איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > רגע לגמר: שישי בליגת על נשים

רגע לגמר: שישי בליגת על נשים

ביום רביעי, יום האישה הבינלאומי, יערך גמר גביע המדינה לנשים בו יפגשו הפועל כפר סבא ומחזיקת הגביע מכבי חיפה. שתי הקבוצות יהיו עסוקות מחר (שישי) בליגת העל וכך גם קבוצות הבית התחתון. בואו לחמם מנועים.

תאריך: 02/03/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
פלייאוף עליון
 
עירוני קרית אתא (מק' 4, 8-9) - מכבי XT חיפה (מק' 2, 2-15) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 4
 
שופטים: סוהיל זריק, ואיל דיאב
 
גן הרצל, שישי, 13:30
 
למכבי חיפה מחכה שבוע גדול עם גמר גביע המדינה ביום רביעי הבא מול הפועל כפר סבא, אבל עוד קודם לכן, הירוקות מהכרמל יצאו לביקור בביתה של עירוני קרית אתא שנועלת את טבלת הבית העליון בפלייאוף. מחר יפתח הסיבוב השני בבית העליון אליו מגיעה חיפה עם שלושה ניצחונות רצופים מאז שהליגה חולקה לבתים עליון ותחתון. במחזור האחרון גברה בבית על מנשה/חדרה/עמק חפר בשלוש מערכות וזאת לאחר ניצחון חוץ בכפר סבא כשקדם לו ניצחון ביתי על קרית אתא – שניהם בחמש מערכות. בקריה לעומת זאת לא מלקקים דבש העונה ודווקא לאחר ששוחררו שתיים משלוש הזרות הגיע משחק נהדר בחצי גמר הגביע בו הפסיקו לכפר סבא 3:2 אבך עם פתיחת הבית העליון ספגה הקבוצה שלושה הפסדים – הראשון למכבי חיפה ולאחריו הגיעו הפסדים ללא נקודות בעין החורש ובבית להפועל כ"ס.
 
מנשה/חדרה/עמק חפר (מק' 3, 7-10) – הפועל כפר סבא (מק' 1, 1-16) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 4
 
שופטים: רביד פאר, מיכל רוזנבלום
 
עין החורש, שישי, 12:30
 
הצד השני של מטבע גמר גביע המדינה ברביעי הבא, הפועל כפר סבא, תצא לעין החורש במטרה להוציא מהמשחק את המירב ולחמם מנועים לקראת הגמר עם מכבי חיפה. הבית העליון נפתח עם ניצחון ביתי של כפר סבא במפגש הזה אך לאחריו ספגה הקבוצה הפסד בכורה לעונה, 3:2 למכבי חיפה. במחזור האחרון לא התקשתה כפר סבא לנצח בגן הרצל בשלוש מערכות. מנשה ושות' רוצה להבטיח את המקום השלישי כשרק נקודה מפרידה בינה לעירוני קרית אתא אותה תפגוש במחזור הבא. מקום שלישי בסיום העונה יסדר כרטיס לרבע גמר הפלייאוף מול השנייה בבית התחתון – ככל הנראה מכבי רעננה.
 
פלייאוף תחתון
 
מ.כ. נס ציונה (מק' 3, 13-4) – מכבי רעננה (מק' 2, 12-5) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 4
 
שופטים: שלומי מוכתרי, אלכסנדרה שפושניקוב
 
שדות, שישי, 14:00
 
רק שתי נקודות מפרידות בין הקבוצות וניראה כי ניצחון חוץ מחר יעשה את העבודה עבור הרענניות שרוצות מקום בפלייאוף. עם זאת, את הניצחון הראשון העונה והראשון אי פעם בליגה הבכירה, חגגו שחקניות נס ציונה ברעננה במחזור הראשון.
 
מכבי אבן יהודה (מק' 4, 17-0) – ק.ק. תל אביב (מק' 1, 8-9) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 4
 
שופטים: כפיר שריקי, גל סדבון
 
רלף קליין, שישי, 13:30
 
המירוץ נגד השעון להשגת ניצחון בכורה העונה דופק ומחר יקבלו השחקניות הצעירות של נועלת הליגה הזדמנות לעשות זאת. אבל נכון לעכשיו, האורחות מתל אביב משחקות את הכדורעף היעיל ביותר בבית התחתון והן מגיעות במטרה לנצח בפעם העשירית העונה.
תגובות