איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > יום הנוער: ליגת העל מתקרבת להכרעה

יום הנוער: ליגת העל מתקרבת להכרעה

בין חופש לחופש ובין נסיעה לנסיעה ליגות העל לנוער בנים ובנות התעופפו מעל הרשת בימים האחרונים. קבוצת הבנות של הפועל כ"ס הייתה עסוקה במיוחד עם שלושה ניצחונות משלשה משחקים. כנסו לסיכום.

תאריך: 10/04/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
ליגת על לנוער בנים

במשחק יחד בליגת העל לנוער בנים במסגרת המחזור ה-16 שנערך אתמול (שני) נפגשו בעין החורש הפועל המעפיל/מעיין ומכבי הוד השרון. המארחים הגיעו כשהם רחוקים 8 נקודות מהארוחים שמנסים לצמצם פערים בכיוון המקום השני. התפתח משחק מעניין, צמוד ומותח על המשטח ומעל הרשת. מכבי הוד השרון עוד הספיקה להוביל 0-2 אבל המארחים חזרו ולקחו את ההכרעהכ למערכה חמישית, שבה חזרה השליטה לאורחים שניצחו 9:15 והם מתקרבים אל הפיינל פור של הליגה. המצטיינים היו ים לבון ואור אהרוני צמד הקבלנים שסיפקו הנחתות טובות והשיגו נקודות מאני טיים בהתקפה. הליברו רועי ברמלי היה מצטיין נוסף לאחר שדאג לקבלה יציבה אצל המנצחים.
 
בימים הקרובים יערכו משחקי הלשמה ממחזורים קודמים. ביום ראשון תארח הפועל המעפיל/מבואות את הפועל המעפיל/מעיין בעין שמר, למשחק השלמה מהמחזור ה-15. ביום שני הבא תארח ק.ק. תל אביב את הפועל המעפיל/מבואות (שני) במסגרת המחזור ה-14.


מזהים מי ישן בתמונה? מכבי הוד השרון חוזרים הבייתה. 
 
ליגת על לנוער בנות

יום לפני ליל הסדר נפגשו למשחק השלמה בשדה אליהו הפועל עמק המעיינות והפועל כפר סבר למשחק השלמה מהמחזור ה-10. המארחות עוד הספיקו לחזור מפיגור מערכה לשיוויון 1-1, אבל הפועל כפר סבא ניצחה 1:3 (22:25, 25:19, 21:25, 14:25). "הקבוצה התמודדה עם המשחק כמו שצריך, הפגינה מוטיבציה ושיחקו ברמה גבוהה. לאורך המשחק הקבוצה התרכזה במשחק והתאפיינה באופי תחרותי ומקצועי" נמסר מהפועל כפר סבא. השחקנית המצטיינת היא הליברו זיו גולדשטיין שנכנסה מהספסל ועשתה שינוי חיובי ובנוסף, הפגינה כושר משחק. כל הכבוד זיו!
 
בשלישי שעבר התארחה הפועל כפר סבא אצל מכבי רעננה באולם פעמונים למשחק השלמה נוסף, הפעם מהמחזור ה-12. הרענניות פתחו חזק וניצחו 23:25, אבל מאותו רגע השליטה עברה לצד השני והכפר סבאיות ניצחו 16:25, 20:25, 18:25 בדרך לשלוש נקודות נוספות. גם הפעם הפועל כפר סבא שיחקה ברמה גבוהה והפגינה מוטיבציה לאורך המשחק. הליברו מאי שיר-און הצטיינה עם כושר משחק מרשים כשהיא על רמה גבוהה לאורך כל המשחק. כל הכבוד!


 
הפועל כפר סבא יצאה בשבת למשחק במסגרת המחזור ה-15 ברמת אלון אצל מכבי חיפה ושוב חזרה עםפ ניצחון בארבע מערכות. גם הפעם המארחות פתחו וניצחו את המערכה הראשונה הצמודה 24:26. ההמשך היה של האורחות שנכנסו לאט ובטוח לקצב משחק רגיל עם הרבה גיבוש ורעב לניצחון. הקבלנית והקפטנית שירה חן נבחרה למצטיינת כשהיא מפגינה מנהיגות קבוצתית ודואגת למשחק קבלה והגנה יציב עם לא מעט נקודות בהתקפה.
 
עוד בשבת, ק.ק. תל אביב ניצחה את מכבי הוד השרון בתיכון חדש 1:3 (25:23, 18:25, 15:25, 18:25).
 
במשחק נוסף מהמחזור ה-15 שנערך אתמול (שני) ניצחה מכבי רעננה את מכבי חדרה  בחוץ בחמש מערכות. המשחק היה קשה וצמוד, שתי הקבוצות נלחמו על כל כדור והיו מהלכים יפים וארוכים כשהיתרון עובר מצד לצד. במערכה החמישית הרענניות הצליחו להתעלות, להוביל לכל אורך המערכה ולחזור הבייתה עם ניצחון מתוק. לשחקנית המצטיינת נבחרתה המוסרת שי ברם, שהפגינה ניהול משחק חכם, הוציאה סרבים מעולים ושמרה על רמת משחק גבוהה.
 
במשחק תחתית שנערך אתמול חגגו שחקניות הפועל עמק המעיינות ניצחון שני לעונה לאחר 0:3 על האחרונה בטבלה א.ס.א בן גוריון ב"ש (20:25, 17:25, 10:25).
תגובות