איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > קבלו את הנוער מעל הרשת

קבלו את הנוער מעל הרשת

אתר איגוד הכדורעף עם הסיכום השבועי, מה קרה השבוע ובשבוע שעבר בגזרת ליגות העל לנוער בנות ובנים. הטבלאות המורחבות. וגם תמונה אחת מגניבה במיוחד של בנות מכבי חדרה.

תאריך: 29/03/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
ליגת על נוער בנים
 
מוליכת ליגת העל לנוער, הפועל מטה אשר/עכו, ניצחה ביום שני שעבר במחזור ה-15 את הפועל כ"ס במשחק צמרת ופתחה פער חמש נקודות בינה לבין כפר סבא השנייה בטבלה. האדומים נכנעו בקיבוץ עברון במערכה הראשונה 25:23, אבל הגיבו בשלוש מערכות רצופות – 20:25, 17:25, 19:25 לניצחון 1:3 והוסיפו שלוש נקודות למאזנם העומד על 35 נק'.
 
במשחק נוסף שהתקיים ביום רביעי שעבר באולם מוסינזון ניצחה השלישית בטבלה, מכבי הוד השרון, את השמינית ק.ק. תל אביב בארבע מערכות. המקומיים ניצחו במערכה הראשונה 21:25 והשנייה הייתה שייכת לתל אביבים שהתעלו בסיום צמוד 25:27. שתי הבאות היו כבר בשליטה מקומית 20:25, 11:25 כשהוד השרון עם 26 נק' שלישית. אבל במקום הרביעי עם שלוש נקודות פחות הפועל המעפיל/מבואות לה שלושה משחקים חסרים. מי שהצטיין בניצחון הוד השרון היה חוסם האמצע שגיא לביא שסיפק חסימות והנחתות והשיג נקודות חשובות ברגעים קריטיים במשחק.
 

 
ליגת על נוער בנות
 
שני משחקים נערכו ביום שני שעבר במחזור ה-14 בליגת העל לנוער בנות, זאת אחרי שהמוליכה ק.ק. תל אביב פתחה את המחזור יומיים קודם לכן בניצחון ברעננה. השנייה בטבלה הפועל כפר סבא, ניצחה את האחרונה בטבלה א.ס.א בן גוריון בחוץ 0:3 ומאזנה 1-10 עם 29 נק'. הכפר סבאיות פתחו חזק, הפגינו מוטיבציה לאורך המשחק ובעיקר היו מרוכזות. בקבוצה דיווחו כי המצטיינת הייתה חוסמת האמצע ים קירשנבאום תלמידת י''ב, "שהפגינה מוטיבציה וכושר משחק. בנוסף, דאגה שתישאר הרמה הגבוהה לכל אורך המשחק. כל הכבוד ימצ׳וק!!". 
 
לכ"ס משחק חסר וארבע נקודות פחות מהמוליכה. מכבי הוד השרון ניצחה בבית את מכבי חיפה 1:3 לאחר ששלטה במערכה הראשונה, השלישית והרביעית ונכנעה בשנייה 25:21. הוד,ש שלישית ומכבי חיפה במקום שביעי.


 
אתמול (רביעי) התקיים באולם וואקי בחדרה משחק השלמה מהמחזור ה-11, מכבי חדרה אירחה את א.ס.א בן גוריון שעדיין מחפשת ניצחון ראשון לעונה. החדרתיות ניצחו 0:3 לאחר שהמשחק נפתח בצורה טובה לשתי הקבוצות שהפגינו יכולת טובה. ממכבי חדרה נמסר כי "הקבוצה הפגינה מוטיבציה ורצון עז לנצח את המשחק למרות החוסר בשחקניות הפותחות בשישייה ואכן זה בא לידי ביטוי במשחק. הקבוצה נשארה מאוחדת וביחד לאורך כל המשחק ולא אפשרה לאף אחת להוריד את הראש, המשכנו לצעוק ולעודד אחת את השנייה עד לשריקת הסיום". הצטיינו במשחק הקפטנית מאי גרטי, מכיתה י"ב, "במשחק  מדהים עם מסירות מדוייקות ומינימום טעויות", וגם חוסמת האמצע מאי הדר, מכיתה י', במשחק נהדר שכלל 11 אייסים. כל הכבוד דאבל מאי.

תגובות