איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > הסיכום שלנו מליגות העל לנוער

הסיכום שלנו מליגות העל לנוער

אתר איגוד הכדורעף מסכם את משחקי השבוע החולף בליגות העל לנוער. חידה: כמה זמן לוקח להגיע מרעננה לשדה אליהו? כנסו לתשובה.

תאריך: 12/02/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף (ריכוז מידע יהלי זימרן)  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
ליגת על נוער – בנים
 
מכבי מוסינזון הוד השרון – מכבי תל אביב (מחזור 11)
 
ברביעי האחרון מכבי הוד השרון הוסיפה עוד שלוש נקודות למאזנה לאחר שניצחה בבית את מכבי תל אביב 1:3. שחקן קבוצת הבוגרים, הקבלן אלון שבי (18) וחוסם האמצע שגיא לביא (17) הובילו את המנצחים. תמיר כהן, מאמן הקבוצה המנצחת: "אני שמח מאוד. אנחנו מראים במשחקים האחרונים יכולת טובה מהרגיל. אני רוצה לציין לשבח את אלון שבי שלפי דעתי צריך להיות המצטיין של ליגת הנוער".


 אלון שביא ושגיא לביא מהוד השרון. 

מכבי מוסינזון הוד השרון – הפועל כפר סבא (מחזור 5)
 
כעבור יומיים במשחק השלמה מהמחזור החמישי אירחה הוד השרון את הפועל כפר סבא לדרבי שרוני, אך הפעם את הניצחון חגגו האורחים בתום שלוש מערכות 19:25, 13:25, 18:25. גיל ריב, מאמן הקבוצה הכפר סבאית סיכם: "אני שמח על הניצחון. השחקנים הציגו משחק אחראי וקבוצתי. אנחנו ממשיכים קדימה". הובילו את כפר סבא חוסם האמצע ניר שטירלמן והמצליב ירדן קלימי בני ה-17 שסיפקו את עיקר הנקודות.
 
הפועל כפר סבא מובילה את טבלת ליגת העל עם 22 נק' ומאזן 2-7 ובמקום השני הפועל מטה אשר/עכו עם מאזן 0-7 – 21 נק'. הפועל המעפיל מבואות שלישית עם מאזן 2-5 (16 נק') ועם נקודה פחות במקום הרביעי הפועל עמק המעיינות (4-5).


הפועל כפר סבא
 
ליגת על נוער - בנות
 
הפועל עמק המעיינות – מכבי רעננה (מחזור 10)
 
מכבי רעננה הצפינה ביום שני שעבר לביתה של הפועל עמק המעיינות בשדה אליהו בנסיעה שארכה שלוש שעות. המשחק לעומת זאת היה קצר והאורחות סגרו עניין בשלוש מערכות 15:25, 15:25, 18:25 והעלו את מאזנן ל 2-6 (19 נק'). מאמנת רעננה אורית סולים: "שיחקנו טוב, ניצחון קל, נהנינו". המוסרת בת ה-14 מיקה רום הצטיינה. מיקה משחקת גם בקבוצת הבוגרות של המועדון בליגת העל ובנבחרת הנערות.
 
ק.ק. תל אביב – מכבי חיפה/נווה שאנן (מחזור 10)
 
ק.ק. תל אביב אירחה בתיכון חדש את מכבי חיפה למותחן של ממש. החיפאיות ניצחו בשתי המערכות הראשונות עם אחוזים גבוהים בהתקפה (15:25, 13:25). המקומיות התעוררו וכפו שובר שיוויון עם ניצחון 18:25, 17:25 במערכות השלישית והרביעית. אבל בחמישית שחקניות ק.ק. נרדמו וחיפה חגגה בגדול 5:15. קפטנית ק.ק. ת"א אביה אלקיים ריימן (17) אמרה בסיום לאתר איגוד הכדורעף: "בתחילת המשחק לא שיחקנו טוב, חיפה הובילו עלינו 0:2 במערכות ואז התעוררנו. במערכה השלישית הראנו יכולת מעולה על המגרש, לחיפה היו סרבים מעולים שהקשו עלינו מאוד לצאת להתקפה. השווינו את המערכות ל-2:2 ומשום מה נרדמנו ולבסוף הפסדנו. כל הכבוד לחיפה וכמובן כל הכבוד לקבוצה שלנו שלא ויתרה עד הרגע האחרון". חוסמת האמצע דשה חיירוב, החיפאית בת ה-18 הובילה את קבוצתה עם סרבים חזקים וקבלה יציבה.


שחקניות מכבי חיפה בסלפי-עף. 
 
הפועל עמק המעיינות – הפועל המעפיל מבואות (מחזור 4)
 
במשחק השלמה מהמחזור ה-4 שנערך ביום רביעי האחרון בשדה אליהו ניצחה הפועל עמק המעיינות 2:3 (25:21, 23:25, 25:18, 18:25, 8:15) את הפועל המעפיל מבואות. היא מתת פווה (17) המשחקת בעמדת הקבלנית הצטיינה ולא פספסה סרב אחד במהלך המשחק. זה היה ניצחון שלישי העונה לקבוצה מהעמק בית שאן.
 
מכבי חיפה/נווה שאנן – הפועל המעפיל מבואות (מחזור 11)
 
בשבת נפגשו באולם דינור בכרמל מכבי חיפה והפועל המעפיל מבואות כשהמקומיות פותחות את המשחק בניצחון במערכה הראשונה הצמודה ובהמשך חוזרות מפיגור מערכה לניצחון בחמישית. עומר מעיין, קפטנית מכבי חיפה סיכמה את המשחק: "באנו היום למשחק בהרכב חסר כשענבל פלג (מצליבה) שהיא חוליה חזקה בקבוצה לא יכלה לשחק ויעל שמול (חוסמת אמצע) פצועה ולכן ידענו שאנחנו צריכות לתת מעצמנו פי שניים יותר. הבנות בקבוצה השנייה היו טובות ובאו עם ביטחון. אני חושבת שזה היה משחק טוב אבל אנחנו תמיד שואפות ליותר". המוסרת החיפאית נעה זביב בת ה-17 הצטיינה בצד המנצח שחגג כאמור 2:3 (25:27, 25:22, 25:18, 14:25, 3:15). 
תגובות