מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה) לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר. כבוד גדול !
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה)  לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר.
כבוד גדול !
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
בטורניר הסבב העולמי כוכב 1 בקורופוב אוקראינה סופיה סטריקוב ואניטה דייב אלופות ישראל הטריות (62 בעולם) ניצחו בחצי הגמר את האוקראיניות אנג'לינה קמיל, וטטיאנה לזרנקו( 71 בעולם) בשלוש מערכות ( 23-21, 21-15, 15-13), ויתמודדו בגמר (14 שעון ישראל) נגד האוסטריות פרנסיסקה פרידל ואווה פרפר (74 בעולם). זאת תהיה המדליה הראשונה של נשים ישראליות בסבב העולמי, והשניה אי פעם לישראל אחרי טורניר בודפשט לפני כשבועיים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
חדש על המדף! החלה ההרשמה לקורס מדריכי כדורעף שנתי בבית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט. תאריכי הקורס: 8.10.21-8.4.22 (ימי שישי) שעות הקורס: 8:00-15:00. לפרטים נוספים:מאמן ורכז הקורס: עדי תדמור,- 052-2267704
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יום עצוב למשפחת הכדורעף. שופט העבר הבינלאומי גבי קראוס הלך היום לעולמו. גבי נחשב כאחד מבכירי שופטי הכדורעף העולמיים. לאורך השנים החזיק בתפקידים מנהלתיים שונים כמו - וועדות ביקורת של הוועד האולימפי הישראלי ובוועדת השיפוט העולמי. איגוד הכדורעף משתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך.
אורי חבר ( אגף תשתיות)
אורי חבר ( אגף תשתיות)
הסתיים קורס מאמנים מרוכז במכון וינגייט, 18 מאמנות ומאמנים סיימו בהצלחה את הקורס שנמשך שלושה חודשים
הסתיים קורס מאמנים מרוכז במכון וינגייט, 18 מאמנות ומאמנים סיימו בהצלחה את הקורס שנמשך שלושה חודשים
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נקבע תאריך לטורניר אטקין. הטורניר יתקיים השנה בתאריכים: 4-5.10.2021 בהדר-יוסף, תל-אביב.     הקבוצות המשתתפות: הפועל מטה אשר – עכו , הפועל יואב כ"ס, מכבי יעדים ת"א, ומכבי מוסינזון הוד-השרון.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מדלית ארד לנתי אוחנה ואיילון אלעזר בסבב העולמי בכדורעף חופים שמתקיים בבודפשט, הצמד הישראלי מנצח את הזוג הסרבי 2:1 וחוגג לראשונה בקרירה פודיום בסבב העולמי. סופי סטריקוב ואניטה דייב מפסידות 2:1 במשחק על מדלית הארד לזוג אוקראיניות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נתי אוחנה ואיילון אלעזר מפסידים 2:1 לצמד פיני בחצי גמר הסבב העולמי שמתקיים בבודפשט, למרות ההפסד הצמד הישראלי יעלה בשעה 16:00 למשחק על מדלית הארד מול הזוג הסרבי.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
פותחים שבוע - ביום ראשון בשעה 13:00 יעלו נתי אוחנה ואיילון אלעזר למשחק חצי גמר הסבב העולמי שמתקיים בבודפשט הונגריה. שם ימתינו להם צמד פיני מאתגר. הזוג המנצח עולה למשחק הגמר, המפסיד למשחק על הארד. בחצי הגמר השני יתמודדו צמדים מאיטליה וסרביה. בגזרת הנשים סופי סטריקוב ואניטה דייב מפסידות לצמד מקפריסין בחצי הגמר וישחקו בשעה 15:00 על מדלית הארד מול צמד אוקראיני שהפסיד בחצי הגמר השני לזוג האיטלקי.
חדשות
מכבי ת"א והפועל מטה אשר/ עכו בסדרת הגמר
מכבי ת"א והפועל מטה אשר/ עכו בסדרת הגמר
הפועל מטה אשר/ עכו מצילה לעצמה את העונה, עושה את העבודה ומנצחת את הפועל כ"ס גם במשחק השני ועולה לסדרת הגמר, שם תמתין לה מכבי תל אביב שגברה על הפועל המעפיל במשחקו האחרון של זוהר בר נצר כמאמן הקבוצה סדרת הגמר תשוחק בשיטת הטוב מחמש ותחל ביום שני ה- 12.4 .
