איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ניידת הכדורעף מתעופפת לעמק יזרעאל

ניידת הכדורעף מתעופפת לעמק יזרעאל

ניידת הכדורעף, אחת מתכניות רבות באגף עממי וקהילה באיגוד הכדורעף, שמטרתה לחשוף את הכדורעף בכל מקום בארץ, יצאה לדרך לשנה שנייה של פעילות. השנה תינתן הבמה לשחקנים פעילים ומאמנים צעירים. ניידת הכדורעף הגיעה לעמק יזרעאל.

תאריך: 18/09/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מטרת הפעילות בשנה הקרובה תהיה חיבור של מאמנים ושחקנים מקומיים עם דור העתיד של המועדון. חיבורים אלה יובילו לבניית קהילה מקומית שתגיע למשחקי הקבוצות הבוגרות וכמובן, שיתופי פעולה קהילתיים נוספים. איגוד הכדורעף מממן את הפעילות ומעודד את הגורמים השונים לקחת חלק בקידום מטרות הכדורעף המקומי.
 
המקום הראשון אליו הגיעה ניידת הכדורעף השנה הוא עמק יזרעאל, וכך, פרוייקט החזרת הכדורעף למקורותיו יצא לדרך. בפעילות משותפת של איגוד הכדורעף והמועצה האזורית עמק יזרעאל הגיעה ניידת הכדורעף למוסד החינוכי עמקים תבור בקיבוץ מזרע ולבית הספר היסודי שגיא בקיבוץ שריד. את הפעילות בשני המקומות, שכללה מספר תחנות ללימוד כדורעף, הובילו קייטי וויידנר ושון פייגה ביחד עם רני בן נחום ונצר מילוא מעמק יזרעאל. בפעילות השתתפו עשרות בני נוער ועשרות ילדים בכיתות ה-ו. "הפעילות הייתה מוצלחת מאוד והילדים גילו כשרון רב והתנהגות למופת" כך סיכם אורי סלע, רכז הכדורעף בעמק יזרעאל.
 
קייטי וויידנר שחקנית בנות נצרת מליגת העל הפעילה את ניידת הכדורעף גם בשנה שעברה וכיום היא גם מאמנת את קבוצת נוער בנות בנצרת ופעילה במקומות שונים כמנטורית לנערות. "90 ילדים הגיעו לשחק כדורעף בכל שיעור בבית הספר עמקים, למרות שהיה יום ממש חם בחוץ. בקיבוץ שריד הפעילות היתה באולם בית הספר ותלמידי כיתות ה, ו הוכיחו יכולת טובה מאוד. הפעילות התפרסמה על גבי שישה שיעורים ובכל כיתה היו 30 ילדים. המון תודה לסגל המאמנים וגם השחקנים שעזרו".
 
גם שחקן נבחרת ישראל שון פייגה השתתף בפעילות. בעונה הקרובה ישחק פייגה במנשה/חדרה/עמק חפר בליגת העל תחת מאמנו לשעבר במכבי תל אביב זוהר בר נצר. עבור פייגה מדובר בחזרה למקורות. "שמחתי מאוד לקחת חלק בפעילות בבית הספר עמקים-תבור. השנה הצטרפתי לצוות האימון בבית הספר ואאמן את כיתות ז-ח-ט. אני חושב שמדובר במקום עם פוטנציאל גדול לקידום הכדורעף. זו פעילות מבורכת של איגוד הכדורעף ולדעתי צריך להמשיך ולהפיץ את המשחק במקומות נוספים".
תגובות