איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > שליחות קטלנית: מטה אשר/עכו וכפר סבא באירופה

שליחות קטלנית: מטה אשר/עכו וכפר סבא באירופה

קבוצות הגברים של הפועל מטה אשר/עכו והפועל כפר סבא יתמודדו מחר (רביעי) על כרטיס לשמינית גמר ה-CEV CUP וזקוקות לנס.

תאריך: 17/01/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
פנרבחצ'ה (טורקיה) – הפועל מילועוף מטה אשר/עכו  היכל הכדורעף בורהאן פלק, איסטנבול
 
שלב 32 האחרונות גביע ההתאחדות האירופית, משחק 2, רביעי 19:30
 
האלופה תתארח מחר (רביעי, 19:30) אצל הענקית הטורקית בגומלין שלב 32 האחרונות בגביע ההתאחדות האירופית וסיכוייה לעבור לשמינית הגמר קלושים, מול הקבוצה שהשלימה השבוע זכייה בגביע הטורקי. פנר ניצחה בעין שרה לפני שבועיים בשלוש מערכות 22:25, 17:25, 18:25 וזקוקה לניצחון בכל תוצאה בכדי להמשיך במפעל השני בחשיבותו באירופה תחכה המנצחת בין כרונינגן ההולנדית ללבסקי סופיה מבולגריה שניצחה בחוץ במשחק הראשון 0:3. המטה חייבת להפתיע בשלוש או ארבע מערכות בכדי לכפות מערכת זהב.
 
"פנרבחצ'ה הוכיחו בארץ שהם קבוצה נהדרת שמטרתה לזכות בגביע האירופי אבל אנחנו מתרכזים במטרה שלנו שהיא להמשיך להתקדם ולהראות גם בטורקיה שאנחנו מצליחים לשמור על עקרונות המשחק שלנו. ברור שזה יהיה קשה אבל כספורטאים עלינו לנצל את האתגר הזה כדי לקדם את המועדון". האדומים כבר שוהים בטורקיה במתחם של המועדון המקומי הכולל גם מלון וזוכים לאבטחה צמודה. הם צפויים לשוב ארצה מייד בתום המשחק.
 
לינדמאנס אאלסט (בלגיה) - הפועל כפר סבא היכל הספורט, אאלסט
 
שלב 32 האחרונות גביע ההתאחדות האירופית, משחק 2, רביעי 21:30
 
גם הנציגה השנייה במפעל האירופי המשני יצאה למשחק חוץ לאחר הפסד ביתי בשלוש מערכות (25:12, 25:18, 26:24) ונכון לעכשיו, יכולהל הצטער על ההתעוררות המוקדמות מול הבלגים בבית לפני שבועיים. הקבוצה של המאמן גל גלילי איבדה באותו משחק את שגיב בולקין שנפצע והחתימה בשבוע שעבר את הקבלן הברזילאי ז'ואאו קולאקאוסקס (31, 1.96). קולסקה שיחק בשנתיים האחרונות בספרד ואמור לייצב את הקבוצה.
 
גם הכפר סבא חייבת להפתיע בשלוש או ארבע מערכות בכדי לקחת את ההתמודדות למערכת זהב. "המשחקים בשבועיים האחרונים היו לא פשוטים מבחינתנו אחרי ששגיב בולקין נפצע ונאלצנו לשחק בהרכבים מאולתרים" אומר לאתר איגוד הכדורעף המאמן גלילי, "לפני מספר ימים צרפנו את הקבלן הברזילאי ג'ואאו קולאסקה ואנחנו שמחים לחזור להרכב מאוזן. ברור שהבלגים פייבוריטים אבל אנחנו נעלה לשחק עם הרבה רצון ומוטיבציה להראות שאנחנו יכולים להתמודד עם קבוצה ברמה כזו". מי שתנצח ותעלה לשמינית הגמר תפגוש את המנצחת בין אייש/דוב מאוסטריה לאראגו דה סט מצרפת. האוסטרים ניצחו 1:3 במשחק הראשון אותו אירחו.
תגובות