מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב

מכבי המושבות   מכבי המושבות

סגל הקבוצה

אלון צור
בן 15
#3
אלון צור
קבלן
רן באום
בן 17
#3
רן באום
מצליב
הראל וינשטיין
בן 17
#4
הראל וינשטיין
קבלן
רועי טורטן
בן 18
#4
רועי טורטן
-
אוריין סלום
בן 16
#6
אוריין סלום
קבלן
מתן סקסטיין
בן 15
#7
מתן סקסטיין
קבלן
עידן רולידר
בן 17
#8
עידן רולידר
מגיש
יותם קיפניס
בן 17
#9
יותם קיפניס
מגיש
נהוראי גלנטי
בן 17
#10
נהוראי גלנטי
קבלן
יונתן סרור
בן 15
#11
יונתן סרור
קבלן
עומר  תמיר
בן 17
#13
עומר תמיר
חוסם אמצע
שני שפי
בן 15
#13
שני שפי
קבלן
זהר סולומון
בן 18
#14
זהר סולומון
חוסם אמצע
נדב צור
בן 15
#15
נדב צור
קבלן
תומר אביבי
בן 17
#15
תומר אביבי
קבלן
גבריאל פלפר
בן 16
#17
גבריאל פלפר
קבלן
אלעד שפלר
בן 15
#18
אלעד שפלר
קבלן
גיא נגלר
בן 15
#19
גיא נגלר
מגיש
צוף פלג
בן 18
#20
צוף פלג
ליברו
רום ארגמן
בן 16
#21
רום ארגמן
קבלן
איתן הירש
בן 17
#22
איתן הירש
קבלן
אייל אוחיון
בן 16
#25
אייל אוחיון
קבלן

צוות מקצועי

אלישע נתנוב
מאמן

פרטי אולם

בית ספר אורט בנימינה
בנימינה, בנימינה

32.5497772,34.9571632

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

בית ספר אורט בנימינה

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
03/11/2021
יום רביעי, 16:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 1
מכבי בני נצרת מכבי המושבות אולם סדס קתולי יווני 3-0
10/11/2021
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
מכבי המושבות מ.ה. דלית אל כרמל בית ספר אורט בנימינה 0-3
23/11/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 3
הפועל עמק יזרעאל מכבי המושבות אולם קיבוץ הרדוף 3-0
07/12/2021
יום שלישי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 5
מכבי עוספיא 05 מכבי המושבות אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא 3-0
02/01/2022
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 6
הפועל עמק המעיינות מכבי המושבות בי"ס המשותף שדה אליהו 0-3
09/01/2022
יום ראשון, 18:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 4
מכבי המושבות הפועל סכנין בית ספר אורט בנימינה 0-3
22/01/2022
יום שבת, 13:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 9
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי המושבות בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 3-0
02/02/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 11
הפועל סכנין מכבי המושבות פיס קהילתי סכנין 3-0
06/02/2022
יום ראשון, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 13
מכבי המושבות הפועל עמק המעיינות בית ספר אורט בנימינה 3-0
09/02/2022
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 12
מכבי המושבות מכבי עוספיא 05 בית ספר אורט בנימינה 1-3
13/02/2022
יום ראשון, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 10
מכבי המושבות הפועל עמק יזרעאל בית ספר אורט בנימינה 0-3
23/02/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 14
הפועל כאוכב מכבי המושבות אולם ספורט כאוכב 0-3
09/03/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 7
מכבי המושבות הפועל כאוכב בית ספר אורט בנימינה 1-3
30/03/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 8
מכבי המושבות מכבי בני נצרת בית ספר אורט בנימינה 1-3
17/04/2022
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנים צפון - עליון
מחזור 1
מכבי המושבות הפועל כאוכב בית ספר אורט בנימינה 3-0
24/04/2022
יום ראשון, 19:30
ליגת נוער בנים צפון - עליון
מחזור 2
הפועל עמק המעיינות מכבי המושבות בי"ס המשותף שדה אליהו 0-3
11/05/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון - עליון
מחזור 3
מכבי המושבות מכבי עוספיא 05 בית ספר אורט בנימינה 1-3