מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יצא לדרך גמר הליגה לנוער בנות בין מ.ס רמת אביב ו מ.ס עיילבון, המשחק משודר בשידור ישיר בערוץ הספורט
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה

הפועל  ירושלים   הפועל ירושלים

סגל הקבוצה

מעיין בן דב
בת 20
#1
מעיין בן דב
קבלנית
אילה אלמליח
בת 18
#2
אילה אלמליח
מצליבה
אוראל טלבי
בת 30
#3
אוראל טלבי
ליברו
אושרת פרננדס אוליאל
בת 31
#3
אושרת פרננדס אוליאל
ליברו
אליענה רפ בדיחי
בת 40  |  1.60
#3
אליענה רפ בדיחי
ליברו
אנה צ'אשין
בת 45  |  1.90
#3
אנה צ'אשין
ליברו
אריאלה  שלו
בת 29  |  1.60
#3
אריאלה שלו
ליברו
הדר אופיר
בת 25
#3
הדר אופיר
ליברו
טל גבאי
בת 31
#3
טל גבאי
ליברו
טלי כהן
בת 35
#3
טלי כהן
ליברו
ירדן רצקוף
בת 19  |  1.75
#3
ירדן רצקוף
ליברו
לאור חבה
בת 33
#3
לאור חבה
ליברו
נועה גיבסון
בת 32
#3
נועה גיבסון
ליברו
נועה כרם
בת 28  |  1.70
#3
נועה כרם
ליברו
רחל מוסן
בת 41
#3
רחל מוסן
ליברו
שיר אשכנזי
בת 29
#3
שיר אשכנזי
ליברו
אלה אגלש
בת 17  |  1.60
#7
אלה אגלש
מצליבה
מיה שטיינברג
בת 20
#10
מיה שטיינברג
מצליבה
הילה יוגב
בת 17  |  1.60
#11
הילה יוגב
מגישה
תהל שמואל
בת 20
#11
תהל שמואל
קבלנית
מעיין  יוגב
בת 17  |  1.60
#13
מעיין יוגב
קבלנית
שיר גדעוני
בת 20
#14
שיר גדעוני
חוסמת אמצע

צוות מקצועי

גל אוליאל
מאמן
טומי גבאי
איש צוות

פרטי אולם

בי"ס בית חינוך
כט בנובמבר 13, ירושלים
https://www.google.co.il/maps/place/%D7%91%D7%99%D7%AA+%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%9A+%D7%AA%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9F+%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99+%D7%92'%E2%80%AD/@31.766357,35.2157997,180m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x1503282817da946f:0xa177ecd5574bc5a!8m2!3d31.7662797!4d35.2163406?hl=en
בי"ס בית חינוך

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
06/11/2019
יום רביעי, 19:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 2
אסא בן גוריון ב"ש הפועל ירושלים אולם איירטון באר שבע 1-3
13/11/2019
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 3
הפועל ירושלים מ.כ נס ציונה בי"ס בית חינוך 1-3
20/11/2019
יום רביעי, 20:15
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 4
אליצור נתן אשקלון הפועל ירושלים אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) 0-3
14/12/2019
יום שבת, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 5
הפועל ירושלים ק. ק. תל-אביב 1 בי"ס בית חינוך 1-3
18/12/2019
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 7
הפועל ירושלים מכבי מוסינזון 1 הוד השרון בי"ס בית חינוך 2-3
21/12/2019
יום שבת, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 1
הפועל ירושלים מ.ס.רמת אביב בי"ס בית חינוך 0-3
25/12/2019
יום רביעי, 21:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 8
מ.ס.רמת אביב הפועל ירושלים מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-1
01/01/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים אסא בן גוריון ב"ש בי"ס בית חינוך 3-1
08/01/2020
יום רביעי, 21:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 10
מ.כ נס ציונה הפועל ירושלים אולם ב"ס שדות 3-2
15/01/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 11
הפועל ירושלים אליצור נתן אשקלון בי"ס בית חינוך 3-0
18/01/2020
יום שבת, 21:00
גביע האיגוד לנשים
סיבוב 1
אסא ירושלים הפועל ירושלים מרכז קוסל האוניברסיטה י-ם 3-0
22/01/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 6
מ.כ. בני הרצליה הפועל ירושלים אולם בי"ס סמדר 0-3
29/01/2020
יום רביעי, 21:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 12
ק. ק. תל-אביב 1 הפועל ירושלים מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-0
05/02/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 13
הפועל ירושלים מ.כ. בני הרצליה בי"ס בית חינוך 2-3
12/02/2020
יום רביעי, 19:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 14
מכבי מוסינזון 1 הוד השרון הפועל ירושלים תיכון מוסינזון הוד השרון 0-3
19/02/2020
יום רביעי, 20:30
גביע האיגוד לנשים
שמינית גמר
הפועל ירושלים אסא בן גוריון ב"ש בי"ס בית חינוך 2-3
04/03/2020
יום רביעי, 20:15
גביע האיגוד לנשים
רבע גמר
אליצור נתן אשקלון הפועל ירושלים אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) 0-3
25/03/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 3
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל ירושלים בית ספר אהרונוביץ' אזור משחק
28/03/2020
יום שבת, 20:30
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 7
הפועל ירושלים אליצור נתן אשקלון בי"ס בית חינוך אזור משחק
01/04/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 4
הפועל ירושלים מ.כ. בני הרצליה בי"ס בית חינוך אזור משחק
02/04/2020
יום חמישי, 21:00
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 1
מכבי תל מונד הפועל ירושלים בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
22/04/2020
יום רביעי, 19:00
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 5
הפועל כפר סבא הפועל ירושלים אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
30/04/2020
יום חמישי, 20:00
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 6
אליצור כוכב יאיר הפועל ירושלים בי"ס נוף צורים אזור משחק
20/05/2020
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים - בית עליון
מחזור 2
הפועל ירושלים אסא בן גוריון ב"ש בי"ס בית חינוך אזור משחק