איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נשים: ספיר/שער הנגב אלופת ליגה ארצית דרום

נשים: ספיר/שער הנגב אלופת ליגה ארצית דרום

פיניש נהדר לעונה עם ריצת 0-6 בשלב השני של העונה הבטיח לשחקניות של נבות מילוא תואר אליפות. "הזכייה מאוד משמעותית עבורנו" אומר המאמן לאתר איגוד הכדורעף.

תאריך: 16/05/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
במוצאי שבת התקיים המחזור האחרון לעונה בליגה ארצית דרום לנשים כשעירוני קריית גת אירחה את א.ס. ספיר שער הנגב. האורחות ניצחו 1:3 (12:25, 16:25, 25:22, 15:25) וחגגו את זכייתן באליפות עם סיום העונה. "הזכייה מאוד משמעותית עבורנו", אומר נבות מילוא, מאמן שער הנגב, "לאור העובדה שהליגה הארצית הדרומית הולכת ומשתפרת משנה לשנה. כל קבוצות הליגה התחזקו והדבר ניכר היטב בקבוצות המתבססות על סגל נוער בנות כמו הפועל עירוני בת ים וע.ל.ה אור יהודה שבנותיהן המוכשרות הוסיפו עוד שנת הכשרה וניסיון. גם קבוצות א.ס.א ירושלים ועירוני קריית גת עשו התקדמות יפה מהשנה שעברה, דבר שהביא להתמודדויות מאוד מעניינות במשך כל העונה".
 
בסוף הסיבוב השני בעונה הסדירה שער הנגב תפסה את המקום השני אחרי אור יהודה, אבל החלטה משותפת הביאה את הבנות להקדיש יותר זמן לאימונים, להדגיש אלמנטים שיסייעו לנצח ולהגיע מוכנות לכל משחק מששת המשחקים שנותרו בשלב השני של העונה. במהלך חגי ואירועי האביב, השתהו לא פעם השומרים בקמפוס ספיר לנוכח המכוניות המגיעות במוצאי חגים ושבתות לקמפוס הריק והשומם, רק כדי לערוך אימונים בשעות לילה מוזרות. התוצאה הייתה מאזן 0-6 וזכייה באליפות, כולל ניצחון חוץ על אור יהודה 2:3, לאחר פיגור 2:0 במערכות.
 
"שיחקנו העונה עם סגל שחקניות שרובן לא שיחקו לפני שנה ולפיכך", מוסיף מילוא, "הייתה זו קבוצה חדשה מצד אחד, אך בעלת וותק מקומי מהצד השני. רובן המכריע של הבנות גדלו בשער הנגב, חלקן כבר הכירו משנים קודמות ונוצר חיבור מצוין שדחף את הבנות להישגים קבוצתיים טובים ויותר מכך, להתקדמות ושיפור יכולת אישית".
 
א.ס. ספיר שער הנגב: מוסרות – דנה טבקוף, שי מילוא. חוסמות אמצע – שביט הלפרין, אושרית נדל, נועה הירש. מצליבות – נועה טויזר, מאיה למדן, עדן חצור. קבלניות – גלה קפלון, טל פרידמן, עמית יעקובסון, שחר ארגמן.
 
מאמן: נבות מילוא, קפטנית: דנה טבקוף.
תגובות