איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > חצאי גמר על בנים בנים: האלופה קרובה לגמר

חצאי גמר על בנים בנים: האלופה קרובה לגמר

אתמול (רביעי) נערך המשחק הראשון בחצאי הגמר בליגת העל לנוער והאדומים ניצחו 0:3 בעין החורש ויוכלו להשלים עלייה לגמר ברביעי הבא. הפועל כ"ס הפסדיה בבית בשובר שיוויון למעפיל/מבואות והמאבק ניראה פתוח. משחקי הגמר בנות ובנים בנעמן ב-24 בחודש.

תאריך: 11/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף (ריכוז מידע יהלי זימרן)  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
ליגת על לנוער – בנים (חצאי גמר, משחק 1, יום רביעי)
 
תמה העונה הסדירה בליגת העל לנוער בנים כשאלופת 2016 הפועל מטה אשר/עכו סיימה במקום הראשון בטבלת הליגה, שנייה סיימה אלופת 2014, 2015 הפועל המעפיל/מבואות ובמקום השלישי האלופה הראשונה (2011) מאז חזרת הליגה לפעילות, הפועל כפר סבא. רביעית היא אלופת 2013 הפועל המעפיל/מעיין שהקדימה ביחס מערכות את הפועל עמק המעיינות.
 
חצי גמר 1: הפועל המעפיל/מעין (4) – הפועל מטה אשר עכו (1) 3:0 (25:10, 25:17, 25:18)
 
אלופת 2016 ומי שסיימה את העונה הסדירה  במקום הראשון, הפועל מטה אשר/עכו, ניצחה את חצי הגמר הראשון בשלוש מערכות את הפועל המעפיל/מעיין. מאמן הקבוצה המארחת, עדי תדמור, לא התרגש מההפסד: "הפסדנו 3:0 די בקלות. אנחנו בהרכב של ילדים מכיתות ט'-י' בלבד ומטה אשר/עכו חזקים מאיתנו. המטרה לשנה הזאת הייתה חצי הגמר והיא הושגה. בסך הכל הישג יפה בהתאם לנסיבות". מבחינת מאמן המטה עידו כהן ההכנות לגמר החלו: "אין הרבה מה לספר, היה משחק חד צדדי. מתחילים להתכונן לגמר". הקפטן יותם אליהו הוסיף: "הגענו מוכנים למשחק ונתנו גז במערכה הראשונה, בשנייה ובשלישית קצת הורדנו מהגז אבל עדיין ניצחנו. שמחים מהתוצאה ומתכוננים לשבוע הבא". זה הניצחון השלישי העונה של האדומים מנעמן על היריבה.


הפועל מטה אשר/עכו. עברו מחצית אחת. 
 
חצי גמר 2: הפועל כפר סבא (3) – הפועל המעפיל/מבואות (2) 3:2 (17:25, 26:24, 21:25, 25:14, 15:12)
 
חצי הגמר השני בין השנייה לשלישית היה המותחן של השבוע כשהפועל כפר סבאר המארחת שמטה פעמיים יתרון מערכה ונכנעה בשובר שיוויון צמוד ומותח. שתי הקבוצות סיפקו במעמד המרגש משחק יוצא דופן, כאשר את המבואות מוביל לניצחון הקבלן בר עמית (18) שנכנס כמחליף ודאג לשינוי. קפטן המעפיל/מבואות יואב ססלר היה מחוייך בסיום: "אנחנו שמחים מאוד על הניצחון וממשיכים להתאמן בכל הכוח עד המשחק בשבוע הבא. נצטרך להוריד משמעותית את כמות הטעויות במשחק הבא כדי להבטיח את מקומנו בגמר ולשחק אחד בשביל השני".
 
בצד הכפר סבאי לא נותנים להפסד להשפיע, והמאמן גיל ריב אופטימי לקראת הגומלין אותו הקבוצה תהיה חייבת לנצח: "היה משחק צמוד ומותח ושתי הקבוצות הציגו כדורעף טוב. התוצאה לא נותנת יתרון לאף קבוצה בהתמודדות הבאה. משחק חדש בשבוע הבא, נבוא להילחם על כל כדור". גם הקפטן נדב פרידמן חגבי מסמן אופטימיות: "היה משחק מעולה, שתי הקבוצות נלחמו על כל נקודה. אנחנו באים מוכנים לנצח אותם בבית שלהם ולעלות לגמר. בתור קפטן ובתור שחקן שזו שנתו האחרונה בקבוצה אני יכול להגיד שמתחילים להרגיש את הסוף כל הותיקים בקבוצה ואין דבר שאנחנו רוצים יותר מלסיים את הקריירה שלנו בתור אלופי המדינה לנוער".


הפועל המעפיל/מבואות. ניצחון חשוב בכ"ס. 
 
ניצחון ביתי בכל תוצאה ביום רביעי הבא יעלה את המעפיל/מבואות לגמר. ניצחון בשלוש או ארבע מערכות יעלה את הפועל כפר סבא ובמידרה של ניצחון כפר סבאי בחמש מערכו, ההכרעה תקבע במערכת זהב עד 15 נק'.
 
ליגת על לנוער – בנות (חצאי גמר, משחק 2, יום שני)
 
ביום שני הקרוב יערכו משחקי הגומלין כשהפועל כפר סבא, עם יתרון 0-1 תארח את מכבי חיפה לאחר ניצחון חוץ 1:3. ניצחון בכל תוצאה יעלה את הפועל כ"ס לגמר חמישי ברציפות. מכבי רעננה ניצחה בחוץ במשחק הראשון את עירוני חדרה בשלוש מערכות וזקוקה גם היא לניצחון בכדי לקבוע דרבי שרוני הגמר.
 
משחקי הגמר בליגות העל לנוער בנות ובנים יתקיימו ביום רביעי ה-24 בחודש וישודרו בערוץ הספורט. 
תגובות