תאריך: 06/04/2021 | כתב: איגוד הכדורעף | צילום: אמיר ירחי | חדשות
הפועל מטה אשר עכו עושה את העבודה ומנצחת  את הפועל כ"ס גם במשחק השני ועולה לסדרת הגמר שם תמתין לה מכבי תל אביב שגברה על הפועל המעפיל במשחקו האחרון של זוהר בר נצר כמאמן הקבוצה''
סדרת הגמר תשוחק בשיטת הטוב מחמש  ותחל ביום שני ה- 12.4 

 
מכבי ת"א עם עונה נהדרת בדרך לגמר הפליאוף ( צילום דיויד סלברמן)


הפועל המעפיל עמק חפר/מנשה – מכבי תל אביב 3:0 (25:18 ,25:19, 25:20)
המשחק נפתח בבליץ של שחקני המעפיל שעלו ליתרון מהיר של 2:7, המעפיל המשיכה להוליך אבל היתרון הלך וקטן ככל שהמערכה התקדמה. הצהובים הצליחו להשוות ל-17:17, ומשם עד סיום המערכה בצורה עקבית ובטוחה עבר היתרון לשחקני מכבי תל אביב עד לניצחון במערכה.
את המערכה השנייה פתחו שחקני מכבי תל אביב ביתרון שהלך וגדל ככל שהמערכה התקדמה והגיע כבר ל 14:19, מכבי שמרה את היתרון עד לניצחון במערכה.
את המערכה השלישית התחילו שחקני המעפיל בצורה טובה, אלא שבמצב של 7:7 הצליחו שחקניו של גל גלילי מאמן מכבי תל אביב ליטול את היוזמה ועלו ליתרון קטן, יתרון שנשמר עד לסיום המערכה בו ניצחה מכבי תל אביב שזכתה במשחק ובסדרה בדרך לסדרת גמר הפלייאוף בה יהיה לה את יתרון הביתיות בזכות מיקומה בסיום העונה כמוליכת הטבלה.
גל גלילי מאמן מכבי תל אביב: "במבחן התוצאה עמדנו במטרות שלנו אבל ברור לנו שנצטרך לשחק טוב יותר בסדרת הגמר. השחקנים הצעירים של המעפיל התחילו מצויין ועשו לנו חיים קשים. אנחנו שמחים שהצלחנו לייצב את המשחק שלנו ולעשות עבודה טובה יותר בהמשך המשחק".
זוהר בר נצר מאמן המעפיל: "ברכות למכבי על העלייה לגמר. אני מחבק את השחקנים שלי על המאמץ וההשקעה. עילי חבר פתח היום בשישייה במקום אריק הילמן שחגג את הולדת ביתו והיה מצוין".
אסף ליבר יו"ר מכבי תל אביב: "אחרי שעמדנו במשימה ובאתגר הגדול עם התואר הראשון של העונה עם הגביע אנחנו שמחים לעלות לגמר הפלייאוף, המשחק יהיה קשה ויתרון הביתיות לא יהיה משמעות. נבוא להילחם על התואר המשמעותי ביותר העונה".
במהלך המשחק  נערך טקס מרגש לכבודו של מאמן הקבוצה זוהר בר נצר שמסיים את תפקידו בסיום העונה,
מתוך דברים שנשא לכבודו חמי סל נציג הקבוצה והאוהדים:
"לזוהר יקירינו בשם דורות של 90 שנות הכדורעף בישראל ושל אוהדי מועדון המעפיל\עין שמר\מנשה\ עמק חפר אנו רוצים להודות לך על השנים המופלאות שחזרת אלינו הביתה לאמן את הקבוצה הבכירה שלנו ולהישגים הגדולים שלך, של הקבוצה, השחקנים, ההנהלה והשותפים למועדון המפואר וההיסטורי שלנו בענף הכדורעף בישראל. בהצלחה גדולה זהר בתפקידך החדש בענף. חזק ואמץ בשם כולנו כאן וברחבי המועצות מנשה ועמק חפר"
יינרי ביל (40% בקבלה, 62% בהתקפה, 2 אייסים) הוביל את מכבי יעדים תל-אביב עם 15 נקודות, אחריו גנדי סוקולוב (67% בהתקפה, 5 חסימות ו-2 אייסים) וקייל אנסינג (50% בהתקפה, חסימה ואייס) 13 נקודות כ"א. אחוז הקבלה של הקבוצה 70%, ואחוז ההתקפה 53%, חסמו 9 כדורים, השיגו 7 אייסים וסיימו עם 21 טעויות כלליות במשחק (14 בסרב ו-7 בהתקפה).
