איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נבחרת הוותיקים בכדורעף מתכוננת לגלובל קאפ

נבחרת הוותיקים בכדורעף מתכוננת לגלובל קאפ

בחודש אוגוסט יתקיים ביוון טורניר בינלאומי לנבחרות ותיקים בו תקח חלק גם נבחרת הסניורים של ישראל שהוקמה לצורך האירוע. אתר איגוד הכדורעף מתכונן.

תאריך: 29/06/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות אתר caduraf.co.il  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת הסניורים של ישראל בכדורעף ממשיכה בהכנותיה לגביע העולמי לנבחרות ותיקים (גילאי 45-60) שיתקיים בחודש אוגוסט הקרוב בלוטראקי, יוון. הטורניר יארח נבחרת אחת מכל מדינה ובהן נבחרות מרוסיה, ברזיל, קנדה, יוון, איטליה, שבדיה, רומניה, סין ושווייץ. זאת הפעם הראשונה שנבחרת הותיקים תשתתף בטורניר שנערך מאז 2006 ויתקיים ב 24-27 באוגוסט. במהדורת הבכורה שהתקיימה בשנת 2006 השתתפו נבחרות ארה"ב וקנדה ומאז גדלה כמות הנבחרות ומדובר בטורניר איכותי ובעיקר מעורר השראה והנאה עם לא מעט שמות גדולים מהעבר. מדובר בלמעלה מ-300 שחקנים שיגיעו מיותר מעשר מדינות.


 
את הנבחרת מאמן גוסטבו מקסיק והסגל כולל 12 שחקני עבר: אליעזר כגן, רביב שחר, צחי בן בסט, אבישי טרייבנד, דני פרידמן, לואיס גונזלס, גילי רובין, רמי זוארץ, דן אריאל, דוד בארי, חגי הורוביץ, אופיר אלון. מנהל הנבחרת: עופר ניר. שחקני העבר מישה וסיצוקי ושגיא ברעם הצטרפו לסגל אך לא יצאו לטורניר בגלל התחייבויות קודמות. 
 
אומר מנכ"ל איגוד הכדורעף יניב נוימן: "איגוד הכדורעף חרט על דגלו את קידום התשתיות האנושיות של הענף. בימים שבהם אנו עמלים על הקמת כל פירמידות ההישג של נבחרות הגברים, הנשים והחופים, במקביל החלטנו להקים נבחרות סניורים לגברים ונשים. מטרת הנבחרות בנוסף על השתתפותם באליפות אירופה ועולם לוותיקים, הינה להיות לעזר לאיגוד הכדורעף בחשיפה וקידום הענף". בשלב זה הוקמה כאמור נבחרת גברים ובעתיד אמורה לפעול גם נבחרת ותיקות.

תגובות