איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מכבי תל אביב בשמינית גמר הצ'נלג' קאפ

מכבי תל אביב בשמינית גמר הצ'נלג' קאפ

הצהובים ניצחו הערב (חמישי) את לובוטני בקוסובו והבטיחו את מקומם בין 16 האחרונות במפעל השלישי בחשיבותו. "עם הפנים לסיבוב הבא" סיכם המאמן זוהר בר נצר. אתר איגוד הכדורעף מסכם שבוע אירופי ענק עם כל מה שמחכה לישראליות באירופה בהמשך הדרך.

תאריך: 22/12/2016  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: רינת ורדי (פייסבוק מכבי ת"א)  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
 
לובוטני פריזאי (קוסובו) – מכבי יעדים תל אביב  3:0 (25:19, 25:22, 25:21)
 
גביע האתגר האירופי סיבוב 1 משחק 2, שלב 32 האחרונות – מכבי תל אביב עלתה לשמינית הגמר.
 
לאחר הניצחון הקליל בהדר יוסף (10:25, 12:25, 20:25) במשחק הראשון לפני שבועיים, הערב הצהובים עבדו מעט יותר קשה אבל השלימו ניצחון נוסף בשלוש מערכות על נציגת הליגה מקוסובו ששולח אותה אל 16 האחרונות בצ'לנג' קאפ האירופי. יריבתה של מכבי תל אביב היא הקבוצה הצ'כית בודיוביצה שניצחה אתמול בבית את קאזינצבארציקה (הונגריה) בשלוש מערכות ובכך השלימה ניצחון שני חלק על ההונגרים.

המאמן זוהר בר נצר אמר בסיום לתאר איגוד הכדורעף: "קיבלנו פה אירוח יוצא מהכלל. היה לנו קצת קשה להתגבר על הקור שהיה באולם, אנחנו עם הפנים לסיבוב הבא". הטמפרטורות במקום עומדות הערב על כ 6- מעלות. 
 
הכדורעף הישראלי מסכם שבוע מרשים במסגרות האירופיות ונכון לעכשיו, כל חמש הקבוצות נותרו בעניינים. בגברים, הפועל מילועוף מטה אשר/עכו הדיחה את באיאה מארה הרומנית בסיבוב הראשון בגביע ההתאחדות האירופית ותפגוש בשלב 32 האחרונות את פנרבח'צה הטורקית. הפועל כפר סבא עברה ישירות אל הסיבוב השני לאחר פרישתה של לוקומוטיב חראקוב האוקראינית ושם תחכה אאלסט הבלגית. המשחק הראשון ייערך בכפר סבא ב-4 בינואר.
 
בנשים, הפועל כפר סבא עלתה לסיבוב השני על חשבונה של תירה מיוון לאחר שגברה עליה בבית 0:3 ואתמול בסנטוריני בחמש מערכות. יריבתה תהיה אלופת בוסניה ידינסטבו ברצ'קו. הכפר סבאיות יארחו את המשחק הראשון, מועד המשחק יקבע בימים הקרובים. האלופה ומחזיקת הגביע מכבי XT חיפה שהגיעה אל הסיבוב השני במפעל המשני, לאחר שהתמודדה במוקדמות ליגת האלופות, תתארח בסיבוב השני אצל אלופת אירופה הנוכחית קאסאלמג'ורה האיטלקית – המשחק הראשון יתקיים ב-12 בינואר ואילו חיפה תארח את הגומלין ב-26 בחודש.
תגובות