מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה) לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר. כבוד גדול !
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה)  לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר.
כבוד גדול !
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
בטורניר הסבב העולמי כוכב 1 בקורופוב אוקראינה סופיה סטריקוב ואניטה דייב אלופות ישראל הטריות (62 בעולם) ניצחו בחצי הגמר את האוקראיניות אנג'לינה קמיל, וטטיאנה לזרנקו( 71 בעולם) בשלוש מערכות ( 23-21, 21-15, 15-13), ויתמודדו בגמר (14 שעון ישראל) נגד האוסטריות פרנסיסקה פרידל ואווה פרפר (74 בעולם). זאת תהיה המדליה הראשונה של נשים ישראליות בסבב העולמי, והשניה אי פעם לישראל אחרי טורניר בודפשט לפני כשבועיים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
חדש על המדף! החלה ההרשמה לקורס מדריכי כדורעף שנתי בבית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט. תאריכי הקורס: 8.10.21-8.4.22 (ימי שישי) שעות הקורס: 8:00-15:00. לפרטים נוספים:מאמן ורכז הקורס: עדי תדמור,- 052-2267704
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יום עצוב למשפחת הכדורעף. שופט העבר הבינלאומי גבי קראוס הלך היום לעולמו. גבי נחשב כאחד מבכירי שופטי הכדורעף העולמיים. לאורך השנים החזיק בתפקידים מנהלתיים שונים כמו - וועדות ביקורת של הוועד האולימפי הישראלי ובוועדת השיפוט העולמי. איגוד הכדורעף משתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך.
אורי חבר ( אגף תשתיות)
אורי חבר ( אגף תשתיות)
הסתיים קורס מאמנים מרוכז במכון וינגייט, 18 מאמנות ומאמנים סיימו בהצלחה את הקורס שנמשך שלושה חודשים
הסתיים קורס מאמנים מרוכז במכון וינגייט, 18 מאמנות ומאמנים סיימו בהצלחה את הקורס שנמשך שלושה חודשים
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נקבע תאריך לטורניר אטקין. הטורניר יתקיים השנה בתאריכים: 4-5.10.2021 בהדר-יוסף, תל-אביב.     הקבוצות המשתתפות: הפועל מטה אשר – עכו , הפועל יואב כ"ס, מכבי יעדים ת"א, ומכבי מוסינזון הוד-השרון.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מדלית ארד לנתי אוחנה ואיילון אלעזר בסבב העולמי בכדורעף חופים שמתקיים בבודפשט, הצמד הישראלי מנצח את הזוג הסרבי 2:1 וחוגג לראשונה בקרירה פודיום בסבב העולמי. סופי סטריקוב ואניטה דייב מפסידות 2:1 במשחק על מדלית הארד לזוג אוקראיניות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נתי אוחנה ואיילון אלעזר מפסידים 2:1 לצמד פיני בחצי גמר הסבב העולמי שמתקיים בבודפשט, למרות ההפסד הצמד הישראלי יעלה בשעה 16:00 למשחק על מדלית הארד מול הזוג הסרבי.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
פותחים שבוע - ביום ראשון בשעה 13:00 יעלו נתי אוחנה ואיילון אלעזר למשחק חצי גמר הסבב העולמי שמתקיים בבודפשט הונגריה. שם ימתינו להם צמד פיני מאתגר. הזוג המנצח עולה למשחק הגמר, המפסיד למשחק על הארד. בחצי הגמר השני יתמודדו צמדים מאיטליה וסרביה. בגזרת הנשים סופי סטריקוב ואניטה דייב מפסידות לצמד מקפריסין בחצי הגמר וישחקו בשעה 15:00 על מדלית הארד מול צמד אוקראיני שהפסיד בחצי הגמר השני לזוג האיטלקי.

