איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כנסו: הכרעות בלאומית ובחירת שחקני העונה

כנסו: הכרעות בלאומית ובחירת שחקני העונה

בקרוב תעלה רשימת המועמדים לתואר שחקני/ות העונה בליגות הלאומית והארצית וגם, מה קורה בשלבי ההכרעה בליגת המשנה נשים וגברים?

תאריך: 04/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הבית העליון בליגה לאומית גברים מתקרב אל שלבי ההכרעה על מקום בליגת העל בעונה הבאה. אליצור אשקלון מובילה את הבית עם 7 נק' (1-3), אליצור כפר סבא שנייה עם 7 נק' (3-2) גם כן וכך גם מכבי יוסי רון הוד השרון השלישית עם מאזן זהה. לרביעית בני הרצליה שני משחקים חסרים ולה 5 נק' (1-2) ואחריהן א.ס. בן גוריון ב"ש ומ.ס. עילבון עם 4 נק' לאחר ששיחקו שני משחקים בלבד ולהן שני ניצחונות. עילבון סיימה את העונה הסדירה עם מאזן מושלם במחוז הצפוני 0-16 ונכון לעכשיו היא מושלמת עם 18 ניצחונות. בני הרצליה סיימה את המחוז הדרומי ראשונה עם מאזן 1-13.
 
בנשים מובילה את הבית העליון מ.ס. רמת אביב עם 15 נק' (1-7) כשנותרו שני מחזורים לסיום העונה ונכון לעכשיו היא מועמדת לחזרה אל הליגה הבכירה. במקום השני נבחרת האקדמיה (2-6, 14 נק') ושלישית קבוצת המשנה של ק.ק. תל אביב עם 13 נק'. ניצחון של רמת אביב על היריבה העירונית בעוד שישה ימים יבטיח לה כרטיס אל ליגת העל.
 
בימים הקרובים נעלה שאלון לאתר האיגוד בו נאפשר לקהל הרחב את בחירת שחקני העונה בכל הליגות, כאשר בליגת העל הבחירה תהיה נפרדת.
 
הבחירה תהיה על ידי לחיצה על שם השחקן/ית לפי הליגה בה שיחקו.
 
בכדי להקל על הבחירה ולשתף את מאמני המועדונים השונים, על כל אגודה להעביר לאורי חבר שם של שחקן/ית אחד/ת מכל קבוצה, לצורך הכנסתם לבחירה.
 
יש להעביר את השמות עד ליום חמישי ה- 12 במאי.
 
אנא שתפו פעולה וכבדו את השחקנים והשחקניות המצטיינים בקבוצותיכם.
תגובות