מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ענף הכדורעף בישיבה עושה "עלייה" לישראל וב-14 לינואר יתקיים בכפר הנוער מבואות ים, כנס מיוחד של איגוד הכדורעף, ההתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי בנושא. הזדמנות מצוינת להצצה אל הענף המקסים הזה בעזרתה של אולגה גומברג, פרויקטורית של פיתוח כדורעף בישיבה

א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב   א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב

סגל הקבוצה

נעמה רוטנברג
בת 36
#1
נעמה רוטנברג
מגישה
נועה טוייזר
בת 40
#2
נועה טוייזר
מגישה
ימית יעקבי
בת 45
#3
ימית יעקבי
מגישה
שביט הלפרין
בת 46
#4
שביט הלפרין
מגישה
שרון יעקבי
בת 47
#5
שרון יעקבי
-
דנה טבקוף
בת 26
#6
דנה טבקוף
מגישה
שיר גינדין
בת 34
#7
שיר גינדין
מגישה
שחר ארגמן
בת 25
#8
שחר ארגמן
מגישה
אלה דיקין נחום
בת 35
#9
אלה דיקין נחום
מגישה
טל פרידמן
בת 22
#10
טל פרידמן
ליברו
אלדר יפרח
בת 24
#12
אלדר יפרח
מצליבה
רוני דוניצה
בת 19
#13
רוני דוניצה
מגישה
קמולרט צ'איסון
בת 18
#14
קמולרט צ'איסון
מגישה
אובל פיטרו
בת 27
#15
אובל פיטרו
ליברו

צוות מקצועי

מריאנו אליאס סרגוסטי
מאמן

פרטי אולם

אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב
שער הנגב
אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
02/11/2019
יום שבת, 20:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 1
עירוני מודיעין א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם תיכון יחד מודיעין 3-0
23/11/2019
יום שבת, 20:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 4
מ.כ נס ציונה א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב בי"ס בן גוריון נס ציונה 3-0
02/12/2019
יום שני, 19:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 3
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מכבי ראשון לציון אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
05/12/2019
יום חמישי, 20:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 5
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל רחובות אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
12/12/2019
יום חמישי, 19:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 6
הפועל עירוני בת ים א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב בי"ס רמות בת-ים 2-3
19/12/2019
יום חמישי, 18:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 7
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב עירוני מתנס קרית גת אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
04/01/2020
יום שבת, 21:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 8
אסא ירושלים א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מרכז קוסל האוניברסיטה י-ם 1-3
16/01/2020
יום חמישי, 18:45
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 9
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מכבי AOV 1 אשדוד אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
30/01/2020
יום חמישי, 19:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 10
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב עירוני מודיעין אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 1-3
08/02/2020
יום שבת, 20:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 12
מכבי ראשון לציון א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם ספורט כרמים - ראשל"צ 3-0
22/02/2020
יום שבת, 19:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 13
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מ.כ נס ציונה אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
29/02/2020
יום שבת, 20:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 14
הפועל רחובות א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם ב"ס שפרינצק רחובות 3-0
05/03/2020
יום חמישי, 19:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 15
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל עירוני בת ים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-1
19/03/2020
יום חמישי, 19:00
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 18
מכבי AOV 1 אשדוד א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם בי"ס הקריה אזור משחק
21/03/2020
יום שבת, 19:30
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 16
עירוני מתנס קרית גת א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם בי"ס רבין - קרית גת אזור משחק
04/04/2020
יום שבת, 20:45
ליגה ארצית נשים דרום
מחזור 17
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אסא ירושלים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק