מכבי נמרים הפועל דרום השרון גנ"צ אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 12
מכבי חיפה מכבי עוספיא 05 אולם אוניברסיטת חיפה אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון א'
מחזור 13
מ.ה. בית ג'אן הפועל סכנין אולם בית ג'אן אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:30
ארצית נשים מרכז ב'
מחזור 12
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל כפר סבא 1 אולם בי"ס עמי אסף - חדש 3-0
09/03/2024
יום שבת, 21:00
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב - יפו מועדון כדורעף פתח תקווה מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 13
הפועל עמק הירדן הפועל עראבה בית החינוך דגניה א' אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:15
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 12
בנות הרצליה מכבי פנתרות אולם בי"ס סמדר הרצליה אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 13
מכבי טיגריס מכבי כפיר אולם בית ספר ברנדיס הרצליה אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 13
מכבי ראש העין מכבי מוסינזון 2 הוד השרון אולם תיכון בגין - ראש העין אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 12
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל עירוני אעבלין בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 12
מכבי אשדוד אסא בן גוריון בי"ס מקיף ב אשדוד אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:45
ארצית גברים דרום
מחזור 12
מכבי ראשון לציון הפועל עומר בי"ס יגאל אלון ראשל"צ אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 13
בית הלוחם תל אביב ק. ק. תל אביב ותיקים אולם בית הלוחם ת-א אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 13
ק.ק. אפקה מ.ס. רמת אביב מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 13
מ.ס. רמת אביב 1 מכבי Volleyballers מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 13
מכבי תל אביב מ.ס. רמת אביב 3 אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
מ.כ. מכבי רעננה אליצור יובל כוכב יאיר אולם פעמונים רעננה אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 12
מועדון כדורעף מכבי שוהם אס"א ירושלים בית ספר רבין אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/02/2024
יום שבת, 11:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 9
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי חיפה כרמל אולם בי"ס הפתוח - חיפה 2-3
24/02/2024
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 5
מ.כ. נתניה הפועל מטה אשר עכו אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
24/02/2024
יום שבת, 18:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 8
הפועל SVA רחובות מכבי ראשון לציון אולם ספורט רון ארד רחובות 3-1
24/02/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 11
הפועל עירוני קרית אתא הפועל סכנין תיכון רוגוזין ק. אתא 0-3
24/02/2024
יום שבת, 20:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 9
הפועל SVA רחובות מכבי ראשון לציון אולם ספורט רון ארד רחובות 3-1
25/02/2024
יום ראשון, 16:15
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים מסורתי אס"א מסורתי ירושלים אולם בויאר ירושלים אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 9
הפועל SVA ברנר בליך רמת גן אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 19:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 1
הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה עירוני חריש בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
25/02/2024
יום ראשון, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
מכבי אשדוד 2 מכבי "עורבים" מעלה אדומים בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 9
הפועל משגב הפועל עירוני קרית אתא אולם פיס מורשת אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 9
הפועל אולפנת עפרה אסא "דוכיפת" בן גוריון אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 17:45
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 9
מועדון כדורעף פתח תקווה הפועל ג'לג'וליה אולם "הס" ע"ש נחמן מנדל פתח תקווה אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 6
מכבי חדרה הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 9
מכבי אילת הפועל ירושלים אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 9
אליצור נתן אשקלון אנפות אסא בן גוריון בי"ס אורט אדיבי אשקלון אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 9
מ.ס רמת אביב מכבי AOV אשדוד מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 9
הפועל מטה אשר עכו מכבי בנות נצרת 1 אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
26/02/2024
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 9
מכבי אשדוד עלה אור יהודה בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 17:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 9
מכבי חדרה הפועל משגב אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 9
מ.כ. נתניה מ.כ. מכבי רעננה אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 9
מכבי חיפה כרמל עירוני חריש אולם בצוותא - חריש אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 17:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 5
אסא בן גוריון באר שבע מכבי אילת אולם איירטון באר שבע אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 9
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי תל אביב 2 אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 9
הפועל SVA רחובות מועדון כדורעף פתח תקווה א אולם בגין רחובות אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 5
הפועל עמק הירדן הפועל עמק חפר בית החינוך דגניה א' אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 9
הפועל כאוכב הפועל עראבה אולם ספורט כאוכב אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
