איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > תואר אקדמי לשחקניות ושחקני הנבחרות

תואר אקדמי לשחקניות ושחקני הנבחרות

איגוד הכדורעף והמרכז האקדמי רופין פתחו ביוזמה משותפת המאפשרת לשחקני ושחקניות נבחרות ישראל באולמות ובחופים לימודים לתואר ראשון ושני.

תאריך: 01/01/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
המרכז האקדמי רופין ואיגוד הכדורעף החלו בשיתוף פעולה שמטרתו לאפשר לשחקני ושחקניות נבחרות ישראל באולמות ובחופים לימודים אקדמאיים לתואר ראשון ושני. שחקני נבחרות ישראל יהיו זכאים למלגות מוגדלות ומשותפות הן מאיגוד הכדורעף והן מהמרכז האקדמי עצמו, ולתכנית לימודים מותאמת לכל ספורטאי על פי צרכיו. הפרוייקט מתוכנן לשנת הלימודים הבאה וכבר נבחנים מועמדים. מובילים את היוזמה מנכ"ל איגוד הכדורעף יניב נוימן, המנהל המקצועי באיגוד יעקב הרשקו, שמסיים בימים אלה את תפקידו שוחקן נבחרת ישראל ומכבי תל אביב עמרי שוורץ.
 
עמרי שוורץ: "מדובר בצעד משמעותי שבמרכזו עומדת הדאגה לשחקן ולעתידו והוא מגיע כחלק מתהליך אסטרטגי שמטרתו קידום הענף ושהחל בהתאגדות השחקנים בקיץ האחרון. יוזמות חדשות עם שותפים נוספים צפויות בהמשך, פרטים בקרוב".    
 
יעקב הרשקו: "הכדורעפן הישראלי יכול להבחין כי בשנה האחרונה הוא נמצא בראש מעייניו של קברניטי ?
הענף. אנו עושים כל שאפשר על מנת לקדם את מעמדם של אלה העושים מאמצים רבים על מנת להביא את הענף להישגים בינלאומיים ולייצג בכבוד את המדינה. אני מאמין שזהו צעד חשוב לטובת חיזוק הענף ומתן תקווה לכל שחקן צעיר השואף להגיע לנבחרות ישראל".
תגובות