איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מוש: מכבי רעננה מוכנה לעונה

מוש: מכבי רעננה מוכנה לעונה

בקבוצת הנשים של מכבי רעננה סיימו את ההכנות לעונה הקרובה ובאופן מרשים ימשיכו בקבוצה לא פחות משמונה שחקניות מהעונה שעברה וגם, המאמן ישראל אשר ימשיך לעונה שנייה. "אנחנו נמצאים בפתחה של עונה חדשה ואני שמח ונרגש להמשיך בקבוצה לעונה נוספת" אומר אשר. ביום ראשון אימון בכורה פתוח לאוהדים.

תאריך: 31/08/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: מכבי רעננה  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
"הצלחנו בפרק זמן קצר יחסית לבנות את סגל השחקניות שמאוד רצינו שיהיו בקבוצה השנה .שמונה שחקניות ממשיכות אתנו בעונה הנוכחית וזה בהחלט מחמם את הלב לראות מחויבות ורצון של שחקניות להמשיך ולשחק ברעננה .אני שמח ומאחל המון הצלחה לשחקניות החדשות שמצטרפות למועדון, אני בטוח שהם יעזרו לנו להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו העונה .בהצלחה לשתי שחקניות ממחלקת הנוער של רעננה שמצטרפות גם הם לקבוצה הבוגרת, אני מאמין שהן ישתלבו, יתקדמו ויתרמו לקבוצה. בנינו קבוצה שאפתנית, לוחמנית, אנרגטית ואנושית מאוד .אני מצפה שהקבוצה שנבנתה תצליח במשימה להתברג ברביעייה הראשונה ולהגיע למאבקי האליפות וכמו כן כמובן למאבק על גביע המדינה. אני שמח שהצוות הנאמן והמסור – דרור, נתי, אילן, אלון, צביקה ועירד, ימשיכו ללוות את הקבוצה גם בעונה הקרובה .מילה חמה לכם האוהדים הנפלאים שמלווים את הקבוצה, נצטרך אתכם העונה ביציע מעודדים ותומכים כפי שעשיתם בעונה הקודמת .כולנו כבר בציפייה להתחיל את העונה, אוטוטו זה מתחיל".
 
ביום ראשון הקרוב תערוך הקבוצה את אימון הבכורה לעונה אליו מוזמנים האוהדים להיכרות עם השחקניות. האימון יתקיים באולם פעמונים בשעה 19:00. איוונה ואליגורה הזרה הותיקה בליגה תמשיך לעונה נוספת ויחד איתה אורן עובדיה, יאל בנימין, אנה כהן, מיקה רום, יעל לוטן, נסטיה צ'יבוטרוב וגל מליאר, ושתי הברזילאיות טאליטה וברונה לאמוס. שי ברם ואלה טבקרו בנות ה-16 ונועה קבקוב בת ה-15 ישלימו את הסגל.


אורן עובדיה. 


יאל בנימין. 
תגובות