איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > עיר של כדורעף עם תיכון של כדורעף

עיר של כדורעף עם תיכון של כדורעף

בית הספר התיכון ע"ש ישראל גלילי בכפר סבא הנושא על דגלו את ענף הכדורעף למעלה מ-25 שנה, פותח את שעריו לבוגרי התיכון ומגמת הכדורעף, שחקני הפועל כפר סבא והנבחרות הלאומיות במהלך השנים, שהופכים הם בעצמם למורים בתיכון.

תאריך: 01/09/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ברשימה המרשימה אפשר למצוא את גיל ריב, מחנך כיתה י"ב בתיכון ורכז מגמת הכדורעף. גיל משמש כמאמן קבוצות הנוער והנערים במועדון הפועל כפר סבא ומאמן את נבחרת הצעירים משנתונים 2005/2006.
 
מי שמצטרף לצוות ההוראה בעונה הקרובה הוא שגיא ברעם, שירכז את המגמה לחינוך גופני כמקצוע עם 5 יח'"ל לבגרות שנפתחת השנה לראשונה בתיכון הכפר סבאי. ברעם חזר הקיץ למועדון נעוריו לאחר שמונה למאמן הקבוצה הבוגרת של הפועל כ"ס לאחר שאימן בשנים האחרונות באקדמיה למצויינות במכון וינגייט. המאמן הוא בוגר מחזור א' של תיכון גלילי וכקפטן הוביל את הפועל כ"ס לדאבל ב-2001 וגם לזכייה בגביע המדינה כמאמן בשנת 2006.
 
השלישי ברשימה הוא מאמן קבוצת הגברים של מכבי הוד השרון מליגת העל עדי גורן, המשמש כמורה לביולוגיה בבית הספר. גורן הוא אחד משני עוזריו של מאמן נבחרת ישראל ג'גוש ריש וגם הוא בוגר תיכון גלילי ושחקן הפועל כפר סבא ונבחרת ישראל בעבר.
 
מאמן נבחרת הבנות של תיכון גלילי הוא אלעד שפגט שנמצא בתפקיד כבר שלוש שנים. בנוסף אלעד מאמן את קבוצות נוער ונערות בנות בהפועל כפר סבא והשנה יצא לדרך בתפקידו החשוב כרכז בתי הספר היסודיים בעיר. גם שפגט בוגר תיכון גלילי.

תגובות