אליצור נתן אשקלון הפועל ירושלים 1 בי"ס אורט אדיבי אשקלון אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 9
הפועל סכנין הפועל עמק הירדן פיס קהילתי סכנין אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 9
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל עמק יזרעאל 2 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 7
הפועל המעפיל / מעין מ.כ. נתניה קיבוץ עין החורש אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 9
מכבי המושבות הפועל כפר סבא 2 בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל 1 הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 1
מ.ס. עיילבון הפועל מטה אשר עכו אולם פיס עיילבון אזור משחק
28/02/2024
יום רביעי, 20:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 9
מועדון כדורעף פתח תקווה הפועל SVA ברנר אולם "הס" ע"ש נחמן מנדל פתח תקווה אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 16:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 9
מכבי ראש העין מכבי תל אביב 3 אולם תיכון בגין - ראש העין אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 19:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 4
אליצור מייסדים כרמיאל מ.ס. עיילבון בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 19:15
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 9
עירוני חריש מכבי חדרה אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים 2 עירוני מודיעין אולם בויאר ירושלים אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 19:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 7
מכבי בנות נצרת 1 מ.ה. דלית אל כרמל אולם סדס קתולי יווני נצרת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל אליצור מייסדים כרמיאל אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 13:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 3
מכבי חדרה הפועל עמק הירדן אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 15:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 9
ק.ק. 'תומר' תל אביב מכבי ראשון לציון מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 17:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 10
הפועל SVA רחובות מ.ס רמת אביב אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 9
הפועל SVA רחובות הפועל כפר סבא אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 10
הפועל SVA ברנר מכבי ראשון לציון אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:30
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 9
הפועל עירוני קרית אתא אליצור כרמיאל תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 4
מכבי אילת עירוני מודיעין אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 18:15
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 10
הפועל ירושלים הפועל אולפנת עפרה אולם בויאר ירושלים אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 7
מ.ה. דלית אל כרמל עירוני חריש בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 20:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 8
מכבי ראש העין מועדון כדורעף פתח תקווה אולם תיכון בגין - ראש העין אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 10
מכבי בנות נצרת 1 מכבי בנות עוספיא 05 אולם סדס קתולי יווני נצרת אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 17:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 9
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. רמת אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 17:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 10
אס"א מסורתי ירושלים מכבי אילת בי"ס מסורתי ירושלים אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 17:30
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 10
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 7
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ירושלים 1 אולם איירטון באר שבע אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 17:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 10
אנפות אסא בן גוריון הפועל ירושלים מסורתי אולם איירטון באר שבע אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 17:45
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 10
מועדון כדורעף פתח תקווה בליך רמת גן אולם "הס" ע"ש נחמן מנדל פתח תקווה אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 18:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 9
מ.ס. עיילבון הפועל עמק הירדן אולם פיס עיילבון אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 10
הפועל עירוני קרית אתא הפועל מטה אשר עכו תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 10
אסא "דוכיפת" בן גוריון אליצור נתן אשקלון אולם איירטון באר שבע אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 19:00
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 1
הפועל בני שמעון מכבי אשדוד 1 קיבוץ שובל אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 19:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 9
מכבי חיפה נו"ש הפועל עמק חפר אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 19:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 9
מכבי תל אביב הפועל אשכול יהודה מכבי תל אביב 0-3
04/03/2024
יום שני, 19:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 9
מכבי תל מונד ק.ק. תל אביב בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
04/03/2024
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 10
מכבי אשדוד הפועל ג'לג'וליה בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 10
עירוני חריש הפועל כפר סבא 2 אולם בצוותא - חריש אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 10
מ.כ. נתניה מכבי חדרה אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 2
הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה הפועל עמק יזרעאל 1 בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 10
