איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אתנה: פעילות בדרום ותודות ענקית למ.מ. אורנית

אתנה: פעילות בדרום ותודות ענקית למ.מ. אורנית

טורניר הדרום הראשון נערך בסוף השבוע לשחקניות אתנה הצעירות עם גידול מרשים ביותר בכמות השחקניות. המועצה המקומית אורנית אירחה בחודשים האחרונים את סגל אתנה הבוגר למחנות אימונים ודאגה לפינוקים מכל הלב.

תאריך: 15/11/2016  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר הדרום אתנה
 
בסוף השבוע התקיים טורניר הדרום הראשון לעונת 2016/17 ובו השתתפו כ-80 שחקניות צעירות מכיתות ד' ועד ו' והחידוש המרענן, למעלה ממחצית מהן הצטרפו רק העונה לפעילות. מדובר בגידול מרשים בכמות השחקניות.
 
חשוב לציין, כי למרות שפרוייקט הדרום נסגר באופן רשמי הפעילות נמשכת במסגרת אתנה.


 
השחקניות הגיעו ממרכזי הפעילות בשער הנגב, הפועל אשכול, קרית גת, אשדוד גן יבנה ושדרות. "הטורניר נערך בהצלחה רבה אל מול אולם כמעט מלא של הורים מכל האגודות שבאו לצפות. לאחר מכן נערכה הרצאה של שגרירת אתנה, הכדורגלנית מור אפרים והבנות קיבלו חולצות ממותגות של אתנה. אנו צופים התרחבות והצטרפות של אגודות וקבוצות נוספות השנה לפעילות, ומאמינים כי העקביות והמסורת חשובים לשחקניות לשימורן בענף" כך סיכמה רכזת אתנה באיגוד הכדורעף בוני מנור.


 
המועצה המקומית אורנית נרתמת לסייע לסגל אתנה ללא עלות
 
המועצה המקומית אורנית נרתמה לעזרת סגל אתנה, המהווה את הבסיס העתידי לנבחרות ישראל הצעירות בכדורעף והעמידה לרשותן במהלך החודשים ספטמבר – נובמבר את אולם הספורט ביישוב וזאת, ללא עלות.
 
מלבד השימוש השותף באולם במהלך האימונים נהנו השחקניות הצעירות משימוש במתקני מועדון הספורט המקומי כולל שימוש בספא ובבריכה לאחר האימונים, כל זאת ללא עלות וביד רחבה. הפעילות הינה יוזמה ברוכה של קרן קימל, אמה של עמית קימל, שחקנית הסגל המתגוררת באורנית. 
 
"היוזמה היא חלק מתהליך חשוב של מעורבות הורי הנבחרת בפעילות השחקניות וכוללת הבאת אוכל לאחר אימונים ומחנות, הסעות, והשתתפות פעילה באירועים ופעילויות לסגל" מסבירה בוני מנור.
 
איגוד הכדורעף בישראל מודה לראש המועצה המקומית אורנית, שלומי לנגר, על התמיכה הנפלאה ולמנכ"ל קאנטרי אורנית ספי צוק, על הרוח הגבית במפעל ספורט חשוב זה, ועל הכנסת האורחים הנדיבה. כמו כן תודות למאמן אורנית: שי ברון על הסיוע וההיענות לכל בקשה.
 
"אנו מקווים להמשך שיתוף פעולה וחיזוק הקשר עם הענף ביישוב נפלא זה ומזמינים יישובים נוספים לסייע בקידום הכדורעף ההישגי בארץ" מסכמת רכזת אתנה באיגוד הכדורעף.
תגובות