הפועל כפר סבא   הפועל כפר סבא

סגל הקבוצה

אדר דיין
בן 17
#1
אדר דיין
קבלן
אורי וודינסקי
בן 19  |  1.90
#1
אורי וודינסקי
קבלן
אורי פרנס
בן 19
#1
אורי פרנס
מגיש
אושר מועלם
בן 18
#1
אושר מועלם
חוסם אמצע
איתן גרינבוחו
בן 17
#1
איתן גרינבוחו
קבלן
אלון האס
בן 18  |  1.90
#1
אלון האס
קבלן
אלון זלמן
בן 20
#1
אלון זלמן
קבלן
אמיר שקד
בן 19
#1
אמיר שקד
חוסם אמצע
בועז סרסון
בן 18
#1
בועז סרסון
קבלן
דור בלום
בן 17
#1
דור בלום
קבלן
דקל חזן
בן 18
#1
דקל חזן
קבלן
יהלי סביר-ארכוני
בן 19  |  1.68
#1
יהלי סביר-ארכוני
ליברו
מיכאל בן יהודה
בן 18
#1
מיכאל בן יהודה
חוסם אמצע
עומר רשף
בן 18
#1
עומר רשף
קבלן
עידן לויים
בן 18
#1
עידן לויים
קבלן
עידן מועלם
בן 20  |  1.88
#1
עידן מועלם
קבלן
קווין מנדלבאום
בן 17
#1
קווין מנדלבאום
קבלן
רון חפץ
בן 17
#1
רון חפץ
קבלן
שחר מיינר
בן 17
#1
שחר מיינר
קבלן
תומר קלומל
בן 17
#1
תומר קלומל
קבלן
מאור הר-נוי
בן 19  |  1.82
#4
מאור הר-נוי
מגיש

צוות מקצועי

גיל ריב
מאמן
קובי הר-נוי
איש צוות
מתן נראל
איש צוות

פרטי אולם

אולם רמז חדש כפר סבא
אלי הורוביץ 23, כפר סבא
https://www.google.co.il/maps/place/Reims+School/@32.1795001,34.9366336,18.71z/data=!4m8!1m2!2m1!1z15DXldec150g16jXnteWINeX15PXqSDXm9ek16gg16HXkdeQ!3m4!1s0x151d399d065035cf:0xe3e4defc4ba98a58!8m2!3d32.1796504!4d34.9370858?hl=en
אולם רמז חדש כפר סבא

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
30/10/2019
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 1
הפועל כפר סבא מכבי תל מונד אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
06/11/2019
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 2
הפועל כפר סבא הפועל המעפיל מבואות אולם רמז חדש כפר סבא 1-3
13/11/2019
יום רביעי, 17:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 3
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל כפר סבא תיכון מוסינזון הוד השרון 3-0
27/11/2019
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 4
הפועל כפר סבא הפועל מטה אשר עכו אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
07/12/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 5
הפועל עירוני קרית אתא הפועל כפר סבא אולם רוגוזין חטיבה ב 3-1
18/12/2019
יום רביעי, 17:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 6
הפועל כפר סבא הפועל המעפיל / מעין אולם רמז חדש כפר סבא 1-3
22/12/2019
יום ראשון, 19:45
ליגת על נוער בנים
מחזור 7
מ.ס. רמת אביב הפועל כפר סבא מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-0
15/01/2020
יום רביעי, 19:45
ליגת על נוער בנים
מחזור 9
מכבי תל-אביב הפועל כפר סבא אולם היובל ת-א 3-0
22/01/2020
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 10
מכבי תל מונד הפועל כפר סבא בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 3-0
29/01/2020
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 11
הפועל המעפיל מבואות הפועל כפר סבא הבנים עין שמר 3-1
31/01/2020
יום שישי, 14:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 8
הפועל כפר סבא מ.ס. עיילבון מרכז ספורט אלון כ"ס 0-3
05/02/2020
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 12
הפועל כפר סבא מכבי מוסינזון הוד השרון אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
19/02/2020
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 14
הפועל כפר סבא הפועל עירוני קרית אתא אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
04/03/2020
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 16
הפועל כפר סבא מ.ס. רמת אביב אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
11/03/2020
יום רביעי, 17:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 13
הפועל מטה אשר עכו הפועל כפר סבא אולם ספורט עברון 2-3
18/03/2020
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
מ.ס. עיילבון הפועל כפר סבא אולם פיס עיילבון אזור משחק
22/03/2020
יום ראשון, 15:45
ליגת על נוער בנים
מחזור 15
הפועל המעפיל / מעין הפועל כפר סבא קיבוץ עין החורש אזור משחק
25/03/2020
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 18
הפועל כפר סבא מכבי תל-אביב אולם רמז חדש כפר סבא אזור משחק