איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > רביעי: משחקי עונה בלאומית וביקור בעילבון

רביעי: משחקי עונה בלאומית וביקור בעילבון

דרבי תל אביב יכריע הערב (רביעי) את גורל הצמרת בבית העליון בליגה לאומית לנשים. מי תעצור את מ.ס. עילבון בגברים? כנסו לביקור במועדון הכדורעף בכפר הצפוני שרוצה לעלות אל ליגת העל.

תאריך: 10/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות מ.ס. עילבון  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
(תמונות נוספות של מועדון הכדורעף מ.ס. עילבון בסוף הכתבה)

בבית העליון בגברים תוכל מ.ס. עילבון לעשות צעד בכיוון המקום הראשון כשתארח את אליצור כפר סבא. החבורה מעילבון היא היחידה המחזיקה במאזן נטול הפסדים לאחר ארבעה מחזורים בבית העליון ועם נחבר את תוצאות העונה הסדירה מדובר במאזן נהדר 0-20. רוצים עוד? מאזן 0-22 כולל גביע האיגוד כשלקבוצה מצפה עדיין משחק חצי גמר מול א.ס.א בן גוריון בעוד שבועיים.
 
עד לסיום העונה תתארח עילבון אצל מכבי יוסי רון הוד השרון ולאחר מכן תצא למשחק השלמה מהמחזור ה-3 אצל א.ס.א בן גוריון. את הטבלה מובילה בני הרצליה עם 9 נק' (1-4) כלה משחק יותר. לפני שבועיים הספיקה הקבוצה לארח את נבחרת אזרבייג'אן שביקרה בארץ למשחק אימון.


משחק אימון עם נבחרת אזרבייג'אן. 
 
עילבון הוא כפר קטן בו מתגוררים כ-5000 תושבים והכדורעף הוא ענף מוביל ואהוב. במועדון משחקים כ-200 שחקניות ושחקנים חלקם כבר בכיתות ג'-ד'. "הכדורעף נחשב לענף הספורט התחרותי עם הישגים החל מפרחי ספורט, מועדון בית ספרי וקבוצות הליגות השונות" אומר לאתר איגוד הכדורעף מאמן הקבוצה הבוגרת סאהר סמעאן. "מועדון ספורט עילבון מהווה סמל לדו קיום כי במועדון יש הרבה שחקנים מהמגזר היהודי ומכפרים אחרים. יש לנו ארבע שחקניות מהמגזר היהודי ושני שחקנים כולל ליאור כהן המוסר של קבוצת הבוגרים שהצטרף במהלך העונה לאחר שעבר ללמוד באזור". הקבוצה תאבק העונה על דאבל כשתחשק בסוף החודש בחצי גמר גביע האיגוד.
 
סגל הקבוצה: קפטן סמעאן סמעאן, מוסר מגיש ליאור כהן, ראמי חורי, מצליב חביב דאהר, קבלנים מייקל שופאני (בוגר אקדמיה בווינגייט), חוסמי אמצע: שאדי חאיק, כרים עוגבה, גלאל זרייק. ליברו עאדל חווא. סאלח פואז. מאמן הקבוצה: סאהר סמעאן.
 
הערב (רביעי) יתקיים משחק העונה בבית העליון בליגה לאומית לנשים כשהמוליכה, מ.ס. רמת אביב, תוכל להבטיח את חזרתה אל ליגת העל אם תנצח את יריבתה העירונית ק.ק. תל אביב. רמת אביב ראשונה לאחר 8 מחזורים עם 15 נק' (1-7) כשנותרו לה שני משחקים לסיום העונה עם משחק עודף. במקום השני נבחרת האקדמיה (2-6, 14 נק') שלא תעלה ליגה בכל מקרה ושלישית קבוצת המשנה של ק.ק. תל אביב עם 13 נק' (1-6).
 
זה יהיה המפגש הרביעי העונה בין היריבות כשק.ק. ת"א ניצחה בכל המפגשים כשהיא שומטת שתי מערכות. במחזור ה-2 בעונה הסדירה במחוז דרום נירשם ניצחון חוץ של ק.ק. 1:3 שניצחה גם את המשחק השני בבית באותה תוצאה. במפגש הראשון בבית העליון ק.ק. סגרה עניין בשלוש מערכות – זה הפסדה היחיד של רמת אביב בשלבי הגמר של העונה.
 
ניצחון של רמת אביב הערב יקרב אותה אל ליגת העל.בתנאי שתנצח במשחק האחרון את נבחרת האקדמיה. עם זאת, ק.ק. תל אביב נהנית מיחס מערכות טוב יותר וניצחון בכל תוצאה, כולל ניצחונות בהמשך על א.ס.א בן גוריון ב"ש והפועל כפר סבא יבטיח לה את המקום הראשון.


תגובות