איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אז מי אמר שאין אליפות למכבי חיפה?

אז מי אמר שאין אליפות למכבי חיפה?

מכבי חיפה מהליגה הארצית זכתה בתואר במחוז הצפוני כשהיא מושלמת בתום העונה. בעונה הבאה תשחק בלאומית.

תאריך: 07/06/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
לאחר עונה מתישה שהתארכה לשבעה חודשים, מכבי חיפה/נווה שאנן סיימה את משחקה ה-22 והאחרון בניצחון 1:3 בדרבי החיפאי מול מכבי חיפה כדורעף וקבעה שיא מועדון של עונה מושלמת עם ניצחונות בלבד, מאזן מדהים של 22 ניצחונות, ללא הפסדים ויחס מערכות מדהים של 5-66.
 
הניצחון הגיע לאחר משחק סופר מותח שבמערכה הרביעית התוצאה הייתה 28:30 לטובת הנו"שניקים ובמערכה האחרונה 23:25 שחתמה עונת זהב לקבוצה של איליה ויינבאום. שני המצטיינים של המשחק הם השחקן המבוגר בקבוצה והשחקן הצעיר בקבוצה. עמית ורדי, בן 18, שנה ראשונה בקבוצה, השתלב מצויין בסגל של הקבוצה ובכל פעם מוכיח טונות של כישרון. כמו כן שחקן חופים מעולה.
 
אורי הדס, 37, הלב והנשמה של הקבוצה. למרות פציעת גב וחום גבוה בסופ"ש לפני המשחק, הדס הגיע למאני טיים ובמערכה החמישית התעלה והביא שתי נקודות אחרונות שקבעו עונה סנסציונית. בנוסף ראוי לציון המאמן אילייה ויינבאום, בן 45, בעונה רביעית בה הוא מאמן את הקבוצה מאז הקמתה. כמו כן אימן את כל השחקנים בקבוצות הנוער של המועדון ובנבחרת בית הספר עירוני ג'. אילייה הוא דוגמא למחויבות ותשוקה לענף שמבוסס על קבוצתיות וחברות.
 
וכמובן גולת הכותרת של הקבוצה - האוהדים! משפחות, בנות זוג, חברים וארגון אולטראס אדיר שפשוט לא מפסיקים ללוות את הקבוצה בכל משחק. לקהל יש מניות רבות לאליפות ולעליית הליגה. כעת הקבוצה לקחה מספר שבועות של מנוחה ורגיעה ובחודש יולי תתחיל את ההכנות ללאומית מתוך מטרה לתקוע יתד בשנים הקרובות בליגה הלאומית.
 
דף הפייסבוק הרשמי הפעיל מאוד עם למעלה מ-550 עוקבים:

https://www.facebook.com/mcshanan/
תגובות