אליצור כרמיאל הפועל סכנין פיס קהילתי סכנין אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 10
הפועל דרום השרון גנ"צ ק.ק. 'תומר' תל אביב אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 8
מכבי תל-אביב מכבי מוסינזון הוד השרון אולם היובל ת-א אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 8
הפועל SVA רחובות מ.כ. מכבי רעננה אולם בגין רחובות אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 10
הפועל עמק הירדן הפועל כאוכב בית החינוך דגניה א' אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 10
הפועל SVA ברנר מכבי תל אביב 3 אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
אליצור נתן אשקלון עירוני מודיעין אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל שער הנגב מכבי "עורבים" מעלה אדומים אולם השגי וינגייט אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:15
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 8
הפועל המעפיל מנשה מ.כ. נתניה מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 10
מכבי בני נצרת מ.ה. דלית אל כרמל אולם ספורט שנלר - נצרת אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 8
הפועל המעפיל / מעין מכבי תל מונד קיבוץ עין החורש אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 10
מכבי המושבות הפועל המעפיל מנשה בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 10
הפועל עראבה הפועל עירוני קרית אתא בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון א'
מחזור 15
הפועל סכנין אליצור כרמיאל פיס קהילתי סכנין אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל 2 מכבי חיפה כרמל אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 8
הפועל מטה אשר עכו מ.ס. עיילבון היכל הספורט נעמן אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 10
הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה מכבי עוספיא 05 בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל 1 עירוני חריש אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 10
הפועל SVA רחובות מועדון כדורעף פתח תקווה אולם בגין רחובות אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
מכבי אשדוד 2 הפועל ירושלים 1 בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 8
מכבי אשדוד 1 הפועל בני שמעון בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
06/03/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 8
הפועל עמק המעיינות אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 16:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 10
מכבי ראש העין מכבי תל אביב 2 אולם תיכון בגין - ראש העין אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 17:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 7
הפועל עמק חפר אליצור מייסדים כרמיאל קיבוץ עין החורש אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל ירושלים 2 אסא בן גוריון באר שבע אולם בויאר ירושלים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 8
מ.ס. רמת אביב הפועל כפר סבא מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 10
מכבי AOV אשדוד עלה אור יהודה אולם קיבוץ חצור אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 7
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי אשדוד 1 תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 6
מ.כ. נתניה מכבי תל מונד אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 17:00
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 9
מ.כ. מכבי רעננה הפועל בני שמעון אולם פעמונים רעננה אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 17:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 6
מ.ס. עיילבון הפועל המעפיל מנשה אולם פיס עיילבון אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 10
מכבי חיפה כרמל הפועל משגב אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 11
הפועל SVA רחובות מכבי AOV אשדוד אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 18:15
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 11
הפועל ירושלים מסורתי אסא "דוכיפת" בן גוריון אולם בויאר ירושלים אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 11
מכבי "עורבים" מעלה אדומים מכבי אילת צמח השדה הממלכתי מעלה אדומים אזור משחק
10/03/2024
יום ראשון, 20:00
ליגת נוער בנים צפון ב'
מחזור 4
הפועל המעפיל מנשה - פרדס חנה מ.ה. דלית אל כרמל בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/02/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערים צפון א'
מחזור 5
הפועל עמק המעיינות הפועל גלבוע בי"ס המשותף שדה אליהו 0-2
23/02/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערים צפון א'
מחזור 6
מ.ס. עיילבון הפועל עמק יזרעאל 2 אולם פיס עיילבון 0-2
23/02/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 5
עירוני חריש א' הפועל המעפיל מנשה ב' אולם בצוותא - חריש 0-2
23/02/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 3
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל כפר סבא 2 אולם בי"ס עמי אסף - חדש 1-2
23/02/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערות ירושלים
מחזור 5
מכבי ראשון לציון הפועל אולפנת עפרה אולם כרמים זיו ראשל"צ 2-0
23/02/2024
יום שישי, 12:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 7
הפועל עמק יזרעאל 2 הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה אולם הגורן קיבוץ מזרע 1-2
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת על נערות - צפון
מחזור 5
הפועל עמק חפר מכבי פודלינסקי חיפה קיבוץ עין החורש 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 9
הפועל יואב מכבי אשדוד 3 בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 1
הפועל עומר אסא בן גוריון באר שבע ב' מרכז פיס קהילתי עומר 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 6
מכבי המושבות א' מכבי המושבות ג' בית ספר אורט בנימינה 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 5
