איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > נערות ונערים: מוקדמות אליפות אירופה 2017

נערות ונערים: מוקדמות אליפות אירופה 2017

נבחרות הנערות (U18) והנערים (U19) של ישראל משלימות את ההכנות לקראת מוקדמות אליפות אירופה 2017. כנסו להיכרות עם דור העתיד של הכדורעף הישראלי.

תאריך: 08/11/2016  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
נבחרת הנערות (שנתונים 2000/01) של ישראל בכדורעף עד גיל 18, ממשיכה בהכנותיה לקראת מוקדמות אליפות אירופה 2017 שיערכו בחודש ינואר הקרוב. הנבחרת עם המאמן גיא שמאי תשתתף בטורניר הכנה של ההתאחדות המרכז אירופית (MEVZA) שיערך בהונגריה בחודש בחודש הבא ומיד לאחר מכן תשוב ארצה לעוד שבועיים של אימונים ומשחקי אימון. טורניר המוקדמות האירופי יתקיים באיטליה והנבחרת תשחק בבית אחד עם בלארוס, סלובקיה והנבחרת המארחת.
 
בדור העתיד של כדורעף הנשים ניתן למצוא את את מאיה, אחותו של קפטן הפועל מטה אשר/עכו לשעבר ז'ניה דודצקין. דולב, בתה של דנית לבוב שחקנית נבחרת ישראל לשעבר וגם את שלו, בתו של יו"ר מכבי רעננה בעבר גידי בינת.
 
סגל הנבחרת: דולב חזן (קפטנית), אורן אבוטבול, אסתי פושקרוב, דנה כהן, דריה בוריסוב, ליאן שוורץ, לנה קוחטין, מאיה דודוצקין, מורן חונדיאשווילי, שירה הנקין ושלו בינת (כולן מהאקדמיה למצויינות במכון ווינגייט); טלי הקס, נעם עדני ושירה חן (הפועל כפר סבא); מיקה רום ושלי גרין (מכבי רעננה).
 
נבחרת הנערים (שנתונים 1999/00) של ישראל בכדורעף עד גיל 19, ממשיכה גם היא בהכנות למוקדמות אליפות אירופה 2017. הנערים יתמודדו בבית שישוחק ביוון באמצע ינואר הקרוב ובו תתמודד עם נבחרות רוסיה, ספרד ויוון. גם הנערים יצאו לטורניר ההכנה בהונגריה בחודש הבא. את הנבחרת מאמן מוסר נבחרת ישראל לשעבר והפועל מטה אשר/עכו עידו כהן.


 
סגל הנבחרת: יהונתן מאל (קפטן), עודד קבקוב, נעם אריאל, אנוש שטיפט ודניאל גלילי (הפועל מטה אשר/עכו); עמרי גרגיר וגיא גניס (מכבי תל אביב); אמרי רויטמןנח וולף (הפועל המעפיל); נדב פרידמן, עידן ברין וניר שטילרמן (הפועל כפר סבא); פבל קריצ'בסקי ועידו דוד (האקדמיה למצויינות במכון ווינגייט); יובל כהנא (רמת השרון); אורי בר. מאמן: עידו כהן; ע. מאמן: פבל פולקוב, אורי לאוני. מוביל מקצועי: דר' יוסי גבע. מנהל קבוצה: קובי מאל.
 
בימים אלה החלה הנבחרת בסדרה של ארבעה מחנות אימון בצפון בהם תפגוש קבוצות מליגת העל כהכנה למשימות הקרובות. ביום שישי סיימה הנבחרת משחק אימון בעין שמר מול מנשה/חדרה/עמק חפר ב 2:2. הנבחרת מבוססת על סגל רחב השוקד ומשקיע מאמצים בתוכנית מקצועית ונהנה ממעטפת תומכת לטובת ההכנה האופטימאלית.
תגובות