איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בכל זאת: מכבי תל אביב נערכת לעונה

בכל זאת: מכבי תל אביב נערכת לעונה

אמנם התקציב קוצץ דרמטית, אבל הספונסר הראשי נשאר וכך גם לא מעט שחקנים המזוהים עם המועדון. איך תראה מכבי תל אביב בעונה הקרובה?

תאריך: 05/08/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: רינת ורדי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי "יעדים" תל אביב הודיעה על החתמתו של נועם אלבז למאמן הקבוצה. אלבז ימשיך בתפקידו כמנהל מחלקת הנוער במועדון. בנוסף, הודיע היו"ר לשעבר אסף ליבר, כי חברת יעדים לוגיסטיים תמשיך לשמש כנותן החסות הרשמי ותפעל לגיוס נותני חסות נוספים. בהודעה מוקדמת יותר נמסר כי היו"ר יהיה דורון שיטרוק, יו"ר אגודת מכבי תל אביב ענפי ספורט.
 
המאמן אלבז יחליף את מי שהוביל את הקבוצה ב-15 השנים האחרונות, זוהר בר נצר, שצפוי לאמן בעונה הקרובה את מנשה/חדרה/עמק חפר. השחקנים שישלבשו צהוב בעונה הקרובה הם אריק כצנלסון, אריק הילמן, דימה זמליאנוכין וקינן קופץ׳. יצטרפו אליהם הליברו האמריקאי יהודי ג׳ושוע אייזנברג (ליברו מצטיין במכללות בארה״ב, בן 22); חוסם אמצע אמריקאי ג'ון פראנגר ששיחק בעונה שעברה בליגה השנייה בגרמניה. בקבוצה מתכננים לצרף עולה חדש נוסף לחיזוק הסגל.
 
מי שעזב את הקבוצה הוא גיא גניס, שכזכור חתם בהפועל כ"ס. הספסל יתבסס על שחקנים צעירים מהמועדון. "התקציב קוצץ דרמטית אך למרות זאת מצליחים לבנות קבוצה תחרותית שתשאף לתת פייט לקבוצות למעלה" אומר לאתר איגוד הכדורעף אסף ליבר.
תגובות