מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב

אליצור מייסדים כרמיאל   אליצור מייסדים כרמיאל

סגל הקבוצה

מקס צ'רמיסין
בן 16
#1
מקס צ'רמיסין
חוסם אמצע
שחר קפלן
בן 17
#1
שחר קפלן
מגיש
אביב בוטוב
בן 16
#2
אביב בוטוב
קבלן
אלישע בן דב
בן 16
#3
אלישע בן דב
חוסם אמצע
יהונתן כהן
בן 19
#4
יהונתן כהן
קבלן
עידו גור
בן 16
#5
עידו גור
מגיש
ריאן קשקוש
בן 15
#6
ריאן קשקוש
קבלן
יהונתן  מולנר
בן 16
#7
יהונתן מולנר
קבלן
אמוץ ברטוב
בן 15
#8
אמוץ ברטוב
ליברו
עידן דישבק
בן 17
#9
עידן דישבק
ליברו
אוהד זילברמן
בן 16
#11
אוהד זילברמן
קבלן
אמיר מחיקובסקי
בן 16
#11
אמיר מחיקובסקי
חוסם אמצע
יוני ז'אן
בן 18
#11
יוני ז'אן
מגיש
עדן פרי
בן 18
#15
עדן פרי
חוסם אמצע
יואב גרינבוך
בן 16
#16
יואב גרינבוך
קבלן
ליאור שפיגלמן
בן 17
#16
ליאור שפיגלמן
ליברו
איתן גפן
בן 16
#20
איתן גפן
קבלן
ברק ברזילי
בן 17
#20
ברק ברזילי
קבלן
מרטין פרי
בן 17
#20
מרטין פרי
קבלן
רונין אייזנברג-זימין
בן 18
#21
רונין אייזנברג-זימין
ליברו
עידו בן שיטרית
בן 17
#22
עידו בן שיטרית
ליברו

צוות מקצועי

אלכס קפלן
מאמן
אוהד משה טל
מדריך
נועם קובה
מאמן

פרטי אולם

בי"ס פסגות כרמיאל
רחוב עצמון, כרמיאל
בי"ס פסגות כרמיאל

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
03/11/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 1
הפועל מטה אשר עכו אליצור מייסדים כרמיאל אולם ספורט עברון 1-3
17/11/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 2
הפועל עראבה אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס מקיף אלבוכארי 3-0
24/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 4
חקלאי-פרדס חנה-מנשה אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס חקלאי פרדס חנה 3-2
08/12/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 5
אליצור מייסדים כרמיאל מ.ס. עיילבון בי"ס פסגות כרמיאל 3-0
15/12/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 6
הפועל המעפיל מבואות אליצור מייסדים כרמיאל מרכז ספורט אזורי מנשה 0-3
29/12/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 7
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל המעפיל / מעין בי"ס פסגות כרמיאל 3-2
19/01/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 8
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל מטה אשר עכו בי"ס פסגות כרמיאל 3-1
16/02/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 11
אליצור מייסדים כרמיאל חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס פסגות כרמיאל 1-3
02/03/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 12
מ.ס. עיילבון אליצור מייסדים כרמיאל אולם פיס עיילבון 0-3
09/03/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 13
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל המעפיל מבואות בי"ס פסגות כרמיאל 3-0
19/03/2022
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 14
הפועל המעפיל / מעין אליצור מייסדים כרמיאל קיבוץ עין החורש 1-3
23/03/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 9
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל עראבה בי"ס פסגות כרמיאל 0-3
18/05/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים צפון - בית תחתון
מחזור 2
אליצור מייסדים כרמיאל חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס פסגות כרמיאל 1-3
21/05/2022
יום שבת, 18:00
ליגת על נוער בנים צפון - בית תחתון
מחזור 3
הפועל עראבה אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס מקיף אלבוכארי 3-1