מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הערב יתקיים מחזור 5 בליגת העל גברים, המשחק המרכזי יפגיש את הפועל כ"ס והפועל מטה אשר/ עכו ( 18:45) המשחק המרכזי ושאר המשחקים משודרים בשידור ישיר באתר האיגוד
הערב יתקיים מחזור 5 בליגת העל גברים, המשחק המרכזי יפגיש את הפועל כ"ס והפועל מטה אשר/ עכו ( 18:45) המשחק המרכזי ושאר המשחקים משודרים בשידור ישיר באתר האיגוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מזל טוב שר התרבות והספורט חילי טרופר חתם על הסכם "הבתים הלאומיים" במכון וינגייט, שבמסגרתו חמישה איגודים יעבירו את מרכז האימונים שלהם למכון וינגייט איגוד הכדורעף יקבל מתקן כדורעף חופים הכולל חמישה מגרשים, מתוכם שניים אשר עומדים בתקנים תחרותיים בינלאומיים בהשקעה של 2.2 מיליון שקלים. המתקן החדש יהיה המתקן המקצועי התחרותי היחידי בישראל לכדורעף חופים ויארח תחרויות ארציות ובינלאומיות.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי. בהצלחה לכל הקבוצות
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי.
בהצלחה לכל הקבוצות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
טורניר אטקין יוצא לדרך מחר (שני) בהיכל הספורט בהדר-יוסף, תל-אביב. לו"ז משחקים יום שני ה- 4.10.21 18:00 - הפועל כ"ס -- הפועל מטה-אשר עכו 20:00 –מכבי יעדים ת"א –מכבי מוסינזון הוד-השרון יום שלישי ה-5.10.21 18:00 – משחק 3/4 20:00 – משחק הגמר 22:30 – טקס סיום
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
היום הראשון של טורניר י-ם הסתייל ברגעיל אלו: הפועל ירושלים ניצחה את הפועל רחובות במשחק צמוד 3-2 . הפועל כ״ס ניצחו בקלות יחסית את מכבי אשדוד ב-3 מערכות חלקות. .

א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב   א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב

סגל הקבוצה

שירן לסטפוגל
בת 23
#1
שירן לסטפוגל
ליברו
מגל שוכוביצקי
בת 30
#2
מגל שוכוביצקי
מגישה
הירש נועה
בת 25
#3
הירש נועה
מצליבה
נועה טוייזר
בת 39
#4
נועה טוייזר
קבלנית
שביט הלפרין
בת 45
#5
שביט הלפרין
חוסמת אמצע
שני קיסרי
בת 20
#6
שני קיסרי
מגישה
יהל ורדי
בת 27  |  1.75
#7
יהל ורדי
מצליבה
עמית יעקובסון
בת 21
#8
עמית יעקובסון
מגישה
מאיה למדן
בת 21
#9
מאיה למדן
קבלנית
דנה טבקוף
בת 25
#10
דנה טבקוף
ליברו
אורן דחוח
בת 25
#11
אורן דחוח
מגישה
דריה פריסנקו
בת 26
#12
דריה פריסנקו
מגישה
יעל קניגסוולד
בת 28
#13
יעל קניגסוולד
מצליבה
טל פרידמן
בת 21
#14
טל פרידמן
מצליבה
יובל לוי
בת 21
#15
יובל לוי
מגישה
גלה קפלון
בת 32
#16
גלה קפלון
מגישה
שרון יעקובי
בת 46
#17
שרון יעקובי
מצליבה

צוות מקצועי

פרטי אולם

אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב
שער הנגב
אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
04/11/2017
יום שבת, 20:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 3
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב ק. ק. תל-אביב 1 אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
16/11/2017
יום חמישי, 18:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 4
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אליצור נתן אשקלון אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 2-3
18/11/2017
יום שבת, 20:15
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 5
הפועל ראשון לציון א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מקיף ח' ראשל"צ 1-3
23/11/2017
יום חמישי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 2
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל ירושלים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 2-3
25/11/2017
יום שבת, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 1
מ.ס.רמת אביב א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-2
07/12/2017
יום חמישי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 6
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מ.ס.רמת אביב אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
13/12/2017
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 7
הפועל ירושלים א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב בי"ס בית חינוך 0-3
23/12/2017
יום שבת, 19:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 8
ק. ק. תל-אביב 1 א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מ.ס. עירוני חדש ת-א 1-3
27/12/2017
יום רביעי, 20:00
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 9
אליצור נתן אשקלון א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) 3-2
04/01/2018
יום חמישי, 18:30
ליגה לאומית נשים דרום
מחזור 10
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל ראשון לציון אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
17/01/2018
יום רביעי, 20:00
גביע האיגוד נשים
שמינית גמר
אליצור נתן אשקלון א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) 0-3
20/01/2018
יום שבת, 19:30
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 1
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אליצור נתן אשקלון אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 1-3
15/02/2018
יום חמישי, 20:30
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 5
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל עמק יזרעאל אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
17/02/2018
יום שבת, 21:00
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 4
מ.ס.רמת אביב א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
19/02/2018
יום שני, 20:00
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 9
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מ.ס.רמת אביב אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-2
21/02/2018
יום רביעי, 19:15
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 2
מכבי חיפה נווה שאנן א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם רמת אלון נווה שאנן 2-3
26/02/2018
יום שני, 20:00
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 6
אליצור נתן אשקלון א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) 3-1
24/03/2018
יום שבת, 20:45
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 3
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב הפועל גנ"צ ורבורג אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
27/03/2018
יום שלישי, 20:30
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 7
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מכבי חיפה נווה שאנן אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 0-3
28/03/2018
יום רביעי, 20:30
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 8
הפועל גנ"צ ורבורג א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב בית חינוך ירקון 1-3
04/04/2018
יום רביעי, 20:00
ליגה לאומית נשים תחתון
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם ספורט יפעת 3-0