איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משחק העונה בארצית צפון: חיפה אלופה

משחק העונה בארצית צפון: חיפה אלופה

קבוצה אחת שמשחקת בליגה השלישית בכדורעף, חובבנית, שכל שחקן בה משלם כמה מאות שקלים בשנה כדי להחזיק את הקבוצה ולמממן את המאמן - מצליחה לקשור סביבה קהילה שלמה שרק גודלת, תומכת וגורמת להתרגש בכל פעם מחדש.

תאריך: 09/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות מכבי חיפה/נוו"ש  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קבוצה אחת שמשחקת בליגה השלישית בכדורעף, חובבנית, שכל שחקן בה משלם כמה מאות שקלים בשנה כדי להחזיק את הקבוצה ולמממן את המאמן - מצליחה לקשור סביבה קהילה שלמה שרק גודלת, תומכת וגורמת להתרגש בכל פעם מחדש.
 
בראשון בערב אירחה מוליכת ליגה ארצית צפון מכבי חיפה/נווה שאנן 2 את השנייה הפועל עמק יזרעאל, שהגיעה למשחק בסגל מלא לאחר שהצליחה להכשיר את המצליב נצר מילוא, שחקן עבר של נבחרת ישראל.
עוד בחימום למשחק החנייה ברמת אלון התמלאה עד אפס מקום ובהמשך האבטחה מסרה על הגעה של 300 אוהדים למשחק.


 
המערכה הראשונה התחילה צמודה ועם יתרון קל של האורחים מהעמק, אבל רצף מדהים של עשרה סרבים של חוסם האמצע הירוק אורי הדס, הכריע את המערכה למארחים 17:25. השנייה התחילה עם ריצה של הקיבוצניקים בהובלתם של מנחיתי האמצע- שחר ברקאי וגיא רוחס. אך מספר הגשות נהדרות של יגאל מילונסקי והנחתות מוצלחות של עידו וינברג איזנו ל 22:22 ומספר טעויות לא מחויבות של נווה שאנן הביאה לניצחון של העמק 22:25 (1-1). המערכה השלישית נפתחה בדיוק מאותו מקום עם יתרון של יזרעאל 12:17, חילופים ופסק זמן של המקומיים עם כניסה טובה למשחק של ישראל צ'יבולסקי וסדרת הנחתות של חגי לוין הובילו למהפך ולניצחון חיפאי 23:25 ויתרון 1-2 במערכות.
 
המערכה הרביעית הייתה צמודה. משחק רשת אחראי של אדם לויטון ומלחמה על כל כדור של הליברו איתמר קופלר סיפקו יתרון קטן לנו"ש. למרות קאמבק של האורחים נקודת המשחק הייתה של טל אלבו (24:26) וניצחון של המוליכה 1-3, שהוביל לחגיגות אליפות של הקהל המקומי.


 
"המשחק הזה והמעמד הזה הוא השיא של ארבע השנים האחרונות. ארבע שנים בהן 10-12 שחקנים ממשיכים לשחק וליהנות ולהראות בכל פעם מחוייבות והשקעה למרות לחצי החיים. המשחק אתמול הוא דוגמא לאיך קהילה שלמה מתאחדת סביב הקבוצה. לא משנה אם יש הפסדים ואם יש עצבים - התמיכה היא מדהימה. הקהל שמורכב מחבר'ה צעירים ואנרגטיים מדביקים את בני המשפחה בטירוף וביחד יוצאים אווירה שלא מוצאים בליגת העל של הכדורגל" סיכם עידו ויינברג.
 
נותרו שלושה משחקים לסיום העונה. לאחר הבטחת האליפות, הקבוצה ממשיכה להתאמן חזק כדי לקבוע עונה היסטורית עם ניצחונות בלבד
 
דף הפייסבוק הרשמי הפעיל מאוד עם למעלה מ-550 עוקבים:

https://www.facebook.com/mcshanan/
תגובות