איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > ליגת על לנוער: ק.ק. ת"א ומטה אשר/עכו בשפיץ

ליגת על לנוער: ק.ק. ת"א ומטה אשר/עכו בשפיץ

אתר איגוד הכדורעף עם הסיכום מהשבוע החולף בליגות העל לנוער. את הבנות מולכיות שחקניות ק.ק. תל אביב שרוצות אליפות שלישית בארבע עונות. בבנים מובילים האדומים מקיבוץ עברון שזכו בתואר לפני שתי עונות.

תאריך: 03/03/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
ליגת על נוער בנים
 
ניצחון במשחק השלמה מהמחזור השלישי שנערך ביום רביעי האחרון הספיק להפועל מטה אשר/עכו כדי לתפוס את ההובלה בליגת העל לנוער עם 27 נק' ומאזן 9 ניצחונות והפסד בודד. המטה עצרו את האחרונה הפועל עמק יזרעאל על פחות מ-20 נקודות בכל אחת משלוש המערכות.
 
במחזור ה-12 שנערך בשבת שעברה, שמרה הפועל כ"ס על המקום השני כשחגגה ניצחון שמינית לעונה (2-8) עם 0:3 על הפועל המעפיל/מעיין שבמקום החמישי (4-5). הפועל המעפיל/מבואות ניצחה בקרית אתא 1:3 לאחר שהכריעה את הרביעית 24:26 והיא שלישית בטבלה עם 23 נק' – נקודה פחות מהפועל כ"ס ורק ארבע נקודות מהמקום הראשון בו ניצבת הפועל מטה אשר/עכו. בדרבי תחתית תל אביב ניצחה מ.ס. רמת אביב שבמקום השמיני את ק.ק. תל אביב השביעית 2:3. רק נקודה מפרידה בין הקבוצות.


 
ליגת על נוער בנות
 
במשחק השלמה מהמחזור ה-6 שנערך ביום רביעי באולם מוסינזון, ניצחה ק.ק. תל אביב את מכבי הוד השרון 1:3. המארחות שבמקום השלישי אמנם ניצחו במערכה הראשונה, אבל התגובה של שחקניות ק.ק. הגיעה עם שלוש מערכות רצופות בדרך לניצחון תשיעי לעונה ששומר אותן במקום הראשון עם 28 נק' (1-9). "לאורך המערכה הראשונה היינו מבולבלות לגמרי, לא היינו שם בכלל, הוד"ש הראו יכולת מצויינת בסרב. לא שיחקנו עם השישייה הרגילה כי כמה בנות לא הגיעו, זה קצת פגע בנו בכך שהפסדנו את המערכה הראשונה אבל זה ממש לא מנע מאיתנו להתעורר ולחזור לעצמנו ולהראות מה אנחנו שוות. מהמערכה השנייה ועד לסיום המשחק הראנו את היכולות שלנו, התחלנו לשחק כמו שאנחנו יודעות, כל אחת שיחקה מצויין, בחוכמה ואחריות" כך סיכמה קפטנית ק.ק. אביה אלקיין ריימן. הצטיינו אצל המנצחות המגישה יהלי עשוש, "עם המון אייסים שרובם במשחק שייכים לה ובנוסף חלוקת הגשות מדהימה" וגם הקבלנית ליאן שוורץ, "שהראתה יכולת הגנה מצויינת, יכולת סרב מעולה ושיחקה באחריות רבה".
 
ק.ק. מובילה את הטבלה עם 28 נק' ובמרחק 5 נק' מאחור ובמקום השני הפועל כפר סבא שניצחה ביום שני במשחק המחזור ה-11 את השביעית בטבלה הפועל עמק חפר 0:3. המערכה השנייה הייתה הצמודה ביותר בה הגיעו האורחות ל-21 נק'. המוסרת נעם עדני הצטיינה בכפר סבא שדאגה לאורך הדרך שרמת המשחק של המארחות לא תרד. הפועל כפר סבא פתחה חזק ולאורך כל המשחק שיחקה כקבוצה אחת ומאוחדת ובריכוז מוחלט. הקבוצה הראתה אופי חזק ולכן לא הורידה הילוך לרגע.
 
גם החמישית מכבי חיפה ניצחה במחזור ה-11 ועשתה זאת ברמת אלון ובמשחק צמוד מול הפועל עמק המעיינות שבמקום השמיני. המערכה הראשונה הוכרעה על ה-13 כשהאורחות נכנסות לקצב והפסידו לאחר שהגיעו ל-22 נק' במערכה השנייה ונכנעו בשלישית לאחר שהחיפאיות ניצחו בדרמה גדולה 26:28.

תגובות