הפועל מטה אשר אליצור מייסדים כרמיאל ב' אולם קיבוץ בית העמק 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 6
הפועל משגב א' אליצור מייסדים כרמיאל א' אולם בי"ס שכניה 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 7
מ.ס. רמת אביב 2 מכבי תל אביב 2 מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 8
מ.ס רמת אביב - יפו הפועל אבירי בת ים מרכז קהילתי לב יפו 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 9
מכבי תל אביב 3 ק.ק. תל-אביב יהודה מכבי תל אביב 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות ירושלים
מחזור 6
עירוני מודיעין 1 הפועל ירושלים אולם ספורט היכל המגינים מודיעין 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערים צפון א'
מחזור 5
הפועל גלבוע הפועל עמק הירדן בי"ס המשותף שדה אליהו 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערים צפון א'
מחזור 6
הפועל עמק יזרעאל 2 הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה אולם פיס עיילבון 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 6
מכבי אשדוד 1 הפועל SVA ק. עקרון בי"ס מקיף י' אשדוד 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 5
הפועל המעפיל מנשה ב' מכבי המושבות ב' אולם בצוותא - חריש 1-2
23/02/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 3
הפועל כפר סבא 2 אליצור כוכב יאיר ב' אולם בי"ס עמי אסף - חדש 1-2
23/02/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערות ירושלים
מחזור 5
עירוני מודיעין הפועל אולפנת עפרה אולם כרמים זיו ראשל"צ 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 5
הפועל SVA ברנר הפועל SVA רחובות 1 אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-0
23/02/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 7
הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה מכבי בנות נצרת א' אולם הגורן קיבוץ מזרע 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 3
אנפות אסא בן גוריון הפועל עומר אולם איירטון באר שבע 0-2
23/02/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 4
אסא "דיה" בן גוריון מכבי אילת ב' אולם איירטון באר שבע 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 2
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי חיפה כרמל 1 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 2
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל עראבה בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת על נערות - צפון
מחזור 10
הפועל עמק חפר מכבי פודלינסקי חיפה קיבוץ עין החורש 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 18
הפועל יואב מכבי אשדוד 3 בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 1
אסא בן גוריון באר שבע ב' אליצור נתן אשקלון 1 מרכז פיס קהילתי עומר 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 6
מכבי המושבות ג' עירוני חריש ב' בית ספר אורט בנימינה 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון א'
מחזור 5
אליצור מייסדים כרמיאל ב' הפועל בנות עראבה 1 אולם קיבוץ בית העמק 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון א'
מחזור 6
אליצור מייסדים כרמיאל א' מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס שכניה 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 7
מכבי תל אביב 2 בליך רמת גן מ.ס. אביב אליאנס ת-א 2-1
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 8
הפועל אבירי בת ים מכבי תל אביב 1 מרכז קהילתי לב יפו 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 9
ק.ק. תל-אביב מ.ס. רמת אביב 3 יהודה מכבי תל אביב 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות ירושלים
מחזור 6
מועדון כדורעף מכבי שוהם הפועל ירושלים אולם ספורט היכל המגינים מודיעין 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערים צפון א'
מחזור 5
הפועל עמק המעיינות הפועל עמק הירדן בי"ס המשותף שדה אליהו 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערים צפון א'
מחזור 6
מ.ס. עיילבון הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה אולם פיס עיילבון 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 6
הפועל SVA ק. עקרון הפועל SVA רחובות 2 בי"ס מקיף י' אשדוד 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 5
עירוני חריש א' מכבי המושבות ב' אולם בצוותא - חריש 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 3
הפועל דרום השרון גנ"צ אליצור כוכב יאיר ב' אולם בי"ס עמי אסף - חדש 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערות ירושלים
מחזור 5
מכבי ראשון לציון עירוני מודיעין אולם כרמים זיו ראשל"צ 2-0
23/02/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערים דרום א'
מחזור 5
הפועל SVA רחובות 1 מכבי אשדוד 2 אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 7
הפועל עמק יזרעאל 2 מכבי בנות נצרת א' אולם הגורן קיבוץ מזרע 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 3
הפועל עומר קנריות אסא בן גוריון אולם איירטון באר שבע 0-2
23/02/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 4
מכבי אילת ב' סנוניות אסא בן גוריון אולם איירטון באר שבע 0-2
23/02/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 2
מכבי חיפה כרמל 1 הפועל עראבה בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 2-0
23/02/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 13
הפועל עראבה מ.ה. דלית אל כרמל בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 2-0
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 1
הפועל עומר אליצור נתן אשקלון 1 מרכז פיס קהילתי עומר 2-0
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 6
מכבי המושבות א' עירוני חריש ב' בית ספר אורט בנימינה 2-0
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 5
הפועל מטה אשר הפועל בנות עראבה 1 אולם קיבוץ בית העמק 0-2
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 6
הפועל משגב א' מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס שכניה 0-2
