איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > עצמאות שמח: עושים כבוד למפציץ חיים בורר

עצמאות שמח: עושים כבוד למפציץ חיים בורר

טורניר כדורעף לזכרו של הכוכב האגדי של נבחרת ישראל ומי שהוביל את הפועל בית זרע לאליפות ההיסטורית ב 1956, נערך ביום העצמאות בקיבוץ. כנסו לסיכום ולקישור לכתבה על חיים בורר ועונת הכדורעף הראשונה.

תאריך: 02/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
לחצו כאן לכתבה על חיים בורר ז"ל והעונה הראשונה בליגת הכדורעף.
 
קיבוץ בית זרע מציין השנה 90 שנים להיווסדו וכחלק מאירועי שנת היומולדת ה-90 מאז העליה על הקרקע ב-1927 החליטו בקיבוץ לחדש את מסורת הכדורעף של הקיבוץ ולערוך טורניר כדורעף ביום העצמאות. הקיבוץ נכנס לדפי ההיסטוריה של הכדורעף הישראלי לאחר שהפועל בית זרע זכתה בתואר האליפות בעונת הבכורה של הליגה בשנת 1956.
 
בקיבוץ הוחלט שהטורניר יהיה ע"ש חיים בורר, קפטן נבחרת ישראל הראשונה שזכה לכינוי "המפציץ הכבד"
שהלך לעולמו לפני שנה. משפחת בורר הצטרפה לצוות המארגן והטורניר קיבל תנופה עם עשרות בני הקיבוץ, ששיחקו כדורעף בשלב כזה או אחר. 10 קבוצות הופיעו בטורניר ובהן שחקנים מתקופות שונות, החל מיורם בנתור ששיחק בקבוצה הראשונה של הקיבוץ ועד הנכדים של חברי הקיבוץ.
 
משפחת בורר ארגנה גביע לקבוצה המנצחת ומגני הוקרה לשחקני הפועל בית זרע, האלופה הראשונה, או משפחותיהם שהגיעו במיוחד לטורניר. את הטורניר שידר במקום הכרוז יוסי אידלסון האגדי שדאג להוסיף אקשן.
 
בסיום נערך טקס בו העניקה המשפחה מגני הוקרה, תעודות השתתפות לכל השחקנים וכמובן את הגביע לקבוצה האלופה. "אנחנו בכוונה שהטורניר יהפוך למסורת בקיבוץ ואין ספק, לאור ההצלחה של היום, שבשנה הבאה תגדל עוד יותר כמות המשתתפים" אמרו בסיום בני משפחת בורר.

בתמונה הראשית: קבוצת הוותיקים. 


הקבוצה בה שיחק רז בורר בנו של חיים. 


הקבוצה בה שיחקה רוני בורר בתו של חיים. 


הקבוצה בה שיחקו נכדיו של חיים בר בורר ומאור הר-נוי.  
תגובות