מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הערב יתקיים מחזור 5 בליגת העל גברים, המשחק המרכזי יפגיש את הפועל כ"ס והפועל מטה אשר/ עכו ( 18:45) המשחק המרכזי ושאר המשחקים משודרים בשידור ישיר באתר האיגוד
הערב יתקיים מחזור 5 בליגת העל גברים, המשחק המרכזי יפגיש את הפועל כ"ס והפועל מטה אשר/ עכו ( 18:45) המשחק המרכזי ושאר המשחקים משודרים בשידור ישיר באתר האיגוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מזל טוב שר התרבות והספורט חילי טרופר חתם על הסכם "הבתים הלאומיים" במכון וינגייט, שבמסגרתו חמישה איגודים יעבירו את מרכז האימונים שלהם למכון וינגייט איגוד הכדורעף יקבל מתקן כדורעף חופים הכולל חמישה מגרשים, מתוכם שניים אשר עומדים בתקנים תחרותיים בינלאומיים בהשקעה של 2.2 מיליון שקלים. המתקן החדש יהיה המתקן המקצועי התחרותי היחידי בישראל לכדורעף חופים ויארח תחרויות ארציות ובינלאומיות.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי. בהצלחה לכל הקבוצות
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי.
בהצלחה לכל הקבוצות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
טורניר אטקין יוצא לדרך מחר (שני) בהיכל הספורט בהדר-יוסף, תל-אביב. לו"ז משחקים יום שני ה- 4.10.21 18:00 - הפועל כ"ס -- הפועל מטה-אשר עכו 20:00 –מכבי יעדים ת"א –מכבי מוסינזון הוד-השרון יום שלישי ה-5.10.21 18:00 – משחק 3/4 20:00 – משחק הגמר 22:30 – טקס סיום
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
היום הראשון של טורניר י-ם הסתייל ברגעיל אלו: הפועל ירושלים ניצחה את הפועל רחובות במשחק צמוד 3-2 . הפועל כ״ס ניצחו בקלות יחסית את מכבי אשדוד ב-3 מערכות חלקות. .

מכבי תל מונד   מכבי תל מונד

סגל הקבוצה

איתי סגל
בן 20
#0
איתי סגל
-
איתי שיפמן
בן 23
#0
איתי שיפמן
-
איתמר  סלטון
בן 21
#0
איתמר סלטון
-
גיא סילברמן
בן 21
#0
גיא סילברמן
-
גל דוד
בן 25
#0
גל דוד
-
דן דקל חסן
בן 23
#0
דן דקל חסן
-
דניאל שביט
בן 22
#0
דניאל שביט
-
יובל  רייזר
בן 22
#0
יובל רייזר
-
ירין שוהם
בן 20
#0
ירין שוהם
-
ניצן חגי
בן 21
#0
ניצן חגי
-
עומר לבני
בן 24
#0
עומר לבני
-
רוי רוזנטל
בן 21
#0
רוי רוזנטל
-
רועי גוטמן
בן 20  |  1.75
#0
רועי גוטמן
קבלן
רתם גודס
בן 20
#0
רתם גודס
-
אליה לחמני
בן 22
#1
אליה לחמני
חוסם אמצע
יהלי לוי
בן 21
#2
יהלי לוי
קבלן
יובל ענבי
בן 23
#3
יובל ענבי
קבלן
יונתן עדן טל
בן 23
#4
יונתן עדן טל
ליברו
משה אסרף
בן 23
#5
משה אסרף
מצליב
נדב מזרחי
בן 22
#6
נדב מזרחי
מגיש
עומר שליט
בן 23
#7
עומר שליט
קבלן
עומרי ענבי
בן 23
#8
עומרי ענבי
חוסם אמצע
עיליי וידרו
בן 23
#9
עיליי וידרו
מצליב
שגיא ריינר
בן 23
#12
שגיא ריינר
ליברו

צוות מקצועי

פרטי אולם

בי"ס ע"ש רבין תל-מונד
בי"ס ע"ש רבין, תל מונד
בי"ס ע"ש רבין תל-מונד

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
18/11/2015
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 1
מ.ס. רמת אביב מכבי תל מונד מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
25/11/2015
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 2
מכבי תל מונד מ.כ. מכבי רעננה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 0-3
17/12/2015
יום חמישי, 19:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 5
מכבי תל מונד בליך רמת גן בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 0-3
23/12/2015
יום רביעי, 18:15
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 6
מכבי תל מונד מ.ס. רמת אביב בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 2-3
27/12/2015
יום ראשון, 19:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 3
מכבי תל מונד מכבי חקלאי פרדס חנה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 0-3
30/12/2015
יום רביעי, 16:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 7
מ.כ. מכבי רעננה מכבי תל מונד אולם פעמונים 3-2
06/01/2016
יום רביעי, 18:15
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 8
מכבי תל מונד מכבי חקלאי פרדס חנה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 0-3
20/01/2016
יום רביעי, 16:00
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 10
בליך רמת גן מכבי תל מונד תיכון בליך 3-0
22/01/2016
יום שישי, 14:00
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 11
מ.ס. רמת אביב מכבי תל מונד מ.ס. אביב אליאנס ת-א 1-3
03/02/2016
יום רביעי, 18:15
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 12
מכבי תל מונד מ.כ. מכבי רעננה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 3-1
10/02/2016
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 13
מכבי חקלאי פרדס חנה מכבי תל מונד בי"ס חקלאי פרדס חנה 3-0
11/02/2016
יום חמישי, 19:30
ליגת נוער בנים מרכז
מחזור 15
מכבי תל מונד בליך רמת גן בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 0-3
02/03/2016
יום רביעי, 19:00
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 1
מכבי תל מונד הפועל רחובות בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 1-3
09/03/2016
יום רביעי, 17:00
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 2
עירוני מודיעין מכבי תל מונד מרכז פיס רעות 3-1
16/03/2016
יום רביעי, 19:00
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 3
מכבי תל מונד אליצור המייסדים כרמיאל בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 3-2
21/03/2016
יום שני, 19:30
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 7
מכבי תל מונד עירוני מודיעין בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 0-3
03/04/2016
יום ראשון, 17:30
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 4
מ.כ. מכבי רעננה מכבי תל מונד אולם פעמונים 2-3
09/04/2016
יום שבת, 19:00
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 6
הפועל רחובות מכבי תל מונד אולם ב"ס שפרינצק רחובות 1-3
27/04/2016
יום רביעי, 18:00
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 8
אליצור המייסדים כרמיאל מכבי תל מונד בי"ס פסגות כרמיאל 0-3
15/05/2016
יום ראשון, 19:30
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 5
מכבי תל מונד מכבי חיפה נווה שאנן בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 3-2
18/05/2016
יום רביעי, 19:00
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 9
מכבי תל מונד מ.כ. מכבי רעננה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 3-1
25/05/2016
יום רביעי, 17:30
נוער בנים לאומית עליון
מחזור 10
מכבי חיפה נווה שאנן מכבי תל מונד בי"ס דינור נווה שאנן 3-1