מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הלווייתו של תומר ליבוביץ ז"ל תתקיים ביום שלישי, 17.10.2023, בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי קריית שאול. לבקשת המשפחה - מי שיכול אנא הגיעו להלוויה עם דגל ישראל. יהי זכרו ברוך.
הלווייתו של תומר ליבוביץ ז"ל תתקיים ביום שלישי, 17.10.2023, בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי קריית שאול.
לבקשת המשפחה - מי שיכול אנא הגיעו להלוויה עם דגל ישראל. 
יהי זכרו ברוך.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יצא לדרך גמר הליגה לנוער בנות בין מ.ס רמת אביב ו מ.ס עיילבון, המשחק משודר בשידור ישיר בערוץ הספורט
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"

הפועל המעפיל מבואות   הפועל המעפיל מבואות

סגל הקבוצה

אביה ארגמן
בת 16
#0
אביה ארגמן
חוסמת אמצע
איה גל גרוסוירט
בת 16
#0
איה גל גרוסוירט
קבלנית
גלי גור דותן
בת 15
#0
גלי גור דותן
מגישה
דנה מלכה
בת 16
#0
דנה מלכה
חוסמת אמצע
הילה היאשי
בת 17
#0
הילה היאשי
מגישה
טל זולברג
בת 15
#0
טל זולברג
קבלנית
טלי קנדלמן
בת 16
#0
טלי קנדלמן
מגישה
יערה זהר
בת 16
#0
יערה זהר
קבלנית
כחל דת
בת 16
#0
כחל דת
קבלנית
לאונה אקרמן
בת 16
#0
לאונה אקרמן
קבלנית
מאי קסטל
בת 15
#0
מאי קסטל
קבלנית
מאיה בן סימון
בת 15
#0
מאיה בן סימון
חוסמת אמצע
מאיה קולטון
בת 15
#0
מאיה קולטון
קבלנית
מורן עזר
בת 17
#0
מורן עזר
קבלנית
מיקה ליאור
בת 16
#0
מיקה ליאור
קבלנית
מעיין נין נון
בת 16
#0
מעיין נין נון
מגישה
נועם רוזנבליט
בת 16
#0
נועם רוזנבליט
קבלנית
נטאשה וינובסקי
בת 16
#0
נטאשה וינובסקי
חוסמת אמצע
נטע גרנט שהם
בת 15
#0
נטע גרנט שהם
קבלנית
ניבי ויסרברג
בת 16
#0
ניבי ויסרברג
קבלנית
נעמי בולבצ'ן
בת 16
#0
נעמי בולבצ'ן
מגישה
עידן כנען
בת 15
#0
עידן כנען
מגישה
עמנואל בן חיים
בת 16
#0
עמנואל בן חיים
קבלנית
ענבל גמליאלי
בת 15
#0
ענבל גמליאלי
קבלנית
שיר לביא
בת 15
#0
שיר לביא
חוסמת אמצע
שירה דביר
בת 16
#0
שירה דביר
קבלנית
שירה מלאכי
בת 16
#0
שירה מלאכי
חוסמת אמצע
תהילה סיסאי
בת 16
#0
תהילה סיסאי
חוסמת אמצע
תמר כהן
בת 17
#0
תמר כהן
ליברו
תמר פז
בת 17
#0
תמר פז
מגישה

צוות מקצועי

יניב בר נצר
עוזר מאמן
תומר לוינסון
מאמן
תומר לוינסון
מנהל קבוצה
עיטם בן דור
איש צוות

פרטי אולם

מרכז ספורט אזורי מנשה
מנשה
מרכז ספורט אזורי מנשה

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
25/11/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 1
חקלאי-פרדס חנה-מנשה הפועל המעפיל מבואות בי"ס חקלאי פרדס חנה 1-2
25/11/2022
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 1
הפועל המעפיל מבואות מכבי עוספיא 05 בי"ס חקלאי פרדס חנה 0-2
30/12/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה הפועל המעפיל מבואות אולם ספורט גבעת אלה 2-0
30/12/2022
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
הפועל המעפיל מבואות עירוני חריש אולם ספורט גבעת אלה 0-2
20/01/2023
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 11
הפועל המעפיל מבואות מ.ה.דלית אל כרמל הבנים עין שמר 0-2
03/02/2023
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 13
הפועל המעפיל מבואות מכבי עוספיא 05 מרכז ספורט אזורי מנשה 0-2
03/02/2023
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 13
חקלאי-פרדס חנה-מנשה הפועל המעפיל מבואות מרכז ספורט אזורי מנשה 2-0
10/02/2023
יום שישי, 12:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 4
מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה הפועל המעפיל מבואות בית ספר אורט בנימינה 2-0
10/02/2023
יום שישי, 13:45
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 4
מ.ה. דלית אל כרמל 2 הפועל המעפיל מבואות בית ספר אורט בנימינה 2-0
17/02/2023
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 16
מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה הפועל המעפיל מבואות בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 2-0
17/02/2023
יום שישי, 16:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 16
הפועל המעפיל מבואות מ.ה. דלית אל כרמל 2 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-2
03/03/2023
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 19
עירוני חריש הפועל המעפיל מבואות אולם בצוותא - חריש 2-0
03/03/2023
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 19
הפועל המעפיל מבואות הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה אולם בצוותא - חריש 0-2
17/03/2023
יום שישי, 14:45
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 23
מכבי 'תהיי את' העתיד הפועל המעפיל מבואות בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 2-0
17/03/2023
יום שישי, 16:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 23
הפועל המעפיל מבואות מ.ה.דלית אל כרמל בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-2
17/03/2023
יום שישי, 17:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 11
מכבי 'תהיי את' העתיד הפועל המעפיל מבואות בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 2-0
05/05/2023
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 2
מכבי אשדוד הפועל המעפיל מבואות בי"ס מקיף י' אשדוד 1-3
12/05/2023
יום שישי, 13:30
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 3
הפועל המעפיל מבואות הפועל אבירי בת ים מרכז ספורט אזורי מנשה 0-3
24/05/2023
יום רביעי, 17:00
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 5
הפועל המעפיל מבואות אליצור "מייסדים" כרמיאל א' מרכז ספורט אזורי מנשה 0-3
28/05/2023
יום ראשון, 20:00
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 1
עירוני מתנ"ס קרית גת הפועל המעפיל מבואות אולם דוד אלעזר קרית גת 3-0
02/06/2023
יום שישי, 14:00
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 6
מ.כ. נס ציונה ב' הפועל המעפיל מבואות בי"ס בן גוריון נס ציונה 3-0
05/06/2023
יום שני, 18:30
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 4
מ.ס. רמת אביב הפועל המעפיל מבואות מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
09/06/2023
יום שישי, 13:30
ליגת נערות מחוזית - פלייאוף עליון
מחזור 7
הפועל המעפיל מבואות מכבי חיפה מרכז ספורט אזורי מנשה 0-3