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 7
מ.ס. רמת אביב 2 בליך רמת גן מ.ס. אביב אליאנס ת-א 1-2
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 8
מ.ס רמת אביב - יפו מכבי תל אביב 1 מרכז קהילתי לב יפו 2-0
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 9
מכבי תל אביב 3 מ.ס. רמת אביב 3 יהודה מכבי תל אביב 2-1
23/02/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות ירושלים
מחזור 6
עירוני מודיעין 1 מועדון כדורעף מכבי שוהם אולם ספורט היכל המגינים מודיעין 2-0
23/02/2024
יום שישי, 15:45
ליגת נערים דרום א'
מחזור 6
מכבי אשדוד 1 הפועל SVA רחובות 2 בי"ס מקיף י' אשדוד 0-2
23/02/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 5
הפועל SVA ברנר מכבי אשדוד 2 אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-0
23/02/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 3
אנפות אסא בן גוריון קנריות אסא בן גוריון אולם איירטון באר שבע 0-2
23/02/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 4
אסא "דיה" בן גוריון סנוניות אסא בן גוריון אולם איירטון באר שבע 0-2
01/03/2024
יום שישי, 12:00
ליגת על נערים - צפון
מחזור 7
הפועל המעפיל מעין אליצור מייסדים כרמיאל קיבוץ עין החורש אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 6
מ.ס. רמת אביב 2 בליך רמת גן מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת על נערות - צפון
מחזור 7
מכבי פודלינסקי חיפה מ.ס. עיילבון אולם בית ספר אלון חיפה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 5
מכבי תל אביב 1 ק.ק.תל-אביב אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים ירושלים
מחזור 5
מועדון כדורעף מכבי שוהם עירוני מודיעין בית ספר שלהבת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים ירושלים
מחזור 6
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ירושלים 3 בי"ס מסורתי ירושלים 0-2
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 5
הפועל בני שמעון מכבי אילת ב' קיבוץ שובל אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 6
אליצור נתן אשקלון 2 הפועל עומר בי"ס אורט אדיבי אשקלון אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 6
בנות מכבי ג'לג'וליה 1 הפועל ג'לג'וליה אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 7
מכבי ראש העין בנות מכבי ג'לג'וליה 2 אולם שמעון פרס ראש העין אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 8
הפועל עמק הירדן הפועל עמק יזרעאל 1 בית החינוך דגניה א' אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות דרום ב'
מחזור 1
מכבי AOV אשדוד 2 מכבי אשדוד 1 אולם קיבוץ חצור אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 8
מכבי ג'לג'וליה הפועל דרום השרון גנ"צ אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:15
ליגת על נערים - צפון
מחזור 7
הפועל המעפיל מנשה א' אליצור מייסדים כרמיאל קיבוץ עין החורש אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 6
מכבי תל אביב 2 בליך רמת גן מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערים - צפון
מחזור 8
הפועל עמק יזרעאל מ.כ. נתניה אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערות - דרום
מחזור 7
הפועל כפר סבא מ.ס. רמת אביב מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 6
הפועל עראבה אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 5
הפועל עירוני קרית אתא מכבי חיפה כפר גלים תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 9
הפועל המעפיל מנשה ג' מ.כ. נתניה הבנים עין שמר אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 13:40
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
מכבי עין מאהל הפועל גלבוע בית השיטה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 8
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל כפר סבא תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 5
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל מטה אשר עכו בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות דרום א'
מחזור 5
מכבי אילת א' הפועל SVA ק. עקרון אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות דרום א'
מחזור 6
מ.כ. נס ציונה ב' הפועל SVA רחובות בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת על נערות - צפון
מחזור 7
מ.ס. עיילבון מכבי חדרה אולם בית ספר אלון חיפה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 5
ק.ק.תל-אביב מכבי ראשון לציון אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים ירושלים
מחזור 5
עירוני מודיעין הפועל ירושלים 2 בית ספר שלהבת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים ירושלים
מחזור 6
הפועל ירושלים 3 הפועל ירושלים 1 בי"ס מסורתי ירושלים 2-0
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 5
מכבי אילת ב' אליצור נתן אשקלון 1 קיבוץ שובל אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 6
הפועל עומר מכבי אילת א' בי"ס אורט אדיבי אשקלון אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 6
הפועל ג'לג'וליה אליצור כוכב יאיר אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 7
בנות מכבי ג'לג'וליה 2 הפועל כפר סבא 2 אולם שמעון פרס ראש העין אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 8
הפועל עמק יזרעאל 1 תהיי העתיד כפר כנא בית החינוך דגניה א' אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות דרום ב'
מחזור 1
מכבי אשדוד 1 מכבי אשדוד 3 אולם קיבוץ חצור אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 8
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל המעפיל מנשה ב' אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:30
ליגת על נערים - צפון
מחזור 7
הפועל המעפיל מעין הפועל המעפיל מנשה א' קיבוץ עין החורש אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 6
מ.ס. רמת אביב 2 מכבי תל אביב 2 מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת על נערים - צפון
מחזור 8
מ.כ. נתניה הפועל מטה אשר עכו אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת על נערות - דרום
