איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מנשה/חדרה/עמק חפר נעלה בניצחון; מה בסופ"ש?

מנשה/חדרה/עמק חפר נעלה בניצחון; מה בסופ"ש?

הבית התחתון בליגת העל לגברים הסתיים - מנשה/חדרה/עמק חפר והפועל ירושלים ברבע גמר הפלייאוף. בשישי תנעל העונה הסדירה בליגת העל לנשים ובשבת, הבית העליון בגברים.

תאריך: 17/03/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ליגת על גברים - חמישי
 
מנשה/חדרה/עמק חפר (מק' 1, 9-11) – אליצור כרמיאל (מק' 3, 16-4) 0:3 (19:25, 26:28, 23:25)
 
ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 6
 
שופטים: יעל דותן, דן כץ
 
מנשה/חדרה/עמק חפר צירפה את הניצחון ה-11 לעונה בסיום הבית התחתון והיא מסיימת באופן רשמי בראש הבית התחתון ותפגוש ברבע גמר הפלייאוף את מכבי הוד השרון, הרביעית מהבית העליון. אליצור כרמיאל אמנם נתנה פייט במערכות השנייה והשלישית אבל בכל מקרה, לא תוכל להדביק את הפועל ירושלים שתסיים במקום השני ותתמודד מול הפועל כפר סבא, השלישית בבית העליון, ברבע הגמר הפלייאוף.
 
סדרות רבע הגמר יפתחו ביום שלישי הקרוב וישוחקו בשיטה של הטוב משלושה משחקים. המשחק השני יערך בימים שישי/שבת הבאים. המשחק השלישי והמרכיע. במידת הצורך, ניקבע ליום שלישי ה-28 בחודש. במידה והסדרות יסתיימו לאחר שני משחקים, סדרות חצי גמר הפלייאוף יפתחו ביום שלישי האחרון בחודש וגם הן ישוחקו הטוב משלושה.
 
המשחק בין ק.ק. תל אביב להפועל לידר ירושלים שאמור היה להיערך בשבת הקרוב, בוטל. תוצאת המשחק תקבע בוועדת ליגה וגביע.
 
ליגת על נשים - שישי
 
סדרות רבע גמר הפלייאוף בנשים ובגברים וסדרות חצי הגמר, ישוחקו בשיטת הטוב משלושה משחקים. סדרות הגמר בשתי הליגות – הטוב מחמישה משחקים.
 
משחקי רבע הגמר הפלייאוף יפתחו ביום רביעי הקרוב, בסדרות של הטוב משלושה משחקים. המשחק השני יערך ביום שישי לאחריו ובמידת הצורך, המשחק השלישי ביום רביעי ה-29 בחודש. במידה וסדרות רבע הגמר יסתיימו, חצאי גמר הפלייאוף יפתחו ברביעי.
 
הפועל כפר סבא (מק' 1, 2-17) – עירוני קרית אתא (מק' 3, 9-10) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 6
 
שופטים: יעל דותן, דן כץ
 
בר לב, שישי, 14:00
 
הכפר סבאיות הבטיחו את המקום הראשון ולעומתן, הקריה עדיין לא הבטיחה את המקום השלישי שיבטיח הופעה מול מכבי רעננה ברבע גמר הפלייאוף. קרית אתא לקחה את מוליכת ליגת העל עד למערכה חמישית בחצי גמר גביע המדינה וכך גם מול מכבי חיפה פעמיים בבית העליון. אם תעשה זאת באולם בר לב, תבטיח את המקום השלישי.
 
מנשה/חדרה/עמק חפר (מק' 4, 10-9) – מכבי XT חיפה (מק' 2, 2-17) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 6
 
שופטים: מאג'ד אבו שקרה, סוהיל זריק
 
עין החורש, שישי, 12:30
 
רק שלוש נקודות מהמפגש הביתי מחר מול מחזיקת הגביע ישאיר סיכוי למנשה ושות' לסיים במקום השלישי את הבית העליון. עם זאת, הקבוצה של אמיר ברעם לא לקחה נקודה מהמפגשים עם מכבי חיפה העונה וגם נוצחה 3:0 בחצי גמר הגביע. מכבי חיפה תסיים את העונה במקום השני.
 
מ.כ. נס ציונה (מק' 3, 14-5) – ק.ק. תל אביב (מק' 1, 8-11) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 5
 
שופטים: גל סדבון, איריס סטויצ'יץ'
 
שדות, שישי, 14:00
 
כדי לסיים את העונה במקום השלישי נס ציונה חייבת להתעלות ולנצח בפעם הראשונה את מוליכת הבית התחתון לה היא הפסידה 3:0 בכל שלושת המפגשים הקודמים העונה.
 
מכבי אבן יהודה (מק' 4, 19-0) – מכבי רעננה (מק' 2, 13-6) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 6
 
שופטים: כפיר שריקי, אור ראש
 
רלף קליין, שישי, 13:30
 
מכבי רעננה מגיעה במצב הנוח ביותר אל מחזור הסיום של הבית התחתון כשהיא זקוקה לניצחון על האחרונה בטבלה ולהפסד בשלוש או ארבע מערכות של נס ציונה בבית. לרעננה 18 נק' ומרחק שלוש מנס ציונה. לא לשכוח, בשניים משלושת המפגשים הקודמים העונה, אבן יהודה לקחה את רעננה עד לשובר שיוויון. מכבי רעננה היא הקבוצה היחידה שאיבדה העונה נקודות למכבי אבן יהודה.
 
 
ליגת על גברים - שבת
 
הפועל מילועוף מטה אשר/עכו (מק' 1, 1-18) – הפועל כפר סבא (מק' 3, 7-12) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 6
 
שופטים: רועי גורן, סוהיל זריק
 
נעמן, שבת, 19:00
 
עם 54 נקודות ותירון 10 נקודות מהמקום השני בו ניצבת מכבי תל אביב, מחזיקת גביע המדינה 2017 והאלופה המכהנת תסיים את העונה הסדירה בבית ותהנה מיתרון בסדרות הפלייאוף. הפועל כפר סבא תאלץ להתמודד על מקום בחצי גמר הפלייאוף דרך רבע הגמר מול נציגת הבית התחתון – הפועל ירושלים.
 
מכבי הוד השרון (מק' 4, 10-9) – מכבי יעדים תל אביב (מק' 2, 4-15) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 6
 
שופטים: רביד פאר, רועי בנסימון
 
מוסינזון, שבת, 19:00
 
מכבי תל אביב האורחת תחכה ליריבתה בחצי גמר הפלייאוף כשמכבי הוד השרון מקבלת משחק הכנה מעולה לקראת רבע גמר הפלייאוף שם תחכה לה מוליכת הבית התחתון מנשה/חדרה/עמק חפר. מכבי תל אביב תסיים את העונה במקום השני והוד השרון תסיים רביעית.
תגובות