איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הפועל כ"ס: אניה וילקי תמשיך לעונה רביעית

הפועל כ"ס: אניה וילקי תמשיך לעונה רביעית

הקבלנית הוותיקה חתמה במדי סגנית האלופה שביצעה לא מעט שינויים בסגל לקראת העונה הקרובה. המאמן הימלפרב: "ויליקי היא שחקנית משמעותית וחשובה בפאזל של הקבוצה". בתמונה: אניה ויליקי ויו"ר הקבוצה עפרה אברמוביץ'.

תאריך: 24/07/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: הפועל כפר סבא  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הפועל כפר סבא הודיעה על החתמתה של אניה ויליקי (36, 1.79) לעונה רביעית בקבוצה. שחקנית נבחרת ישראל הוותיקה ומי שהייתה שותפה להעפלה האחרונה לאליפות אירופה בשנת 2011 תמשיך במועדון בתום מו"מ שנערך בשבועות האחרונים.
 
מאמן הקבוצה חן הימלפרב: "שמח מאוד להמשיך ולשתף פעולה עם ויליקי זאת השנה הרביעית ברציפות במועדון, מה שמוכיח על הרבה מחויבות ונאמנות. ויליקי היא שחקנית משמעותית וחשובה בפאזל של הקבוצה. שחקנית בעלת יכולות נהדרות, חכמה וניסיון. מאחלים לה הצלחה בהשגת מטרות הקבוצה בעונה הקרובה ובנוסף בהצלחה בקיץ עם נבחרת ישראל".
 
חן הימלפרב יאמן את הקבוצה זו השנה השמינית  ברציפות וזאת לאחר עונה קשה ומאכזבת שהסתיימה ללא תואר. לקראת העונה הקרובה תשוב לסגל גלית דבש שחזרה מחופשת לידה. בנוסף אליה ימשיכו בקבוצה לעונה נוספת נעה ארז, עדי בן חיים, טלי הקס, נסטיה ורמשטיין ומרסלה קוררה, המוסרת הברזילאית. לסגל יצורפו שלוש שחקניות מקבוצת הנוער, שהיא אלופת המדינה לנוער: לירון ימיני, דבי אופיר וים קרישנבאום.
 
מהקבוצה שוחררו מספר שחקניות ובהן בקי קופלביץ', קטיה שלטס ומרינה גלפרין. הקבוצה הודיעה גם על שיחרורן של הזרות אנג'ליקה קוריירה ואיומי  נקמורה. חן אברמוביץ עזבה ללימודים במכללת נברסקה אלופת המכללות בארה"ב.
תגובות