מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי. בהצלחה לכל הקבוצות
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי.
בהצלחה לכל הקבוצות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
טורניר אטקין יוצא לדרך מחר (שני) בהיכל הספורט בהדר-יוסף, תל-אביב. לו"ז משחקים יום שני ה- 4.10.21 18:00 - הפועל כ"ס -- הפועל מטה-אשר עכו 20:00 –מכבי יעדים ת"א –מכבי מוסינזון הוד-השרון יום שלישי ה-5.10.21 18:00 – משחק 3/4 20:00 – משחק הגמר 22:30 – טקס סיום
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
היום הראשון של טורניר י-ם הסתייל ברגעיל אלו: הפועל ירושלים ניצחה את הפועל רחובות במשחק צמוד 3-2 . הפועל כ״ס ניצחו בקלות יחסית את מכבי אשדוד ב-3 מערכות חלקות. .
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
25 חניכים סיימו את קורס השופטים בהצלחה, עם כמות לא קטנה של מצטיינים. עם תחילת העונה יתחילו תהליך הסמכה תוך ליווי וחניכה ע"י השופטים הבכירים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
דור חדש של שופטי כדורעף התחיל את דרכו המרתקת בענף, וכך לאחר שנתיים נפתח אתמול ( רביעי) בוינגייט קורס שופטים עם 29 חניכים מכל קצוות הארץ קורס מרוכז של ארבעה ימים מלאים בחומר עיוני ומעשי. בהצלחה חברות וחברים נתראה על מגדל השיפוט.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה

אס"א מסורתי ירושלים   אס"א מסורתי ירושלים

סגל הקבוצה

בר יצחקי
בת 20
#1
בר יצחקי
מצליבה
גאיה דרויש
בת 20
#2
גאיה דרויש
חוסמת אמצע
נועה  קמחי
בת 19
#3
נועה קמחי
מגישה
תמר לוי
בת 19
#4
תמר לוי
מצליבה
לינוי אביטל
בת 20
#5
לינוי אביטל
חוסמת אמצע
עדי אלמוג
בת 21
#6
עדי אלמוג
קבלנית
יובל ברבש
בת 20
#7
יובל ברבש
קבלנית
חן חיים
בת 21
#9
חן חיים
מגישה
רביד הראל
בת 20
#9
רביד הראל
מגישה
לינוי  חליווה
בת 19
#11
לינוי חליווה
קבלנית
אליסיה בגדסריאן
בת 18
#12
אליסיה בגדסריאן
חוסמת אמצע
ליאל כהן
בת 20
#12
ליאל כהן
קבלנית
תומר בן גיגי
בת 19
#13
תומר בן גיגי
חוסמת אמצע
הלן דסלאי
בת 21
#15
הלן דסלאי
מגישה
שחר זגורי
בת 21
#16
שחר זגורי
ליברו
שקד כהן
בת 21
#17
שקד כהן
חוסמת אמצע
שיר אסייג
בת 19
#18
שיר אסייג
קבלנית
עדן ווזנה
בת 19
#19
עדן ווזנה
קבלנית

צוות מקצועי

פרטי אולם

בי"ס מסורתי
ביתר 8, ירושלים
https://www.google.co.il/maps/place/%D7%91%D7%99%D7%AA+%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%A8+%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%AA%D7%99+%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D%E2%80%AD/@31.7536835,35.2236173,211m/data=!3m1!1e3!4m8!1m2!2m1!1z15HXmdeqINeh16TXqCDXnteh15XXqNeq15kg15nXqNeV16nXnNeZ150!3m4!1s0x0:0xb367012475b40c64!8m2!3d31.7540706!4d35.2244398?hl=en
בי"ס מסורתי

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
06/11/2017
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 1
הפועל אשכול אס"א מסורתי ירושלים אולם סביון מ.א. אשכול 1-3
13/11/2017
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 2
אס"א מסורתי ירושלים בליך רמת גן בי"ס מסורתי 0-3
20/11/2017
יום שני, 15:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 3
הפועל ראשון לציון אס"א מסורתי ירושלים היכל הספורט גן נחום 3-1
27/11/2017
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 5
מכבי תל אביב אס"א מסורתי ירושלים בי"ס מסורתי 0-3
04/12/2017
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 4
אס"א מסורתי ירושלים הפועל גנ"צ ורבורג בי"ס מסורתי 3-0
25/12/2017
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 7
אס"א מסורתי ירושלים הפועל שער הנגב בי"ס מסורתי 0-3
01/01/2018
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 6
הפועל ירושלים מסורתי אס"א מסורתי ירושלים בי"ס בית חינוך 0-3
08/01/2018
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 8
אס"א מסורתי ירושלים הפועל אשכול בי"ס מסורתי 3-1
15/01/2018
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 9
בליך רמת גן אס"א מסורתי ירושלים תיכון בליך 3-0
24/01/2018
יום רביעי, 17:15
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 10
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ראשון לציון בי"ס מסורתי 0-3
05/02/2018
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 12
אס"א מסורתי ירושלים מכבי תל אביב בי"ס מסורתי 3-1
12/02/2018
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 13
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ירושלים מסורתי בי"ס מסורתי 3-1
19/02/2018
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 14
הפועל שער הנגב אס"א מסורתי ירושלים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-1
21/02/2018
יום רביעי, 17:45
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 11
הפועל גנ"צ ורבורג אס"א מסורתי ירושלים בית חינוך ירקון 0-3
04/03/2018
יום ראשון, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 16
אס"א מסורתי ירושלים בליך רמת גן בי"ס מסורתי 0-3
11/03/2018
יום ראשון, 17:00
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 15
הפועל אשכול אס"א מסורתי ירושלים אולם סביון מ.א. אשכול 3-2
12/03/2018
יום שני, 15:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 17
הפועל ראשון לציון אס"א מסורתי ירושלים היכל הספורט גן נחום 3-0
19/03/2018
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 18
אס"א מסורתי ירושלים הפועל גנ"צ ורבורג בי"ס מסורתי 3-0
09/04/2018
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 21
אס"א מסורתי ירושלים הפועל שער הנגב בי"ס מסורתי 0-3
11/04/2018
יום רביעי, 13:00
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 20
הפועל ירושלים מסורתי אס"א מסורתי ירושלים בי"ס מסורתי 0-3
16/04/2018
יום שני, 19:45
ליגת נוער בנות לאומית דרום
מחזור 19
מכבי תל אביב אס"א מסורתי ירושלים אולם היובל ת-א 0-3