איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סופ"ש מקומי: ליגת העל לנשים מח' 11

סופ"ש מקומי: ליגת העל לנשים מח' 11

שני משחקים יתקיימו ביום שישי, בקרית אתא ובעין שמר. בשבת תארח הפועל כ"ס ביתה אחרי המשחק האירופי שיתקיים הערב (חמישי). האלופה תשוב ארצה ותשחק מול האחרונה ביום שני.

תאריך: 12/01/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
 
עירוני קרית אתא (4-5) – מכבי רעננה (8-1) ליגת העל מחזור 11, שופטים: מאג'ד אבו שקרה, סוהיל זריק.
 
גן הרצל, שישי, 13:30
 
עירוני קרית אתא חזרה מהפגרה עם הפסד ביתי לאלופה ובשבוע שעבר ניצחה בחוץ את האחרונה מכבי אבן יהודה בשלוש מערכות. ניצחון מחר, שני העונה, על מכבי רעננה ישאיר לקבוצה של ישראל אשר לתפוס את המקום השלישי בסיום העונה, עוד לפני התפלגות הליגה לבית עליון ותחתון. מכבי רעננה עם ניצחון בודד, עשתה זאת באבן יהודה במחזור החמישי בחמש מערכות.  
 
מנשה/חדרה/עמק חפר (2-8) – מ.כ. נס ציונה (7-26-1) ליגת העל מחזור 11, שופטים: רביד פאר, ואיל דיאב.
 
עין שמר, שישי, 14:00
 
החניכות של אמיר ברעם ירצו לשמור על המומנטום ובעיקר על המקום השלישי עליו היא נאבקת עם עירוני קרית אתא שלה משחק חסר. על פי תוצאות העונה, המקומיות צריכות להשאיר את הנקודות בביתן, כפי שעשו במשחק החוץ בנס ציונה במחזור רביעי, בתום שלוש מערכות.
 
הפועל כפר סבא (0-9) – ק.ק. תל אביב (6-4) ליגת העל מחזור 11, שופטים: שלומי מוכתרי, אור ראש.
 
בר לב, שבת, 19:00
 
התל אביביות כבר הוכיחו שהן מסוגלות לעשות צרות העונה לכל קבוצה אך עדיין והיא תבנה על העייפות של הכפר סבאיות שתגעה לאחר המשחק הביתי בגביע אירופה, הערב (חמישי) מול אלופת בוסניה. עם זאת, הפועל כפר סבא עדיין לא שמטה נקודות והפסידה מערכה אחת מתחילת העונה והיא לא מתכוונת לוותר על המקום הראשון בטבלה. עניין הביתיות בפלייאוף הופך אקטואלי מתמיד.
 
ביום שני ינעל המחזור ה-11 כשמכבי אבן יהודה תארח את האלופה מכבי XT חיפה שתשוב מאיטליה שם תשחק הערב בגביע ההתאחדות האירופית אצל קאזאלמג'ורה, אלופת אירופה.
 
שני משחקי השלמה מהמחזור ה-8 יתקיימו בשבוע הבא (18.1.2017): עירוני קרית אתא תארח את הפועל כפר סבא ומ.כ. נס ציונה את מכבי רעננה.
תגובות