איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > 34 מדריכים נוספו לכדורעף הישראלי

34 מדריכים נוספו לכדורעף הישראלי

קורס מדריכי כדורעף מטעם בי"ס למאמנים ומדריכים הסתיים במכון וינגייט עם חניכים מגיל 16 ועד 60 ממשגב ועד אילת שהגיעו מדי יום למכון וינגייט או ששהו בו בתנאי פנימייה. החניכים למדו מ-8:00 ועד 20:00 למשך חודש שלם במהלך חופשת הקיץ והוסמכו כמדריכי כדורעף.

תאריך: 27/08/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הקורס כלל כ-150 שעות מעשיות של כדורעף ועוד 78 שעות עיוניות ומעשיות שכללו: לימודי פיזיולוגיה, אנטומיה, תורת האימון, פסיכולוגיה, פילאטיס וכושר גופני. בנוסף, החניכים צפו בהרצאתו של יעקב טומרקין השחיין האולימפי ונסעו לצפות במשחק של נבחרת הגברים של ישראל נגד לטביה. בקורס השתתפו 16 בנים ו-18 בנות שנהנו ממלגות של אתנה. לליגת העל היו שלושה נציגים בקורס: דימה זלמניוכין (מכבי ת"א), שני כהן (המעפיל/עמק חפר/מנשה) וניר שטילרמן (הפועל כ"ס). בנוסף השתתפו בקורס גם שמונה בנות מהאקדמיה למצויינות בווינגייט ומייסד ליגה א' צדוק בראל.
 
הצוות המקצועי כלל את רכז הקורס וובה טודורוב שמאמן ב"משגב" וגם בליגת העל נשים בעירוני קרית אתא.
אסף מעיין שמאמן את קבוצות הנוער בנות במכבי הוד השרון וגם את קבוצת ליגת העל נשים באותו מועדון.
עדי תדמור שמאמן את קבוצות הנוער ב"מעיין שחר עמק חפר" ואת מכבי חדרה מליגת העל לנשים.
 
וובה טודורוב רכז הקורס סיכם: "אנו שמים דגש על חשיבה עצמאית של המאמן תוך מתן כלים מעשיים ועיוניים. השנה לראשונה עברנו בכמות המשתתפים בקורסי הקיץ את הכדורגל והכדורסל והכשרנו כ-34 מדריכים חדשים. אנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה עם איגוד הכדורעף, יניב נוימן מנכ"ל האיגוד ואורי חבר רכז התשתיות. אני חושב שבי"ס למאמנים צריך להכשיר בכל שנה כ-50 מדריכים חדשים שיסייעו להגדיל את כמות הילדים בענף ואת כמות המאמנים".
 
אורי חבר רכז התשתיות: "אני מקווה שכל המדריכים החדשים ייקלטו במהרה באגודות ושהאגודות ימשיכו לקדם אותם ולהשקיע בהם וזה יתרום לענף גם בכמות וגם באיכות"


תגובות