איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > תלמידי אופק מטה אשר בשמינית הגמר ISF

תלמידי אופק מטה אשר בשמינית הגמר ISF

נבחרת התלמידים השיגה ניצחון מרשים על נציגת סרביה ועלתה ל-16 האחרונות באליפות העולם לבתי ספר תיכוניים הנערכת בברנו, צ'כיה. נבחרת תלמידות מעיין שחר עם מאזן ניצחון ושני הפסדים מחכות להתפתחויות בדירוג.

תאריך: 04/06/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
תלמידי אופק מטה אשר ניצחו 1:2 גם במשחק השלישי באליפות העולם לבתי הספר ISF שנערך היום וזה היה מול נציגת סרביה וכך, השיגה נבחרת אופק את המקום הראשון בבית ג', לאחר שמוקדם יותר היום גברו על תלמידי לוכסמבורג ואתמול פתחו בניצחון על נבחרת התלמידים של אוסטריה. המשחק מול סרביה נפתח בהפסד במערכה הראשונה 25:16. לאחר מכן מטה אשר השוותה ל-1:1 במערכות ולבסוף לניצחון המשחק במערכה המכרעת הצמודה. נזכיר כי מדובר בשיטה של הטוב משלוש מערכות. המקום הראשון הבטיח כאמור את מקומם של התלמידים ממישור החוף הצפוני בשמינית הגמר.
 
אופק מטה אשר מייצגת את משרד החינוך ומדינת ישראל באליפות העולם לבתי הספר לאחר שזכתה במקום הראשון באליפות התיכוניים בכדורעף לתלמידים. מאמן הקבוצה: עידו כהן. מורה אחראי: לייזר יערי. רכז הכדורעף: איתי קדם.
 
נבחרת הבנות של מעיין שחר עמק חפר הפסידה את משחקה השלישי בשתי מערכות לנציגת סרביה, באותו מעמד. מוקדם יותר היום ניצחו התלמידות מעמק חפר את גיאורגיה ואתמול הפסדיו במשחק צמוד 2:1 לנציגת פורטוגל.
 
מעיין שחר עמק חפר מייצגת את משרד החינוך ומדינת ישראל באליפות העולם לבתי הספר לאחר שזכתה באליפות התיכוניים בכדורעף לתלמידות. מאמן הקבוצה: אילן טלמון. רכז הכדורעף והמורה האחראי: טל סופר.
 
תגובות