מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יצא לדרך גמר הליגה לנוער בנות בין מ.ס רמת אביב ו מ.ס עיילבון, המשחק משודר בשידור ישיר בערוץ הספורט
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה

אסא בן גוריון באר שבע   אסא בן גוריון באר שבע

סגל הקבוצה

אגם  בן דוד
בת 18
#1
אגם בן דוד
-
אור לזרוב
בת 18
#1
אור לזרוב
ליברו
אנג'י סטפניה מגו מלנדז
בת 21
#1
אנג'י סטפניה מגו מלנדז
קבלנית
גילי אן כהן
בת 23  |  1.71
#1
גילי אן כהן
קבלנית
יהב אטיאס
בת 22  |  1.82
#1
יהב אטיאס
חוסמת אמצע
ליאור דניאלי
בת 23  |  1.73
#1
ליאור דניאלי
קבלנית
לילך  סיני
בת 21
#1
לילך סיני
מגישה
מרים סטנגריט
בת 22  |  1.76
#1
מרים סטנגריט
קבלנית
עלמה צפדיה
בת 20
#1
עלמה צפדיה
קבלנית
קטרין ריבינסקי
בת 18
#1
קטרין ריבינסקי
ליברו
נוגה בר טוב
בת 20
#2
נוגה בר טוב
קבלנית
גבנטסה  דידבשוילי
בת 23
#3
גבנטסה דידבשוילי
ליברו
ניצן כהן
בת 19
#3
ניצן כהן
קבלנית
עדי דגן
בת 20
#6
עדי דגן
מגישה
רוני לוי
בת 19
#13
רוני לוי
קבלנית
שרון דניאלי
בת 20  |  1.81
#17
שרון דניאלי
חוסמת אמצע

צוות מקצועי

פרטי אולם

אולם איירטון באר שבע
אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע
אולם איירטון באר שבע

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
10/12/2018
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 6
הפועל אולפנת עפרה אסא בן גוריון באר שבע אולם פייס קהילתי עופרה 0-3
16/12/2018
יום ראשון, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 5
אסא בן גוריון באר שבע עלה אור יהודה אולם איירטון באר שבע 3-1
24/12/2018
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 8
הפועל אשכול אסא בן גוריון באר שבע אולם סביון מ.א. אשכול 0-3
27/12/2018
יום חמישי, 17:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 2
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ראשון לציון אולם איירטון באר שבע 0-3
01/01/2019
יום שלישי, 17:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 3
בליך רמת גן אסא בן גוריון באר שבע תיכון בליך 3-0
07/01/2019
יום שני, 17:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 1
אס"א מסורתי ירושלים אסא בן גוריון באר שבע בי"ס מסורתי 0-3
14/01/2019
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 9
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ירושלים מסורתי אולם איירטון באר שבע 2-3
20/01/2019
יום ראשון, 18:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 7
אסא בן גוריון באר שבע הפועל גנ"צ ורבורג אולם איירטון באר שבע 3-0
21/01/2019
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 10
אסא בן גוריון באר שבע אס"א מסורתי ירושלים אולם איירטון באר שבע 3-0
28/01/2019
יום שני, 15:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 11
הפועל ראשון לציון אסא בן גוריון באר שבע היכל הספורט גן נחום 3-0
18/02/2019
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 12
אסא בן גוריון באר שבע בליך רמת גן אולם איירטון באר שבע 0-3
28/02/2019
יום חמישי, 19:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 14
עלה אור יהודה אסא בן גוריון באר שבע אולם חט"ב יובלים 0-3
11/03/2019
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 15
אסא בן גוריון באר שבע הפועל אולפנת עפרה אולם איירטון באר שבע 3-0
18/03/2019
יום שני, 17:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 16
הפועל גנ"צ ורבורג אסא בן גוריון באר שבע בית ספר אהרונוביץ' 0-3
25/03/2019
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 17
אסא בן גוריון באר שבע הפועל אשכול אולם איירטון באר שבע 3-0
29/04/2019
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 18
הפועל ירושלים מסורתי אסא בן גוריון באר שבע בי"ס בית חינוך 0-3
13/05/2019
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות דרום - השלמה
מחזור 1
הפועל אשכול אסא בן גוריון באר שבע אולם סביון מ.א. אשכול 0-2
13/05/2019
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות דרום - השלמה
מחזור 2
אסא בן גוריון באר שבע הפועל אשכול אולם סביון מ.א. אשכול 2-0