איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ליגות על: נשים בשני וגברים בשלישי

ליגות על: נשים בשני וגברים בשלישי

הערב (שני) עשויה להקבע זהות הקבוצה שתסיים במקום השלישי בבית העליון בליגת העל לנשים. בשלישי, מכבי ת"א - הפועל מטה אשר/עכו בהדר יוסף וגם, הפועל ירושלים - מנשה/חדרה/עמק חפר במאבק על ראשות הבית התחתון.

תאריך: 13/03/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ליגת על נשים, פלייאוף עליון – שני
 
עירוני קרית אתא (מק' 4, 9-9) – מנשה/חדרה/עמק חפר (מק' 3, 8-10) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 5
 
שופטים: טיראן שהינו, ואיל דיאב
 
גן הרצל, שני, 20:00
 
שני מחזורים לסיום העונה הסדירה זה המפגש שיקבע ככל הניראה מי תסיים במקום השלישי בבית העליון ותזכה למפגש נוח יותר ברבע גמר הפלייאוף מול השנייה בית התחתון. האורחות ניצחו בבית במחזור השני בבית העליון 1:3. לשתי הקבוצות 28 נק'.
 
ליגת על גברים, פלייאוף עליון – שלישי
 
מכבי יעדים תל אביב (מק' 2, 3-15) – הפועל מילועוף מטה אשר/עכו (מק' 1, 1-17) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 5
 
שופטים: רועי גורן, רועי בנסימון
 
הדר יוסף, שלישי, 19:00
 
את גמר גביע המדינה ניצחה הפועל מטה אשר/עכו די בקלות ורגע לפני סיום העונה הסדירה ותחילת סדרות הפלייאוף, יפגשו שתי הראשונות פעם נוספת בביתה של מכבי ת"א שניצחה באותו מקום את המטה במחזור השלישי 1:3. מאז האדומים לא הפסידו ושמטו מערכה אחת בלבד. אמנם המשחק לא ישפיע על מיקומן של הקבוצות, מחזיקת גביע המדינה הבטיחה את המקום הראשון ותהנה מיתרון ביתיות בפלייאוף ואילו הפינליסטית הבטיחה את המקום השני. אז מה על הפרק? יוקרה ובעיקר אפשרות לדעת האם מכבי תל אביב נמצאת בנפילת יכולת שצריכה להטריד את המאמן זוהר בר נצר. בשבת שתי הקבוצות ניצחו בשלוש מערכות – מכבי ת"א בכפר סבא, הפועל מטה אשר/עכו בהוד השרון. אנג'לקו צ'וק שחקנה של מכבי ת"א שהורחק מהמערכה השנייה מול כפר סבא ישחק מחר.
 
ליגת על גברים, פלייאוף תחתון
 
הפועל לידר ירושלים (מק' 2, 12-6) – מנשה/חדרה/עמק חפר (מק' 1, 9-9) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 5
 
שופטים: שלומי מוכתרי, איגור מקסימוב
 
חוות הנוער, שלישי, 20:30
 
ההזדמנות האחרונה של הפועל ירושלים להשאיר סיכוי לסיים בראש הבית התחתון ומחר (שלישי) היא חייבת ניצחון על מנשה ושות' בשלוש או ארבע מערכות. הפער בין הקבוצות עומד כרגע על ארבע נקודות וניצחון ירושלמי יעמיד את ההפרש על נקודה. במחזור הסיום תארח מנשה/חדרה/עמק חפר את אליצור כרמיאל ביום חמישי הקרוב ובשבת תתארח הפועל ירושלים אצל ק.ק. תל אביב.
 
אליצור כרמיאל (מק' 3, 14-4) – ק.ק. תל אביב (מק' 4, 17-1) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 5
 
שופטים: סוהיל זריק, מאלכ בוטו
 
פסגות, שלישי, 19:30
 
שתי הקבוצות שנועלות את הבית התחתון יפגשו מחר למשחק שלא ישפיע על הטבלה. בכל מקרה, שתי הקבוצות יסיימו את העונה עד סוף השבוע הקרוב לאחר שאיבדו סיכוי להגיע לרבע גמר הפלייאוף, אבל במידה ומחר הפועל ירושלים תוציא שלוש נקודות מהמפגש עם מנשה ושות', גם כרמיאל וגם ק.ק. יוכלו להשפיע במחזור הסיום על זהות הקבוצה שתסיים במקום הראשון את הבית התחתון.
תגובות