מחזור 7
מ.ס. רמת אביב הפועל SVA רחובות מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 6
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל עירוני קרית אתא בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 5
מכבי חיפה כפר גלים מכבי עוספיא 05 תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 9
מ.כ. נתניה אליצור כוכב יאיר הבנים עין שמר אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 14:55
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
מכבי עין מאהל מכבי בנות נצרת ב' בית השיטה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת על נערים - דרום
מחזור 8
הפועל כפר סבא מ.כ. מכבי רעננה תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 5
הפועל מטה אשר עכו מכבי חיפה כרמל 1 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-2
01/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות דרום א'
מחזור 5
הפועל SVA ק. עקרון הפועל SVA ברנר אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות דרום א'
מחזור 6
הפועל SVA רחובות מ.כ. נס ציונה ג' בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת על נערות - צפון
מחזור 7
מכבי פודלינסקי חיפה מכבי חדרה אולם בית ספר אלון חיפה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 5
מכבי תל אביב 1 מכבי ראשון לציון אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים ירושלים
מחזור 5
מועדון כדורעף מכבי שוהם הפועל ירושלים 2 בית ספר שלהבת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים ירושלים
מחזור 6
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ירושלים 1 בי"ס מסורתי ירושלים אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 5
הפועל בני שמעון אליצור נתן אשקלון 1 קיבוץ שובל אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 6
אליצור נתן אשקלון 2 מכבי אילת א' בי"ס אורט אדיבי אשקלון אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 6
בנות מכבי ג'לג'וליה 1 אליצור כוכב יאיר אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 7
מכבי ראש העין הפועל כפר סבא 2 אולם שמעון פרס ראש העין אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 8
הפועל עמק הירדן תהיי העתיד כפר כנא בית החינוך דגניה א' אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות דרום ב'
מחזור 1
מכבי AOV אשדוד 2 מכבי אשדוד 3 אולם קיבוץ חצור אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 8
מכבי ג'לג'וליה הפועל המעפיל מנשה ב' אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת על נערים - צפון
מחזור 8
הפועל עמק יזרעאל הפועל מטה אשר עכו אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת על נערות - דרום
מחזור 7
הפועל כפר סבא הפועל SVA רחובות מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 6
הפועל עראבה הפועל עירוני קרית אתא בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 5
הפועל עירוני קרית אתא מכבי עוספיא 05 תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 9
הפועל המעפיל מנשה ג' אליצור כוכב יאיר הבנים עין שמר אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:10
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
מכבי בנות נצרת ב' הפועל גלבוע בית השיטה אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 8
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.כ. מכבי רעננה תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערים צפון ב'
מחזור 5
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי חיפה כרמל 1 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-2
01/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות דרום א'
מחזור 5
מכבי אילת א' הפועל SVA ברנר אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
01/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות דרום א'
מחזור 6
מ.כ. נס ציונה ב' מ.כ. נס ציונה ג' בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 11:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 6
מכבי חיפה מ.ה. דלית אל כרמל 2 אולם בי"ס הפתוח - חיפה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 12:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 6
מ.ה. דלית אל כרמל 2 מכבי חיפה כרמל אולם בי"ס הפתוח - חיפה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 13:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 6
מכבי חיפה מכבי חיפה כרמל אולם בי"ס הפתוח - חיפה אזור משחק
03/03/2024
יום ראשון, 17:00
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 1
אנפות אסא בן גוריון סנוניות אסא בן גוריון אולם איירטון באר שבע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 8
הפועל SVA רחובות 1 הפועל SVA ק. עקרון בי"ס אוהל מאיר קרית עקרון אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 7
מכבי המושבות ג' מכבי מדעים חדרה בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 9
אליצור כוכב יאיר הפועל דרום השרון גנ"צ בי"ס נוף צורים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 9
הפועל משגב ב' אליצור מייסדים כרמיאל א' אולם בי"ס שכניה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 11
הפועל עמק הירדן הפועל גלבוע בית החינוך דגניה א' אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 12
הפועל עמק יזרעאל 2 תהיי העתיד כפר כנא אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 10
בליך רמת גן מ.ס. רמת אביב 3 תיכון בליך אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב 2 ק.ק. תל-אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות ירושלים
מחזור 7
מועדון כדורעף מכבי שוהם עירוני מודיעין 1 בית ספר שלהבת אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות ירושלים
מחזור 8
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ירושלים בי"ס מסורתי ירושלים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 9
מכבי אשדוד 1 מכבי אשדוד 2 בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 9
