איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > אתנה: שישבת אחרון לשנה עם כדורעף

אתנה: שישבת אחרון לשנה עם כדורעף

סגל אתנה וסגל אתנה ג'וניור השתתפו בסופ"ש במחנה אימונים בקיבוץ עין החורש. היה מוי כייף.

תאריך: 05/01/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
בסוף השבוע נערך מחנה אימון לסגל אתנה ולסגל אתנה ג'וניור בקיבוץ עין החורש. במחנה השתתפו 25 שחקניות סגל אתנה, ארבע משחקניות הסגל שיחקו עם נבחרת הנערות בטורניר ההכנה בהונגריה. בסגל אתנה ג'וניור השתתפו 50 שחקניות. את מחנה האימונים ארגנו בוני מנור, מתאמת אתנה באיגוד הכדורעף ואורי חבר, ראש אגף תשתיות. את סגל אתנה מאמנת זו השנה השנייה אניה גרמן עם עוזריה עומר שלומי שיר וגיל דגן. את סגל אתנה ג'וניור אימנו לראשונה אלכס ציטלין בסיוע בקי קפלוביץ' וענבל שלומי שיר.


 
ביום שישי שחקניות סגל אתנה עברו סדנת תזונה עם התזונאית מיטל עזר ומיד לאחריה הסגל הצעיר קיבל הרצאת תזונה. בשבת התקיים מפגש להורים והשחקניות עם הפסיכולוגית מיכל יערון. הפעילות כללה שיח הורים ושחקניות.


 
סגל אתנה מתאמן באופן קבוע במחנות שבת ביישוב אורנית, אימונים בימי שני במכון וויגנייט וחנות אחת לכמה שבועות. כמו כן מתקיימות פעילויות העשרה בתזונה, פסיכולוגיה פעילויות נוספות בסיוע "אתנה".


 
"זהו סגל מגובש הן ברמת השחקניות והן ברמת ההורים. מעורבות ההורים והפעילות הקבועה תורמת ליצירת אוירה טובה ואיכותית באימונים, כמו גם לעלייה מתמדת ברמת המשחק של הבנות. אם הסגל הזה יוכל להמשיך בפעילות יציבה הוא יגיע רחוק ללא ספק" כך מסכמת בוני מנור.
תגובות