מישה וולינסקי (47%) הוביל את הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר עם 16 נקודות. אחוז הקבלה הקבוצתי 63%, ואחוז ההתקפה 39%,  חסמו 3 כדורים וסיימו עם 25! טעויות כלליות במשחק (8 בסרב, 6 בקבלה ו-11 בהתקפה).

ה
האדומים מצילים לעצמם עונה שלמה בשני משחקים מצוינים  (צילום, אמיר ירחי)


הפועל גליל מטה אשר/עכו – הפועל כפר סבא  1:3 ( 31:29, 27:29, 26:28, 19:25 )
לאחר הניצחון המפתיע של ה מטה אשר /עכו בכ"ס במשחק הראשון, האדומים חזרו להיכל הספורט נעמן " המבצר האדום" בידיעה שבעזרת מאות אוהדי הקבוצה ועם יתרון הביתיות הם יכולים לנצח גם את המשחק הזה ולהבטיח עלייה לגמר הפלייאוף
וכך המשחק המדובר של השבוע יצא לדרך הפועל כפר סבא פתחה את המשחק ביתרון קטן של 4:7, מטה אשר התעשתה מהר והשוותה ל-10:10, אבל בהמשך המערכה צברה כפר סבא יתרון קטן. מטה אשר הצליחה להגיע לשובר שוויון במערכה אבל בסיומה אחרי נקודות מורטות עצבים הצליחו חניכיו של שגיא ברעם מכפר סבא לזכות במערכה.
המערכה השנייה החלה כשהקבוצות לא מצליחות לפתוח פער אחת מרעותה, אלא שבמצב של 14:14, הצליחה כפר סבא להשיג שלוש נקודות רצופות ולהעלות ל-14:17, מטה אשר הצליחה להשוות ולעלות ליתרון קטן 21:23, אבל הכפר סבאים לא ויתרו והגיעו לשובר שיוויון, כאן היה העצבים של הקיבוצניקים ממטה אשר חזקים יותר והם ניצחו במערכה 27:29.
המערכה השלישית נפתחה בפתיחה חזקה של מטה אשר שהוליכה 2:7 אבל שחקני כפר סבא חזרו ל-11:13, מכאן המשיכה מטה אשר לשמור על יתרון של 4 נקודות גם באמצע המערכה 18:14
לקראת סוף המערכה הדרמה ממשיכה, האדומים עולים ליתרון מבטיח של 5 נקודות 21:16
הפועל כ"ס יודעת לחזור חזרה ומצמצמת ל 23:22 , זה לא נגמר עד שנגמר ואנחנו כבר עם 24:24, המתח באולם מרקיע שחקים כאשר המערכה השלישית מגיע לשיווין 26:26 , זקני השבט לא זוכרים כזה משחק בנעמן, ברגע האמת נועם כץ ושחקינו יודעים לקחת אחריות ומנצחים 28:26
המערכה הרביעית יוצאת לדרך ובדומה לכל המשחק שום נקודה לא מגיע בקלות לשום צד, מטה אשר מובילה בשתי נקודות ברוב שלבי המערכה 5:3 ויותר מאוחר 15:13 לקראת סוף המערכה הקיבוצניקים  יודעים לנצל את " המטמון האדום"  ומנצחים את המערכה הרביעית,
סטס נביאדומסקי (56% בקבלה, 53% בהתקפה, חסימה ו-3 אייסים) ועידו דוד (50% בהתקפה, 3 אייסים) הובילו את הפועל "גליל" מטה אשר עכו עם 21, ו-20 נקודות בהתאמה. הקבוצה סיימה עם 46% בקבלה ו-48% בהתקפה, חסמו 10 כדורים, השיגו 6 אייסים וביצעו 24! טעויות כלליות במשחק (12! בסרב, 7 בקבלה ו-5 בהתקפה).
בקבוצת הפועל יואב כפר-סבא, 4 שחקנים סיימו עם ספרות כפולות: איליה גולדרין (50% בקבלה, 44% בהתקפה, חסימה), סבה דבש (30% בקבלה, 59% בהתקפה, 2 אייסים), טמיר הרשקו (41% בהתקפה, 2 חסימות) וסילי פוילוב (75% בהתקפה, 2 חסימות ו-2 אייסים) סיימו עם 18, 15, 11 ו-10 נקודות בהתאמה. 39% קבוצתי בקבלה ו-50% בהתקפה, 8 חסימות, השיגו 7 אייסים וסיימו עם 29! טעויות כלליות במשחק (15! בסרב6 בקבלה ו-8 בהתקפה).