הפועל כפר סבא מכבי תל מונד מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערות - צפון
מחזור 6
הפועל המעפיל מנשה א' הפועל עמק חפר מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 8
הפועל המעפיל מנשה ב' עירוני חריש ב' מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 8
מ.כ. נתניה הפועל כפר סבא 2 אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 7
הפועל בנות עראבה 1 הפועל משגב א' בית ספר אלבטוף עראבה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה הפועל עמק יזרעאל 1 אולם ספורט גבעת אלה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 6
קנריות אסא בן גוריון הפועל עומר אולם איירטון באר שבע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת על נערות - דרום
מחזור 8
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.כ. מכבי רעננה תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
מ.ה. דלית אל כרמל 1 מכבי חיפה בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 8
אליצור מייסדים כרמיאל ב' הפועל מג'ד אל כרום אולם בי"ס כרמים - כרמיאל אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 11
הפועל אבירי בת ים מכבי תל אביב 2 בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות דרום א'
מחזור 7
מ.כ. נס ציונה א' הפועל SVA ברנר בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 5
מכבי אילת ג' אנפות אסא בן גוריון אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 8
הפועל SVA רחובות 1 הפועל יואב בי"ס אוהל מאיר קרית עקרון אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 7
מכבי מדעים חדרה עירוני חריש א' בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 9
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי מוסינזון הוד השרון בי"ס נוף צורים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 11
הפועל גלבוע מכבי בנות נצרת א' בית החינוך דגניה א' אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 12
תהיי העתיד כפר כנא מכבי עין מאהל אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 10
מ.ס. רמת אביב 3 מכבי תל אביב 1 תיכון בליך אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 12
ק.ק. תל-אביב מ.ס רמת אביב - יפו מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות ירושלים
מחזור 7
עירוני מודיעין 1 הפועל אולפנת עפרה בית ספר שלהבת אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות ירושלים
מחזור 8
הפועל ירושלים עירוני מודיעין בי"ס מסורתי ירושלים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 18
מכבי אשדוד 2 מכבי אשדוד 1 בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת על נערים - דרום
מחזור 9
מכבי תל מונד מכבי תל-אביב מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת על נערות - צפון
מחזור 6
הפועל עמק חפר הפועל עמק הירדן מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 8
עירוני חריש ב' מכבי חדרה מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 8
הפועל כפר סבא 2 בנות מכבי ג'לג'וליה 1 אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון א'
מחזור 7
הפועל משגב א' הפועל מטה אשר עכו בית ספר אלבטוף עראבה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון א'
מחזור 9
אליצור מייסדים כרמיאל א' הפועל מטה אשר אולם בי"ס שכניה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל 1 מכבי בנות נצרת ב' אולם ספורט גבעת אלה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 6
הפועל עומר מכבי אילת ב' אולם איירטון באר שבע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת על נערות - דרום
מחזור 8
מ.כ. מכבי רעננה מכבי תל אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
מכבי חיפה מכבי חיפה כפר גלים בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות צפון א'
מחזור 8
הפועל מג'ד אל כרום מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס כרמים - כרמיאל אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 11
מכבי תל אביב 2 מכבי תל אביב 3 בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות דרום א'
מחזור 7
הפועל SVA ברנר מ.כ. נס ציונה ב' בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:15
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 5
אנפות אסא בן גוריון אסא "דיה" בן גוריון אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 8
הפועל SVA ק. עקרון הפועל יואב בי"ס אוהל מאיר קרית עקרון אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 7
מכבי המושבות ג' עירוני חריש א' בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 9
אליצור כוכב יאיר מכבי מוסינזון הוד השרון בי"ס נוף צורים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 9
הפועל משגב ב' הפועל מטה אשר אולם בי"ס שכניה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 11
הפועל עמק הירדן מכבי בנות נצרת א' בית החינוך דגניה א' אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 12
הפועל עמק יזרעאל 2 מכבי עין מאהל אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 10
בליך רמת גן מכבי תל אביב 1 תיכון בליך אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב 2 מ.ס רמת אביב - יפו מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות ירושלים
מחזור 7
מועדון כדורעף מכבי שוהם הפועל אולפנת עפרה בית ספר שלהבת אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות ירושלים
מחזור 8
אס"א מסורתי ירושלים עירוני מודיעין בי"ס מסורתי ירושלים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 9
הפועל כפר סבא מכבי תל-אביב מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת על נערות - צפון
מחזור 6
הפועל המעפיל מנשה א' הפועל עמק הירדן מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 8
הפועל המעפיל מנשה ב' מכבי חדרה מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 8
מ.כ. נתניה בנות מכבי ג'לג'וליה 1 אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 7
