איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > חמישי באבן יהודה: גמר נערות ונערים

חמישי באבן יהודה: גמר נערות ונערים

הכל מוכן לקראת משחקי גמר ליגות הנערים והנערות שיסיימו את העונה השישית מאז חזרתן לפעילות באיגוד הכדורעף. הכנסו לעידכונים האחרונים.

תאריך: 14/06/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף (ריכוז מידע טל יוחנן)  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
מחר (חמישי) תגיע העונה השישית של ליגות הנערים והנערות לשיא עם משחקי הגמר באולם ע"ש רלף קליין באבן יהודה. גמר הנערות (17:00) יפגיש את הפועל כפר סבא וק.ק. תל אביב. בגמר הנערים (19:30) ישחקו הפועל כפר סבא והפועל מעפיל/מעיין. אל משחקי הגמר הגיעו שתי הקבוצות שסיימו את הבית העליון בבנות ובבנים במקום 1, 2.
 
גמר נערות: הפועל כפר סבא – ק.ק. תל אביב
 
הכפר סבאיות ניצחו בכל חמשת הגמרים מאז חזרתן של ליגות הנערים לפני חמש שנים ובקבוצה מסמנים אליפות שישית. הקפטנית טלי הקס מתכוננת לגמר: "הקבוצה שלנו עבדה ועובדת קשה כדי להגיע למקום בו אנו עכשיו. אנחנו קבוצה מאוד חזקה לא רק מבחינת כדורעף אלא גם מבחינה מנטלית. השנה הקבוצה מאוד מגובשת ורואים זאת על המגרש, אנחנו משחקות אחת בשביל השנייה וזה מה שהוביל אותו לגמר, אז קדימה עוד טיפה מאמץ והאליפות שלנו".


 
הפועל כפר סבא סיימה את הבית העליון במקום הראשון עם מאזן מושלם (0-5) וכאמור יריבתה בגמר תהיה ק.ק. תל אביב, שסיימה את הבית העליון במקום השני (1-4). את ההפסד היחיד בעונה כולה ספגו הירוקות מהשרון מול ק.ק. תל אביב במחזור ה-13 של העונה הסדירה. קפטנית ק.ק. תל אביב עמית טלמור: "אנחנו מאוד מתרגשות לקראת הגמר. הקבוצות שוות ברמתן וכל קבוצה ניצחה את הקבוצה השנייה במשחקי החוץ. חשוב לנו מאוד לבוא מרוכזות, לשחק הכי טוב שאנחנו יכולות ולהביא את היכולות שלנו לידיי ביטוי במשחק. הצבנו לעצמנו מטרה בתחילת העונה והיא לקחת את האליפות ואנחנו מקוות ומאמינות שנצליח להשיג אותה".


 
גמר נערים: הפועל המעפיל/מעין – הפועל כפר סבא
 
הפועל המעפיל/מעיין סיימה את הבית העליון במקום הראשון עם מאזן מושלם 0-5 (10) והקדימה בנקודה את הפועל כפר סבא שקיבלה כרטיס לגמר שלישי ברציפות לאחר שהקדימה את הפועל בני שמעון בזכות יחס מערכות טוב יותר ועם 8 נק' (2-3). כל קבוצה ניצחה פעם אחת במהלך העונה הסדירה במחוז מרכז ובבית העליון ניצחו נערי המעפיל/מעיין 0:2.


 
קפטן הפועל כפר סבא עידן מועלם אומר לקראת המשחק: "הייתה לנו עונה טובה עד עכשיו, בשביל לגרום לה להיות מעולה נשאר לנו דבר אחד לעשות. זה לא יהיה פשוט אבל אני מאמין בקבוצה שלי". אמרי פסקנסקי, מאמן הפועל המעפיל/מעין אומר לאתר האיגוד לקראת מחר: "הקבוצה שלנו מתאמנת קשה, החבר'ה באים לעבוד קשה בכל אימון ורואים תוצאות. עד עכשיו הייתה לנו עונה נהדרת וניתן לראות זאת בעלייה לגמר".


 
תגובות