איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > שישי ישיר בערוץ הספורט: גמרי ליגות העל לנוער

שישי ישיר בערוץ הספורט: גמרי ליגות העל לנוער

משחקי הגמר של ליגות העל לנוער בנות ובנים ישודרו בערוץ הספורט מחר (שישי) החל מהשעה 15:00 - הפועל כ"ס תפגוש את ק.ק. תל אביב בבנות. בשעה 17:00 יתמודדו הבנים של הפועל כ"ס והפועל מטה אשר/עכו על האליפות.

תאריך: 02/06/2016  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
מחר (שישי, שידורים ישירים בערוץ הספורט) יארח אולם מטרווסט ברעננה את משחקי הגמר בליגת העל לנוער. בפעם השישית מאז חזרתן של ליגות הנוער לפעילות באיגוד הכדורעף יקבעו אלופות המדינה לנוער בכדורעף בבנות ובבנים. הפועל כפר סבא ששלחה שתי נציגות לגמר הנערים/ות עשתה זאת גם בגמרי הנוער וקבעה הישג מרשים עם ארבע נציגות בכל אחד מהגמרים בשבוע הנוער של איגוד הכדורעף.
 
גמר נוער בנות - הפועל כפר סבא – ק.ק. תל אביב (מטרווסט, 15:00, ישיר בערוץ הספורט)
 
גמר הבנות בליגת העל לנוער יפגיש לשחזור גמר 2015 את האלופה ק.ק. תל אביב ופינליסטית שלוש העונות האחרונות הפועל כפר סבא, שמחפשת תואר ראשון בבנות. בנות ק.ק. סיימו את העונה בליגת העל ראשונות עם מאזן מושלם 0-22 כשבדרך הן מנצחות את הכפר סבאיות בחוץ עם 0:3 ובבית, בארבע מערכות ובחצי הגמר עברו את מכבי חדרה בשני ניצחונות בשלוש מערכות. הכפר סבאיות סיימו את העונה בסדירה במקום השני עם מאזן 4-18 כשהן רחוקות 10 נקודות מהיריבה בגמר. בחצי הגמר הן פגשו את מכבי הוד השרון שניצחה אותן בגמר לפני שלוש שנים וניצחו בחוץ 0:3 ובבית 1:3. עד היום הפועל כפר סבא הפסידה בכל שלושת משחקי הגמר, כולל 3:2 בעונה שעברה לאלופה ק.ק. תל אביב, 3:0 למכבי רעננה ב-2014 וכאמור, 3:1 למכבי הוד השרון ב-2013.  


ק.ק. תל אביב. 


הפועל כפר סבא. 
 
גמר נוער בנים - הפועל כפר סבא – הפועל מטה אשר/עכו (מטרווסט, 17:00, ישיר בערוץ הספורט)
 
במשחק גמר הבנים בליגת העל לנוער (17:00, ישיר בערוץ הספורט) יפגשו הפועל מטה אשר/עכו והפועל כפר סבא שעברה בחצי הגמר את אלופת המדינה לנוער בשנתיים האחרונות, הפועל המעפיל/מבואות (הפסד 3:2 בחוץ וניצחון 1:3 בבית). הקבוצה של המאמן גיל ריב הבטיחה את מקומה במשחק הגמר של העונה בליגת העל לנוער בפעם השלישית ברציפות והרביעית מאז חזרתן של ליגות הנוער ב-2011. הפועל כ"ס הפסידה בשני הגמרים האחרונים ליריביהם בחצי הגמר. הפועל כפר סבא הייתה זו שזכתה באליפות הראשונה ב-2011 תחת שרביטו של המאמן שגיא ברעם, עוזר מאמן נבחרת ישראל כיום. החבורה מהשרון סיימה את העונה הסדירה בליגת העל עם מאזן 3-19 ובמרחק שלוש נקודות מהיריבה בגמר. שתי הקבוצות נפגשו בעונה והמטה חגגו 0:3 במחזור ה-11 בקיבוץ עברון והוסיפו ניצחון חוץ באותה תוצאה במחזור ה-22 לפני חודש וחצי.


הפועל מטה אשר/עכו. 


 
קבוצת הנוער של הפועל מטה אשר/עכו תציין מחר הופעה ראשונה במשחק הגמר בליגת העל לנוער לאחר שמחקה פיגור 3:2 מהמשחק הראשון בחצי הגמר מול ק.ק. תל אביב וניצחה באולמה הביתי 0:3 (17:25, 20:25, 18:25) בדרך להתמודדות על תואר אלופת המדינה לנוער בכדורעף. הקבוצה של עידו כהן ספגה שני הפסדים במהלך העונה הסדירה (2-20) – במחזור ה-3 אצל הפועל המעפיל/מבואות 3:1 ומול אותה קבוצה במחזור ה-14 בשלוש מערכות. את המדים האדומים של הקבוצה הבוגרת, הדאבליסטית בארבע השנים האחרונות, לובשים ליוויו דה בוני ויונתן מאל וארבעה משתייכים לסגל נבחרת הנוער של ישראל - אנוש שטיפט, דניאל גלילי, נעם אריאל וגם יונתן מאל. את הקבוצה מאמן מוסר העבר של המועדון ונבחרת ישראל עידו כהן.
תגובות