הפועל בנות עראבה 1 הפועל מטה אשר עכו בית ספר אלבטוף עראבה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה מכבי בנות נצרת ב' אולם ספורט גבעת אלה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 6
קנריות אסא בן גוריון מכבי אילת ב' אולם איירטון באר שבע אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת על נערות - דרום
מחזור 8
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי תל אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
מ.ה. דלית אל כרמל 1 מכבי חיפה כפר גלים בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 8
אליצור מייסדים כרמיאל ב' מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס כרמים - כרמיאל אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 11
הפועל אבירי בת ים מכבי תל אביב 3 בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות דרום א'
מחזור 7
מ.כ. נס ציונה א' מ.כ. נס ציונה ב' בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
08/03/2024
יום שישי, 16:30
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 5
מכבי אילת ג' אסא "דיה" בן גוריון אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 14:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 7
הפועל SVA רחובות 2 הפועל SVA ברנר אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 15:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 7
הפועל SVA ברנר מכבי אשדוד 3 אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 16:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 10
אליצור כוכב יאיר ב' בנות הרצליה בי"ס נוף צורים אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 16:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 7
הפועל SVA רחובות 2 מכבי אשדוד 3 אולם ספורט רון ארד רחובות אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 17:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 10
בנות הרצליה בנות מכבי ג'לג'וליה 2 בי"ס נוף צורים אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 18:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 10
אליצור כוכב יאיר ב' בנות מכבי ג'לג'וליה 2 בי"ס נוף צורים אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/02/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 6
בליך רמת גן ג' הפועל המעפיל מנשה אולם בי"ס עמי אסף - חדש 3-0
24/02/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 6
כפר סבא הירוקה מ.כ. מכבי רעננה אולם בי"ס עמי אסף - חדש 3-0
24/02/2024
יום שבת, 20:00
א' - בית א'
מחזור 6
מכבי שוהם כדורעף שועלי הדרום - אשדוד אולם בי"ס הקריה אשדוד 0-3
24/02/2024
יום שבת, 20:30
א' - בית ב'
מחזור 6
אליצור אלון ה. השרון המעפיל מנשה קציר מרכז ספורט אזורי מנשה 0-3
24/02/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 6
עירוני מודיעין בליך רמת גן א' אולם ספורט היכל המגינים מודיעין 1-3
24/02/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 6
הפועל דרום השרון גנ"צ 2 מכבי אשכול קדם גבעתיים אולם בי"ס עמי אסף - חדש 3-0
24/02/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 6
לטינוס כפר סבא מ.ס. רמת אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-1
26/02/2024
יום שני, 21:00
א' - בית ב'
מחזור 6
אליצור כוכב יאיר אליצור מ.א. שומרון סלעית בי"ס נוף צורים אזור משחק
27/02/2024
יום שלישי, 21:00
א' - בית ב'
מחזור 6
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי ג'ת אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
29/02/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית א'
מחזור 7
בליך רמת גן א' אליצור נחל שורק אולם ספורט נצר חזני אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית א'
מחזור 7
מכבי אשכול קדם גבעתיים לטינוס כפר סבא אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 7
המעפיל מנשה קציר בליך רמת גן ג' אולם קציר אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 7
מועדון ספורט גאה תל אביב כפר סבא הירוקה אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:00
א' - בית א'
מחזור 7
הפועל יואב צפית מכבי שוהם כדורעף בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 20:00
א' - בית ב'
מחזור 7
הפועל המעפיל מנשה הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 7
בליך רמת גן ב' הפועל דרום השרון גנ"צ 2 אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית ב'
מחזור 7
מכבי ג'ת אליצור כוכב יאיר אולם ג'ת המשולש אזור משחק
02/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית ב'
מחזור 7
מ.כ. מכבי רעננה אליצור אלון ה. השרון אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
05/03/2024
יום שלישי, 20:30
א' - בית ב'
מחזור 5
מכבי ג'ת בליך רמת גן ג' אולם ג'ת המשולש אזור משחק
07/03/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית א'
מחזור 8
אליצור נחל שורק מ.ס. רמת אביב אולם ספורט נצר חזני אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 8
בליך רמת גן ג' מ.כ. מכבי רעננה אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 8
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 המעפיל מנשה קציר אולם קציר אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית ב'
מחזור 8
אליצור אלון ה. השרון מועדון ספורט גאה תל אביב אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 20:30
א' - בית ב'
מחזור 8
אליצור מ.א. שומרון סלעית מכבי ג'ת אולם ספורט סלעית אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 8
עירוני מודיעין מכבי אשכול קדם גבעתיים אולם ספורט היכל המגינים מודיעין אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 8
מכבי שוהם כדורעף בליך רמת גן א' אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 8
שועלי הדרום - אשדוד הפועל יואב צפית אולם בי"ס הקריה אשדוד אזור משחק
09/03/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 8
לטינוס כפר סבא בליך רמת גן ב' אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
באנר 1
באנר 2
באנר 6
באנר 4
באנר 5
באנר 3
IVA TV