איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מתעופפות לאילת: ג'ני וטל באו לקדם את הכדורעף

מתעופפות לאילת: ג'ני וטל באו לקדם את הכדורעף

בסוף השבוע האחרון שחקניות הכדורעף ג'ניפר גוז וטל טייכנר הדרימו לאילת לאירוע של כדורשת נערות על מנת לעורר חשיפה לענף כדורעף האולמות וכדורעף חופים.

תאריך: 20/03/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
"היה אירוע מוצלח מאוד" מספרת שחקנית כדורעף החופים ג'ניפר גוז, "יש לעניין חשיבות רבה לעידוד ספורט נשי ובכלל חשיפה לענף הכדורעף. אנחנו בקשרים צמודים עם יו"ר איגוד כדורשת ומתוכננים שיתופי פעולה נוספים אשר מטרתם זהה".


 
טל טייכנר משחקת בבני הרצליה מהליגה הלאומית, קבוצה שהיא עצמה יזמה בכוחותיה. שתי השחקניות חברו אחת לשנייה לפרוייקט ביגוד ספורט נשים - מדי ספורט המעוצבים במיוחד למשחקי אולם במטרה לתת מענה לנישה הזו ולגרום לנשים ספורטאיות להרגיש טוב ובנוח עם מה שהן לובשות. "אנחנו ברגעים אלו ממש עובדות על הפרויקט" מרחיבה גוז, "במקביל יצרנו קשר עם הילה ישעיהו, דמות מרכזית באיגוד הכדורשת ועלה רעיון נפלא לשיתוף פעולה והגעה שלנו לאירוע המדובר על מנת לחשוף את הילדות והנערות לענפי הכדורעף. ענף הכדורשת היום תופס תאוצה בקצב מהיר ויש נהירה של הגיל הצעיר למשחק. מהות הכדורשת היא בעיקר לעודד נשים לעשייה ספורטיבית ומתוך הנגישות הרבה של הענף יש מקום לעודד ולדחוף גם ענפים נוספים כמו הכדורעף עצמו".  


 
בסופ"ש האחרון העבירו השתיים שני אימוני חשיפה בכדורעף חופים וכדורעף אולמות. "היה מדהים לראות איך חשיפה כה קצרה מעוררת סקרנות בילדות. הסיפוק הכי גדול היה לראות אותן בזמנן הפנוי מתמסרות במיומנויות שלמדו אחת עם השנייה. היה אירוע יוצא מן הכלל והוא עורר הרבה הדים ורצון לעוד" מסכמת ג'ניפר גוז.

תגובות