איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ראשון ללאומית: הפועל שער הנגב/ספיר במשחק עלייה

ראשון ללאומית: הפועל שער הנגב/ספיר במשחק עלייה

ביום ראשון (20:00) יתקיים משחק העלייה של הפועל שער הנגב מוליכת השלב השני בליגה ארצית דרום.

תאריך: 11/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ביום ראשון (20:00, אולם פיס שער הנגב) תנעל הפועל שער הנגב א.ס. ספיר את העונה בליגה הארצית במשחק הכתרה ביתי מול א.ס.א גידיס בן גוריון ב"ש. המארחים מובילים את הטבלה לאחר שסיימו את העונה הסדירה עם מאזן 2-12 (26 נק') וצלחו את השלב השני עם שישה ניצחונות וללא הפסד.
 
במחזור השלישי של העונה הסדירה ניצחה שער הנגב את יריבתה בחוץ בתוצאה 1:3 אך בסיבוב השני התקשתה וחזרה מפיגור 2-0 לניצחון במערכה חמישית 14:16. "עונה מאתגרת, שלוותה בניצחונות טובים המראים על אופי חזק ודרך חדורת מטרה של כלל השחקנים והקבוצה. אנו כבר חושבים על העונה הבאה ומתחילים לבנות בסיס חזק שיחזיק לאורך שנים. אפשר לומר שהתחלנו כבר בעונה הזאת" כך מאמן הקבוצה איתי פכטר לאתר איגוד הכדורעף.
 
לגידיסים (4) נותרו עוד שני משחקים מלבד המשחק הקרוב בכדי לסיים את העונה, אך הם איבדו סיכוי להתקרב ליריבה שרחוקה ממנה 10 נק'. במקום השני בטבלה ממוקמת הפועל רחובות (32 נק') וחאריה מכבי אשדוד עם 30. ניצחון של שער הנגב במשחק הקרוב יעלה את מאזנה ל-40 נק'.
 
סגל הפועל שער הנגב א.ס. ספיר: מוסרים - ניר ברעם, יונתן שבירו. חוסמי אמצע – אלון קליין, עמיר פוטרמן, עידן פרייזלר, יונתן קורדובי. קבלנים/מצליבים – ניר טל, יאיר כהן, אייל רבין, אולי הרמן ארנזון, דניאל אסקפה, עמיר קולאמן.
 
מאמן: איתי פכטר; מנהל קבוצה: ניר טל; קפטן קבוצה: ניר ברעם.

תגובות