איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > חמישי בעין שמר: מחכים להפועל כפר סבא

חמישי בעין שמר: מחכים להפועל כפר סבא

במשחק שינעל את המחזור ה-20 בליגת העל יפגשו בעין שמר (ישיר בערוץ הספורט) מנשה/חדרה/עמק חפר והפועל כ"ס למשחק מפתח במאבק על המקומות 3-4. "נגיע דרוכים למשחק חזק" אומר מאמן כ"ס גלילי. "באים בכדי לנצח" אומר יניב בר נצר. בשבת מחזור הסיום של העונה הסדירה.

תאריך: 11/03/2015  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מחר (חמישי, 18:30, עין שמר) יושלם המחזור ה-20 בליגת העל במפגש בין הרביעית מנשה/חדרה/עמק חפר (7-12) להפועל כפר סבא (9-10) שניצבת חמישית בטבלה. מנשה ושות' ירדה אל המקום הרביעי בעקבות ניצחונה של מכבי הוד השרון אתמול על מכבי ת"א בחמש מערכות וניצחון מחר בלא יותר מארבע מערכות יחזיר אותה אל המקום השלישי עם שתי נקודות יותר מהקבוצה שאותה תפגוש בחוץ במחזור האחרון לעונה הסדירה שיתקיים בשבת. לקבוצה של יניב בר נצר 35 נק', שלוש יותר מהפועל כפר סבא שההגרלה זימנה לה את המשחק הנוח ביותר במחזור הסיום, מול נבחרת האקדמיה בבית. "זהו משחק על מיקום ונבוא כמו בכל משחק בכדי לנצח" אומר המאמן בר נצר. הכפר סבאים חייבים לנצח מחר בלא יותר מארבע מערכות בכדי
ללהשאיר סיכוי למקום שלישי בסיום העונה ולביתיות ברבע גמר הפלייאוף מול הפועל ירושלים השישית. "תמיד מיוחד להגיע לעין שמר למשק מול אולם מלא וקהל חם" כך מתכונןמאמן כפר סבא גל גלילי, "זה מיוחד כי מנגד קבוצה טובה שרוצה כמונו לתפוס מקום טוב לקראת רבעי גמר הפלייאוף. נגיע דרוכים ומוכנים למשחק חזק". בהנחה שהכפר סבאים מנצחים מחר בעין שמר, כפי שעשו במחזור השלישי העונה,  ניצחון בשבת על האקדמיה ומערכה חמישית במוסינזון יבטיחו את המקום השלישי. ניצחון מחר ובשבת בכל תוצאה והמקום השלישי של מנשה ושות' מובטח. מכבי הוד השרון תעלה אם תצא עם שלוש נקודות מהמפגש הביתי בשבת בלי קשר לתוצאת המשחק מחר.
 
הפועל מטה אשר/עכו הבטיחה את המקום הראשון (59 נק'), מכבי תל אביב את המקום השני (43 נק') ושתיהן עלו ישירות לחצי גמר הפליאוף עם יתרון ביתיות. הפועל ירושלים הבטיחה את המקום השישי (22 נק') ותשחק ברבע גמר הפלייאוף מול הקבוצה שתסיים שלישית ובמפגש נוסף יתמודדו הרביעית מול החמישית בשיטה של הטוב משלושה משחקים. חצאי הגמר וסדרת הגמר ישוחקו הטוב מחמישה.
 
סדרות רבע הגמר יפתחו יום לאחר הבחירות, ביום רביעי (18.3.2015) כשהמשחק השני ישוחק בשבת לאחר מכן והמשחק השלישי במידת הצורך יתקיים ביום שלישי 24.3.2015.  
תגובות