איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נשים: חמישי של הכרעות בחצי גמר הפלייאוף

נשים: חמישי של הכרעות בחצי גמר הפלייאוף

הפועל כפר סבא שסיימה את העונה הסדירה ראשונה ומכבי חיפה שסיימה במקום השני רחוקות ניצחון מהופעה בגמרעף 2017. חמישי ישיר בערוץ הספורט, 16:45: עירוני קרית אתא - מכבי חיפה.

תאריך: 05/04/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דב קרייזל  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
חצי גמר פלייאוף ליגת על נשים (הטוב משלושה) - משחק 2
 
עירוני קרית אתא (0) – מכבי XT חיפה (1)
 
גן הרצל, חמישי, 17:00, שידור ישיר בערוץ הספורט
 
שופטים: טיראן שהינו, מאלכ בוטו
 
משחק 1 – מכבי חיפה ניצחה 0:3 (21:25, 14:25, 17:25)
 
לאחר ניצחון ביתי קליל במשחק הראשון בסדרה ביום שלישי, מכבי חיפה רחוקה ניצחון אחד מהופעה רביעית בסדרת הגמר לאחר ששלטה בצורה מוחלטת במפגש עם קרית אתא שלא הצליחה להיכנס למשחק. חיפה הציגה את נשק שובר השיוויון – יוליה אנדרושקו שהפציצה 21 נק' בשלוש מערכות ולא השאירה ניצוץ של סיכוי ליריבה, שעדיין לא מוותרת על הזדמנות לשוב אל סדרת הגמר בה הפסידה לחיפה בעונה שעברה.


 
מכבי חיפה היתה גדולה בכמה מידות על יריבתה עם 61 אחוזי הצלחה בהתקפה לעומת הקריה שנעצרה על 36 אחוזים בלבד. נפילות בקבלה לא אפשרו לקבוצה של ישראל אשר להתקרב לאלופת 2016. עם זאת, בשני המפגשים הקודמים בבית העליון ההכרעה נקבעה רק במערכה חמישית ומוקדם לסגור את הסדרה. נזכיר כי מכבי חיפה הופיע בסדרת הגמר ב-2011 והפסידה למכבי רעננה. לפני שתי עונות נוצחה בידי הפועל כפר סבא וכאמור, בעונה שעברה גברה על קרית אתא בסדרת הגמר בדרך להנפת צלחת היסטורית.
 
ק.ק. תל אביב (0) - הפועל כפר סבא (1)
 
תיכון חדש, חמישי, 18:45
 
שופטים: יעל דותן, דן כץ
 
משחק 1 – הפועל כ"ס ניצחה 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
 
ניצחון מחר של ק.ק. תל אביב יחשב לסנסציה גדולה הרבה יותר מהדחתה בחצי גמר הפלייאוף של נציגת הבית העליון מנשה/חדרה/עמק חפר. הפועל כפר סבא שכבר איבדה גביע העונה סימנה את צלחת האליפות ואת חזרתה לסדרת הגמר לאחר היעדרות של עונה אחת, ונציגת הבית התחתון ק.ק. תהיה חייבת להגיעה בשיאה, עם הרבה יותר מ-40 אחוז בהתקפה וקבלה שתאפשר התקפות מסודרות יותר.
 
במידת הצורך, המשחק השלישי בסדרות חצי הגמר יתקיים ביום ראשון הקרוב. סדרת הגמר בליגת העל לנשים תפתח ביום חמישי הבא, עם שידור ישיר בערוץ הספורט.
תגובות